Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) morhange


morhange
tag

Mikor az emberek elkezdenek tényleg azzal foglalkozni ami fontos és nem vadidegenek életéről fognak olvasni pletykaújságokban, hanem a sajátjukkal fognak foglalkozni, akkor lesz változás.

(#2) Lauda


Lauda
félisten

Erre van igenye az embereknek sajnos.

(#3) Pukkancs


Pukkancs
tag

Ne nézz tévét azt kész én is inkább megpróbálom megkímélni magam az ilyen dolgoktól.

(#4) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Régen templomba járt az emberek nagy része, ma meg ilyen műsorokat néz.
Adok egy pár tippet a boldogságodhoz:
1. Ne nézz tévét semmiképp sem, ha mégis nézel a kereskedelmi csatornákat kerüld el, ajánlom a Discovery és hasonló tematikájú csatornákat.
2. Ne foglalkozz a hírekkel. Ha politika témájú, a bosszankodáson kívül semmit nem tudsz tenni. Bosszankodással semmire nem mész, csak a saját közérzeted rombolod.
3. Próbálj meg minél kevesebbet panaszkodni, és nem a problémákra hanem a megoldásra koncentrálni.
4. Foglalkozz minél többet a családoddal, hobbiddal. Persze lehet filmet nézni tv-ben a családdal, de ilyen értelmetlen műsorokat semmiképp sem, mint amin kiakadtál.

Nem kioktatásként írtam ezt a hsz-t, de te n+1. ember vagy aki panaszkodik ezeken a való világos, x-faktor stb műsorokon, és mégis nézed.
Bár személy szerint nem tudom hogy te nézed e vagy sem, de sokan vannak, akik fikázzák a műsorokat hogy ilyen meg olyan szar, meg milyen szánalmas, és mégis nézik, figyelemmel követik. Marhára jó szórakozás lehet hogy mindenáron keresni kell valamit, amin bosszankodni lehet.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#5) proci985


proci985
MODERÁTOR

izé, ha annyira idegesít, miért nézed őket, és miért írsz novellát róluk?:). ha senkit nem érdekelnek, úgy nem lesz rentábilis az előállításuk sem.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#6) csƵ válasza proci985 (#5) üzenetére


csƵ
őstag

Hagyjuk már ezt a miért nézed őket szöveget. Ha nem tartanék tévét, akkor is tisztában lennék mindennel, mert mindenhonnan ez folyik. Látod, itt is. Facebook-on is tudom, ki milyen sofőr, mennyire ismeri a söröket, milyen kutya lenne, ki nyerte a VV-t, miért bukott le a VV, milyen köcsög az ertéel, hogy kiejtette a kubai pitbullt, stb...

Rá nem kattintottam egy linkre sem, de a szerencsétlen hülyéje elém bassza akkor is, ha nem akarom látni.

[ Szerkesztve ]

(#7) kraftxld


kraftxld
nagyúr

Keményen szűrni kell a beáramló információt és nem lesz gond, idegesség :)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Mindenkinek a saját butasága fáj a legjobban. Azok, akik a kukulós műsorokat nézik kizárt, hogy boldog és elégedett emberek legyenek.
Megjegyzés: 2006 óta nincs tévém és nem is hiányzik.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) proci985 válasza csƵ (#6) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

"Ha nem tartanék tévét, akkor is tisztában lennék mindennel, mert mindenhonnan ez folyik"
tévedés.

beáramló infot pedig tényleg szűrni kell. egyébként meg a mennyire jó szakácsot kihagytad:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

1. Köttesd ki mindenestől.
2. Van sztárdrogos:[link]

(#11) Dany007 válasza proci985 (#5) üzenetére


Dany007
veterán

Héj :) Olvasd el végig. Úgy a közepe felé leírtam mi is a tényleges probléma.

@Iscariah:

Te is olvasd végig :)
Lehet a közepével kellett volna kezdenem?... Mostmár mind1.

[ Szerkesztve ]

(#12) Dany007 válasza Dany007 (#11) üzenetére


Dany007
veterán

Úgy kezdődik, hogy "Most értünk el ahhoz a részhez...". Így könnyebb lesz rákeresni :)

(#13) Raucher


Raucher
tag

Nem mindenben korrekt az írás.
A legfőbb bajom, hogy magyar specialitásnak állítja be a helyzetet, pedig az európai televíziók többsége pontosan úgy működik mint egy magyar kereskedelmi adó.

Legfeljebb celeb helyett promi van a német nyelvterületeken. Néhány állandó promi mellett az új csillagocskák, üstökösként rohannak el. (A stabil promi legnagyobb érdeme/teljesítménye, hogy stabil szerződést tudott kötni a csatornával.)

Tisztán emlékszem minden előző életemre, ezért nem hiszek a reinkarnációban!

