Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) #43960832


#43960832
törölt tag

Hát úgy látszik rendesen kifogtátok a melókat.

Én is dolgoztam már jónéhány helyen diákmelósként, de szerencsére nincsenek ehhez hasonló tapasztalataim.
Voltam teszkóban ügyfélszolgálatos meg garanciaügyintéző, itt az volt a legrosszabb, mikor hozta vissza a cigány az óccsódévédét és hozzám akarta vágni hogy nem működik. Voltam árufeltöltő is ugyanitt, ez már kicsit jobb volt, gyakorlatilag egy fél műszakot is elüldögélhettem volna, mert mindenki sz@rt ránk. (Emellett elmondanám, hogy Tescoba soha többet nem mennék.)
Voltam szórólapos is, jártuk az egész országot, hajnali indulás, éjszakai érkezés. Rohadt sokat kellett gyalogolni míg egy várost bejártunk, de legalább párban voltunk lehetett dumálni esetleg boltba elugrani stb.
Aztán leltároztam az Ósönbe, aminek persze az lett a vége, hogy árut töltöttünk. Viszont félidőben volt egy csomó kaja meg üdítő és annyit ehettünk ihattunk amennyi belénk fért.
Voltam forgalomszámláló is, gyakorlatilag egy domboldalban ülve húzogattam a strigulákat, semmi nehéz.
A legjobb meló mégis a siófoki barackszedés volt, egy csomó fiatal volt, lehetett hülyülni. Persze mellette keményen dolgozni kellett, de műszak után miénk volt az egész Balaton. :)

Szóval összességében elmondhatom, hogy nem használtak ki olyan mértékben, mint titeket.

U.i: Ha tudtok valami nyári munkát feltétlen értesítsetek. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.