Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) proci985 válasza Dany007 (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ok, nem tűnt fel, hogy a közepén váltottál:) (elejét és végét olvastam, közepén siklottam).

igazából ezen nagyon nem lehet változtatni. csatornának nézettség kell, az alapján van bevétele. emiatt mondtam, h ne nézd, ne kattints az erről szóló írásokra (comment comon azért megütköztem az első villás dolgokon), kb egy emberként ennyit lehet tenni.ha erre van igény, csinálják, sokat nem lehet (meg nem is kell) tenni.

én anno pihenés gyanánt beavis and buttheadet/futuramat/simpsonst szoktam nézni (kb tíz éve), valakinek lehet a realityk meg a barátokközt lehet az agyzsibbasztó háttérzaj.

sok ember meg vágyként énekes akar lenni, szóval valszeg a vágyaik kisugárzása is ezen műsorok nézése. ld még Glee. kb a magukraismerés, avagy bárki lehet sztár. valszeg a realityket hasonló okok miatt nézik... de nem vagyok szociológus, témában biztos volt már tanulmány, ami kicsit jobban körbejárja és indokolja az okokat. lehetne mondani, hogy az agyzsibbasztás erősödik, de másik oldalról már nincsenek Izaura szintű műsorok.

operacsatornára... itt ilyen nálunk nincs a csomagban. további érdekesség, hogy "art " mozicsatorna van, viszont pl azon láttam tavaly a Suspiriát (Sóhajok néven megjelent Magyarországon is) Argentotól (a 80as évek olasz horrorának egyik legzseniálisabb darabja... ). illetve pár hete pl adták a Brazilt és a Seven Monkeyst Gilliamtől, szóval annak ellenére, hogy art, bőven adnak kvázi mainstream filmeket is (Seven Monkeys Brad Pittel és Bruce Willissel szerintem elég egyértelműen mainstream, bár kiemelkedő darab). az a csatorna szerintem tökéletes példa arra, hogy egy "művész"adónak nem kell feltétlenül nézhetetlen műveket adnia:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.