(#14) Dany007 válasza Raucher (#13) üzenetére


Dany007
veterán

Te sem olvastad el, köszönöm:

"Ezzel szemben ma Magyarországon - biztos más országban is, de most nem más országról van szó - gyakorlatilag bárkiből lehet "sztár". "

(#15) Lauda válasza D1Rect (#10) üzenetére


Lauda
félisten

Aki jovore valszeg mar vezeti a csillag szuletiket. :W

Itthon ez a nagy hir, hogy egy rohadek alkoholista drogos gazolo bemegy a bortonbe: [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#16) adalbert1 válasza kraftxld (#7) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezzel az a baj, hogy ha nem vagy rá kíváncsi valamennyire akkor is belebotlasz címként is híroldalakon, stb... Szerencsére az aktuális való világból csak 2-3 szereplő nevét hallottam úgy hogy a műsorból egy percet nem láttam. :))

Dany007: ez kell a sok ócska prolinak, csak az a baj hogy ők a nagy többség. Amúgy egyetértek, pl. egy Puskás Ferenc, Michael Jordan, Al Pacino, Martin Scorsese tényleg sztár, egy műsornév + keresztnév elnevezésű valaki pedig sose lesz az.

(#17) ArchElf


ArchElf
addikt

Kitűnni könnyű, csak ne legyen az ember átlagos.
Pozitív dolgot alkotni nehéz, negatívat pedig könnyű (bár már azt is egyre nehezebb - az emberek ingerküszöbe is alkalmazkodik a sz@r szintjéhez...)

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#18) Crystalheart válasza Pukkancs (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Le is írta: attól, hogy nem nézi,a probléma továbbra is fönnáll. Attól még, hogy élből elkapcsolok, ha kezdődik az AsztroShow, még bosszanthat, hogy magyar televíziós csatornán ilyennel hülyítik és szedik rá a hiszékenyeket.

(#19) ArchElf válasza Crystalheart (#18) üzenetére


ArchElf
addikt

Nem lehet mindenki bölcsész meg mérnök - addig jó, míg az egyszerű emberek egyszerűek is maradnak, nem? ;]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#20) C4mp3r


C4mp3r
addikt

Vagy ott van pl a Magellán c. műsor, amit régebben tudományosnak neveztek. Na, ez már akkor is vicces volt, de ismeretterjesztőnek elment. Persze ma már ez sem más, mint bulvár szemét.

ezen multkor nagyon felbasztam az agyam, hogy tenyleg egy anno tudomanyos erdekeltsegu musorbol gyakorlatilag egy masodik aktivot csinaltak, amiben mindig van valami "erotikus" toltetu tartalom, tobbsegeben meg bulvar szemet

(#21) Syl


Syl
nagyúr

Kétezer éve volt a "kenyeret és cirkuszt a népnek". Mára ez annyiban módosult, hogy csak a cirkusz jár. És az is csak azért, hogy amíg az emberek bámulják a cirkuszt, a mindenkori hatalom észrevétlenül le tudja nyúlni a pénzeket.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#22) D1Rect válasza Lauda (#15) üzenetére


D1Rect
félisten

Azt az embert én soha többé nem engedném képernyőre. :N

(#23) Lauda válasza D1Rect (#22) üzenetére


Lauda
félisten

Nepszerubb lesz mint valaha. Olyan sotetseg van az emberek fejeben, hogy az elkepeszto.

[ Szerkesztve ]

(#24) Crystalheart válasza Lauda (#23) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én örülök, hogy egy darabig nem vezet műsort, unalmas pofa volt, de azt sajnálnám, ha nem is szinkronizálna többet. Amikor filmet néz az ember, fene foglalkozik azzal, milyen a hang magánélete. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25) Dany007 válasza D1Rect (#10) üzenetére


Dany007
veterán

Ba**meg tényleg! :W Pedig direkt olyat kerestem, amiből biztos nincsen még... erre tessék.

A lényeg amúgy tényleg ott van, hogy kitűnni nem nehéz. Pozitív értékekkel kitűnni viszont annál inkább.
És ahogy itt korábban is írták vannak nekünk nagy sztárjaink. Csak épp azokról sokszor megfelejtkeznek.
Mert minden átmegy bulvárba. És ez szomorú.

[ Szerkesztve ]

(#26) psyho85


psyho85
aktív tag

Elolvastam, végig, egyetértek. Az ország pedig olyan, amilyen az emberek. Ha hagyják magukat agyat mosni, ez van.

Nincs TV-m, minden bulvár tartalmat blokkoltatok az adblock-al ( PH!-s reklámokat nem :* ), nem vagyok f@szbúkon, de még így is kapok az arcomba eleget. A barátaim hála istennek szintúgy nem néznek ilyesmit, de ismerősi körből még így is kérdezik elégszer, hogy láttam-e ezt-azt-amazt. Nem, nem láttam. Viszont van időm a családomra, hobbijaimra, stb. Néhányakat meg tudok téríteni, többeket nem. Csak egy hétig nem kell nézni a foschládát, lejön róla az ember, utána már idegesíti is. Persze ha valakinek van annyi sütnivalója, hogy legyen program helyette.

