Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cucuska2


Cucuska2
őstag

Mert a HD2 alapból WinMo-s?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2) D-Roy válasza Cucuska2 (#1) üzenetére


D-Roy
tag

Aha

 Think Different.

(#3) Cucuska2 válasza D-Roy (#2) üzenetére


Cucuska2
őstag

:Y
Akkor szép munka, akárki is volt a megalkotó.
De gondolom, ebben az esetben a garancia ugrik.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#4) Avicularia


Avicularia
veterán

Nem értem,ha kell a hspl,akkor mi benne az érdem,hogy gyári a rom.Ha már azt feldobod,semmi értelme a gyári romnak.Pláne,hogy főzött rom mellett is visszarakhatod a gyári spl-t ,ha aggódsz a garancia miatt.
Ha gépről frissítesz,akkor nem kell átnevezned a romot vagy rádióromot leoimg.nbh-ra,ez csak akkor kell ha micro sd-ről csinálod.

[ Szerkesztve ]

(#5) D-Roy válasza Cucuska2 (#3) üzenetére


D-Roy
tag

Egyébként,visszaállítható eredetire.

 Think Different.

(#6) D-Roy válasza Avicularia (#4) üzenetére


D-Roy
tag

Én nem nagyon szeretem a főzött romokat,bár néha találok szimpit,de hosszútávon eddig mindig csalódást okoztak.
Valóban...nem voltam biztos benne,ezért inkább átírtam a filenevet,köszi.

 Think Different.

(#7) Avicularia válasza D-Roy (#6) üzenetére


Avicularia
veterán

Nem tudom mi a csalódás a főzött romokban.Nekem december óta,mióta van hspl csak főzött rom volt fent,de mindig jobbak mint a gyáriak,csak megfelelő szakácsét kell használni.
Dutty-t használtam sokáig,most jó ideje elegancia van.

(#8) D-Roy válasza Avicularia (#7) üzenetére


D-Roy
tag

Kompatibilitási problémáim voltak a kezdetektől(touchpro,hd,stb...)
Gyári romot magam sikerült testreszabni olyanra,ami nekem tettszik.
Továbbá a főzött romra nem megy fel a hivatalosan járó(!) magyarosítás,ez persze nekünk nem szempont,de eladásnál igen is számít,a készülék eredete,garanciája,és lokalizációja.

[ Szerkesztve ]

 Think Different.

(#9) toeki válasza D-Roy (#8) üzenetére


toeki
senior tag

eladásnál 2 perc visszatolni a gyári romot + gyári spl-t

(#10) Avicularia válasza D-Roy (#8) üzenetére


Avicularia
veterán

Huu,magyarítást akkor lássak a gépemen,mikor a hátam közepét :D
Mindig is lassította a gépet,és számos hiba forrását képezi.Fel nem foghatom,hogy nem képes valaki azt a pár szót megtanulni angolul,ami a használathoz kell.
Mondjuk megvételnél nekem is az első bekapcsolásig volt rajta svéd nyelv,egyből ment fel goldcard-al az angol.

[ Szerkesztve ]

(#11) D-Roy válasza Avicularia (#10) üzenetére


D-Roy
tag

Én a mac osx-el voltam így,egyszerűen borzalmas honosítva.Régebben használtam windowst is eredeti nyelven,gyakorlatilag észre se vettem,hogy nem hunul beszél:)
Azért maradjunk annyiban,hogy ez a windows mobilos történet még nagyon friss a köztudatban,ne magunkból induljunk ki.
Én windows/windows smartphone/htc telókat váltogatok jó pár éve és elmondhatom,hogy mostanában kezdik felismerni a kezemben,Jéé hátécé dejóó..
Nem mindenki geek gyerekek. :R
Amúgy mi a bajotok a gyári rommal?

 Think Different.

(#12) Avicularia válasza D-Roy (#11) üzenetére


Avicularia
veterán

Használtam már pár htc telefont,évek óta gyűröm őket
mda2-mda3-mda pro-kaiser-diamond-hd2 ez volt a sorrend
Gyári programmal mi a baj?Tele van rakás értelmetlen progival,ami csak a helyet foglalja,kevés a hely benne,optimalizálatlan...

(#13) D-Roy válasza Avicularia (#12) üzenetére


D-Roy
tag

Én úgy gondolom,hogy a htc a jelenlegi okostelefon gyártók közül kiemelkedően a szoftveres optimalizáció mestere,nem egy fiatal,esetleg több felhasználó aki akaratlanul is a saját stílusának megfelelően ruházza fel content-el a romot,nekem nincs szükségem a háttérképeire,sem az "extra" alkalmazásaira amik mellesleg havonta elavulnak,arra,hogy a registryben kikapcsolja,manipulálja azokat a fícsöröket amit én nem tennék!Az,hogy a win ce oprendszer túlságosan erőforrásigényes arról nem a htc tehet.
Nem vagyok modder,sőt,kifejezetten az eredetiséget sugalló dolgok tetszenek.PC oprendszerben is csak gyárit használok,ne főzze meg senki helyettem.
Milyen progi értelmetlen a gyári romban?(kivéve a footprints és a copilot :D )
Bevallom ez a tákolás nekem is nagyon tetszett,aztán rájöttem,hogy rengeteg kompromisszum a velejárója(ez nem fut,ez nem jó,az megfagy,csomó dolog nem is tettszik/nincs rá szükségem,bugos,satöbbi)Ez izlés és személyes tapasztalat kérdése.
Szerintem a főzött romok,mesterkélten jobbnak/többnek szeretnének látszani,pedig mint sokak tudjuk,az egyszerűség általában nyerő.

[ Szerkesztve ]

 Think Different.

(#14) Avicularia válasza D-Roy (#13) üzenetére


Avicularia
veterán

Ez most olyan,mintha arról vitatkoznánk,hogy a szőke vagy a vörös nő a szebb.Én nem akarlak meggyőzni,hogy jobb a főzött rom,mindenki azt használ ami neki jobban bejön.Az a jó,hogy van választék,ráadásul jó széles :)

(#15) D-Roy válasza Avicularia (#14) üzenetére


D-Roy
tag

:D :K
Teljesen igazad van,én is így gondolom.

 Think Different.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.