Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mustaros


Mustaros
aktív tag

"És miért?" Mindenkinél más egy újévi fogadalom ;]

(#2) Czeky válasza Mustaros (#1) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Nekem kettő is van. Ez az egyik, az alapja már megvalósult, a másik pedig még a jövő rejtelme. :)

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#3) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hauldverapro.

(#4) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nem ér, azt hittem, hogy legalább egy cucc bemutatásra kerül.

(#5) alcsa válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


alcsa
senior tag

Há de még nem vött sömmitt....

(#6) Czeky válasza alcsa (#5) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Ha minden jól megy, akkor már e héten is lesz egy csomag. :)

[ Szerkesztve ]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#7) RawrrSoul válasza Jack Hunter (#4) üzenetére


RawrrSoul
csendes tag

Én meg azt, hogy ennek van egy 2023-beli verziója... Hát no. Ez van... :)

n o p e !

(#8) UnA válasza Kalandor (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Hoardverapró ;)

(#9) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Hoardwareapró

Rip and tear

(#10) Gave


Gave
addikt

Kellene pár cucc, nézegettem is ajánlatokat, de 5-6 éves használt cuccokért "akkori" 100% új árat akarnak... így nekem annyira nem vonzó, és így is mennek az eladások.

(#11) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Meglett az év első vétele, de hú, ezért mit fogok kapni itt... :DDD
Ennél már csak jobb legyen. :)

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#12) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Az első vételhez ( ami nekem már a második, a szerző jóvoltából :) )
Ilyenkor örülök, hogy az első komolyabb játékom az NFS Most Wanted volt, PS en. Milyen felindulásból vetted, gyűjtöttél rá, vagy csak pillanatnyi elmezavar volt, esetleg másnak vetted? Hogy voltál megelégedve a játékkal, tapasztalatok?

(#13) Czeky válasza Jack Hunter (#12) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Vannak nekem komolyabb játékaim is, igaz, inkább konzolokra, de PC-n sincs szégyelnivalóm. :)
Utóbbi időben rájöttem, hogy mindhiába építek retro gépeket, ha retro játékom alig van, nameg egy ideje vonzott a nagydobozos pc játékok vételének ötlete (van abból is 2db itthon), csak Magyarországon nem lett nagy divat, inkább az ilyen dvd tokos budget kiadások, úgyhogy ha már így alakult, gondoltam kialakítok egy EVM gyűjteményt. Ezek között is van már pár komolyabb cím (Thief 2, Resident Evil 3, Commandos sorozat), az év első vétele pedig pusztán a kíváncsiság eredménye lett, na meg nem én találtam, engem kerestek meg vele, hirdettem aprón, hogy vennék EVM játékokat. A játék az internet szerint nem egy nagy etwas, egyetlen különlegessége, hogy magyar szinkronos , amit (a fájlok között kutakodás után) a .wav fájlok használatával nem volt nehéz megoldania a kiadónak. Egyelőre csak próbaként indítottam el az egyik gépemen, még nem "mélyedtem bele" annyira.

UI: NFS3 forever. 🙃

[ Szerkesztve ]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#14) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Három az egyben vétel, pár videókártya, procik, és végre egy komolyabb FPS játék. :)

[ Szerkesztve ]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#15) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Újabb csomag érkezett, ezúttal egy jóféle MSI lapocska. :D

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#16) Jack Hunter válasza Czeky (#15) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Köszönöm az újabb pakkot, olyan Asus videókarim mintha lett volna az előző gépemben. Legalábbis a hűtője ugyanaz.

(#17) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Vettem egy régi almát. :)

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#18) Jack Hunter válasza Czeky (#6) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Nagyon macerás kikeresni a frissült blogbejegyzést, erre van valami orvosság? Mobilarénán látom az új hozzászólást a bloghoz, de ott nem tudom megnyitni a témát, csak a kommentszekciót. Jelenleg csak a Logouton tudok rákeresni a bejegyzésre, úgy tudom elolvasni a frisset.

(#19) Czeky válasza Jack Hunter (#18) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

a kommentektől jobbra eső felső sarokban, a témaindító írásnál lehet megnézni a bejegyzést. :)

[ Szerkesztve ]

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#20) Jack Hunter válasza Czeky (#19) üzenetére


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

Vicces hogy 11 éve használom az oldalt, de még mindig tudnak újat mutatni. :B
Egyébként gyanítom hogy amit mutattál, az asztali nézeten működik, mert mobilon meg az oldal legalján van ez a funkció. De legalább már tudom mit kell keresni! :DDD

A témához: gratulálok az újabb cucchoz! Ez még a betárcsázós internet hőskorából való? :D

(#21) Czeky válasza Jack Hunter (#20) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog

Köszönöm, ez pont a fordulópont volt, mert ebben már van Ethernet csatlakozási lehetőség is, így akár a mai webet is lehet vele böngészni. Mondjuk nem a legjobb arra, mert már 20 év feletti a gép, de pl. The Old Net-et könnyedén kezeli. :)

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.