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#27) Иван válasza Apollyon (#4) üzenetére


Иван
őstag

Ez hülyeség, hogy ne foglalkozz a politikával. Pont a sok ilyen hozzáállású ember miatt olyan szenny az elitünk.
Igenis politizáljunk (ne itt persze), gondolkodjunk, tudjuk kinek adjuk a cédulát és ha behúzzuk az ikszet, gondoljuk át miért oda húztuk. Sok országban működik ez.

Persze egyszerűbb nagyon divatosan azt mondani, hogy "én nem foglalkozok a politikával" meg "hát igen, ezek a politikusok kötsögök, de úgyse tehetek semmit". Csak magaddal cseszel ki és azokkal, akik érted is megpróbálnak tenni.

Témához: kit érdekel. Első 3 mondat után meguntam. Már azt is unom olvasni, hogy unalmas a sztárság.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#28) Thunderzolee

:D
http://logout.hu/bejegyzes/thunderzolee/celeb_leszek/hsz_1-50.html

Az írással egyetértek.
Nem is tudtam, h Oláh Ibolya.. izé.. na már ezt is tudom.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#29) Apollyon válasza Dany007 (#11) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Valóban nem olvastam el végig, de most már igen. Ettől függetlenül ne bosszankodj :P
Ha nem lennének ilyen műsorok, akkor azok akik ezeket nézik mással károsítanák magukat. Természetes kiválasztódás, fakkje.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#30) proci985 válasza Dany007 (#11) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

ok, nem tűnt fel, hogy a közepén váltottál:) (elejét és végét olvastam, közepén siklottam).

igazából ezen nagyon nem lehet változtatni. csatornának nézettség kell, az alapján van bevétele. emiatt mondtam, h ne nézd, ne kattints az erről szóló írásokra (comment comon azért megütköztem az első villás dolgokon), kb egy emberként ennyit lehet tenni.ha erre van igény, csinálják, sokat nem lehet (meg nem is kell) tenni.

én anno pihenés gyanánt beavis and buttheadet/futuramat/simpsonst szoktam nézni (kb tíz éve), valakinek lehet a realityk meg a barátokközt lehet az agyzsibbasztó háttérzaj.

sok ember meg vágyként énekes akar lenni, szóval valszeg a vágyaik kisugárzása is ezen műsorok nézése. ld még Glee. kb a magukraismerés, avagy bárki lehet sztár. valszeg a realityket hasonló okok miatt nézik... de nem vagyok szociológus, témában biztos volt már tanulmány, ami kicsit jobban körbejárja és indokolja az okokat. lehetne mondani, hogy az agyzsibbasztás erősödik, de másik oldalról már nincsenek Izaura szintű műsorok.

operacsatornára... itt ilyen nálunk nincs a csomagban. további érdekesség, hogy "art " mozicsatorna van, viszont pl azon láttam tavaly a Suspiriát (Sóhajok néven megjelent Magyarországon is) Argentotól (a 80as évek olasz horrorának egyik legzseniálisabb darabja... ). illetve pár hete pl adták a Brazilt és a Seven Monkeyst Gilliamtől, szóval annak ellenére, hogy art, bőven adnak kvázi mainstream filmeket is (Seven Monkeys Brad Pittel és Bruce Willissel szerintem elég egyértelműen mainstream, bár kiemelkedő darab). az a csatorna szerintem tökéletes példa arra, hogy egy "művész"adónak nem kell feltétlenül nézhetetlen műveket adnia:D

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#31) hoffman_ válasza D1Rect (#10) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link] Ez vad :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#32) D1Rect válasza hoffman_ (#31) üzenetére


D1Rect
félisten

(#33) hoffman_ válasza D1Rect (#32) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:C :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#34) Lauda válasza D1Rect (#32) üzenetére


Lauda
félisten

Bazz.... :DDD :DDD

Ez is jo:

[link]

[ Szerkesztve ]

(#35) dabadab válasza proci985 (#30) üzenetére


dabadab
titán

"Seven Monkeys"

Ez a 12 Monkeys rovidfilm valtozata? :P

DRM is theft

(#36) Dany007


Dany007
veterán

Hé! :D Ne szemeteljétek tele a topicot ennek a genyának a képével! :D Téháiksz.

(#37) DeltaPower válasza D1Rect (#32) üzenetére


DeltaPower
őstag

korrigálva:

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#38) proci985 válasza dabadab (#35) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

aha:D

de legalább valakinek feltűnt. (nekem is csak most, hogy írtad)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.