Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [danih:] Palacsinta

Hozzászólások

(#51) danih válasza BITBOYS (#50) üzenetére


danih
addikt

Szex - 3p, palacsinta elkészítés - 27p :))

(#52) Lenry válasza danih (#51) üzenetére


Lenry
félisten

nem fordítva?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#53) baluka26 válasza danih (#51) üzenetére


baluka26
veterán

Olyan hosszú szex?! :Y

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#54) DeFranco válasza baluka26 (#53) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ahha.... 22 perc könyörgés, 2 perc kex, 6 perc palacsintasütés ;]

(#55) danih válasza baluka26 (#53) üzenetére


danih
addikt

- Szia, én vagyok a gyorsb@szó nyuszika!
- Gyorsb@szó? És az fáj?
- Miért, fájt?
Sz@r vicc 3-os koromból, sosem volt aktuálisabb :))

(#56) baluka26 válasza danih (#55) üzenetére


baluka26
veterán

Klasszikus :)
DeFranco: Könyörgés a palacsintasütésért vagy a szexért?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#57) DeFranco válasza baluka26 (#56) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem én írtam a 30 percet, honnan tudjam? :U

Disclaimer: a feleségek nem ilyenek, nem kell nekik könyörögni, szívesen sütnek palacsintát szívük választottjának, akik ezt szeretettel hálálják meg. Nincs is szebb dolog egy jó feleségnél!!!

[ Szerkesztve ]

(#58) baluka26


baluka26
veterán

danih: A szexért vagy a palacsintáért kell 22 percet könyörögni? ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#59) danih válasza baluka26 (#58) üzenetére


danih
addikt

22 percig farkaspóz van: vonyítok a lyuk mellett

(#60) baluka26 válasza danih (#59) üzenetére


baluka26
veterán

Kitartó vagy :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#61) föccer válasza danih (#59) üzenetére


föccer
nagyúr

Nekem ez lassan 10 hónapja így megy, szóval ne aggódj, majd megunod :DDD

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#62) darál0w válasza DeFranco (#46) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

majdnem...ez tupperes :D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#63) finest válasza föccer (#61) üzenetére


finest
őstag

A gyerek, mi?! Hahaha, megyrtam a kispapablogba, fogadok nem hitted akkor el! (Azt még hogy vártad! Gondoltam is, h hát ez hülye, majd megtanulja!)

A családos apáknak mindig a maradék jut. Múltkor is jó szagokat éreztem az étkezőből, kétpofára zabál a család, persze engem nem hívtak... Kimegyek, h de jó illata van, én is ilyet kérek, mit esztek? Mire az asszony felnéz, és annyit mond: semmit! ...
Én annak is örülök, ha két zöld virslire jut egy friss barna, nem hogy palacsintát kapok.... Danihnak is csak addig járhat a szája, amíg nincs gyerek, majd meglátjuk, h mit csinál neki a párja azután. :DDD

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#64) DeFranco válasza finest (#63) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én annak is örülök, ha két zöld virslire jut egy friss barna, nem hogy palacsintát kapok....

Ne legyél már Crystalheart :DDD Jó hogy nem már belőled csinálják a virslit, amit a véredbe mártogatnak a ketchup helyett.

(#65) finest válasza DeFranco (#64) üzenetére


finest
őstag

Nincs gyereked, mi? ;] Nekem van kettő, és hidd el, így megy ez. Én, ha kérek valamit, pl. kávét ebéd után, jó eséllyel nem kapom meg, csak a délutáni alvás után, vagy egyáltalán nem. Mi ezen jókat röhögünk a barátommal, náluk is van három, az ő sora még az enyémnél is rosszabb. Múltkor épp búcsúztam el tőle az udvaron, épp kijött a felesége a kicsivel labdázni, szólt neki, h szeretne egy kávét, mondta a csaj, h oké, aztán elment labdázni a gyerekkel. Mire a barátom megszólal, na, tudod mikor lesz ebből kávé. LOL

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#66) DeFranco válasza finest (#65) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Vicceltem csak, el tudom képzelni, hogy tényleg ez a helyzet. :)

(#67) finest


finest
őstag

De, h on is legyek, én magam szoktam étcsokiból és tejből, cukorral öntetet csinálni. Hangulattól függően tejbe áztatott, mézes őrölt mogyorót/mandulát is készítek hozzá. Szóval a gundel palacsintás verzió híve vagyok (lennék, csak megeszik előlem). Magad uram, ha szolgád nincs, vagy sok a gyereked címszóval.

Mi a túl lassú (too slow)?

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#68) danih válasza finest (#67) üzenetére


danih
addikt

Too slow :)
Nekem ez tetszik, kipróbálom!

(#69) #19617792


#19617792
törölt tag

mész a francba ezzel a bejegyzéssel, éhes lettem. :C túrósból, lekvárosból, kakaósból, nutellásból kérek 4-5 tonnát. :DDD

(#70) danih válasza finest (#67) üzenetére


danih
addikt

Hagyod, hogy megegyék előled ;)
Persze értem én, gyerekek :)

(#71) finest válasza danih (#70) üzenetére


finest
őstag

Esélyem sincs, mindig előbb vannak otthon, mint én, ti. én melózok, ők meg legkésőbb délre már otthon vannak az oviból. A sztorikat viccből írtam, nem ilyen tragikusan élem meg, de azért Ti is halljátok majd a koppanást, ahogy olvasom, föccer az első néhányon már túl van. Ha neki egy gyerek mellett nem jön össze a szex, képzelhetitek, h mennyire esélyes kettő, három mellett. Annyi biztos, h nálunk kétszer volt, mert van két gyerek. :DDD

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#72) Crystalheart válasza finest (#65) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Erről beszéltem én is, mire az ember nekikezdene, addigra eleszik előle. :D Nálunk rendszerint a megolajozott, zöldséggel gazdagon "felszerelt" szendvicsek is eltűnnek a tálcáról, de hiába, a gyerek az gyerek. :)

(#73) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Almás-fahájas. Legtutibb a világon. De a túrós is ott van a szeren, meg a nutellás-banános :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#74) Mr X


Mr X
veterán

Most értem haza munkából, és asszonypajtás egy jó adag (főzött) csokipudingos palacsintával várt. :P

(#75) danih válasza Mr X (#74) üzenetére


danih
addikt

Irigyellek...

utállak is

[ Szerkesztve ]

(#76) bul07


bul07
nagyúr

Keresztanyámtól tanulva nekem a Túrórudis
Fóron közvetlenül a kiszedés utána túrórúdit beletekerni, és kicsit várni hogy megolvadjon a csoki

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [danih:] Palacsinta
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.