Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) puszedli96


puszedli96
újonc

sziasztok én szájsebészetre fogok menni és eléggé parázok nem tudom h kapok e érzéstelenitöt és h mi lesz ott mert én még ott nem voltam am gyökeret huznak nekem de a fogambol még érzek vmi az inyembeS: :F

(#52) művésznő4


művésznő4
csendes tag

csimave mit csinált? Miért lett kitiltva? :F
Ezer éve nem láttam itt logouton... Csak most vettem észre, hogy nem véletlenül..:U Biztos rosszalkodott..:(

(#53) mephi666


mephi666
nagyúr

na, megint szívom a fogam... valahogy mindig így karácsony előtt kell fogorvoshoz mennem :( pár napja feltűnt, hogy hideget ittam és érzékenyen viselte bal oldalt alsó sorban a leghátsó fogam környéke... nem foglalkoztam először vele, tegnap viszont jobban megnéztem a tükörben és egy "gyufafejnyi" lyuk figyel az oldalán... nem rég hívtam az sztk-s fogorvosom és jövő héten szerdán megyek hozzá 14:00-ra... kap egy utolsó esélyt, hátha jól megcsinálja (eddig csak a helyetteseit fogtam ki, de azokról nincsenek jó emlékeim... habár elég gyulladt volt a fogam is és a magánorvos sem tudta teljesen rendbe tenni) annyiból preferálom az sztk-s ellátást, hogy 10-15 percnél többet nem kellett várnom náluk... magánorvosnál meg 3-4 órákat is vártam és széjjel b@szott majdnem az ideg... mellesleg csontra le vagyunk égve és nem is lenne több tízezrünk magánellátásra...

majd írom a fejleményeket... ha nem gondolok a fogamra, nincs semmi baja, de érzem, hogy nincs azért teljesen rendben... (de ezt lehet, hogy már csak beképzelem...) remélem 1 hétig még kibírja anélkül, hogy elkezdene fájni... nem érzékeny szerencsére a környéke és nincs szerintem begyulladva... :K

"1 tömés - érzéstelenítés nélkül - rendel" :) nem szeretek fogorvoshoz járni és szerencsére ennyivel is előbb végzek érzéstelenítő nélkül... mellesleg semmit nem szokott érni... egyedül csak húzásnál jó valamire...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#54) Lauda válasza művésznő4 (#52) üzenetére


Lauda
félisten

(#55) Dany007 válasza mephi666 (#53) üzenetére


Dany007
veterán

Most voltam én is egy fogorvosi sorozaton. Vagy 4-5 alkalommal mentem és minden fogamat megcsináltattam. Igaz így is van még hátra 1-2 apróság, de az már apróság és épp anyagiak miatt nem is folytatom most.

Amúgy az én dokimnál 8k egy tömés. Legyen az akármekkora. Pici vagy hatalmas.
Azért érdemes előbb megcsináltatni, mert ha már annyira fog fájni és annyira nagy mély a lyuk, akkor ott már csak gyökérkezelni lehet, ami 16 ezer... Szal inkább betömetem időben, mint dupláját fizessem később.

Ahogy így írod szerintem simán megúszod töméssel. Felső fog, az könnyen elzsibbad nincs vele gond.

Sajnos én elég parás vagyok a fogorvostól :) Nem is kicsit. És egy éve sikerült olyan dokit találnom, aki 100%-ig megértő, empatikus, jópofa és mindenben segítőkész. Teljesen fullos.
Szóval nekem ez a plusz meg bőven megér annyit.

Tavaly én is karácsony előtt mentem egy pót gyökérkezelésre. Majd februárban volt egy foghúzásom, aztán most ősszel ez a nagyobb túra. Szóval ebben az évben bőven kijutott a fogorvosból...
Aztán most így ha minden jólmegy évekre elfelejthetem a fogorvost.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.