Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezzel lehet már megvárom inkább nextgen gépeket. :(((

Live-Die-Respawn

(#2) P00By


P00By
nagyúr

:O Azért a szobromat odaadhatnák! :D

(#3) rottenbull válasza oriic (#1) üzenetére


rottenbull
senior tag

Egyertelmu.

(#4) -FLY-> válasza oriic (#1) üzenetére


-FLY->
őstag

Az a kb 3 hónap plusz már kibírom, így én le is mondom a ps4-est.

(#5) dreampage válasza oriic (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Szerintem pontosan ezt mondták a CD Projekt RED munkatársai is a meetingeken. :)

A játéknak soha nincs vége.

(#6) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Fck, pedig olyan jónak nézett ki az év eleje, tele címekkel és mi marad? RE3 kb.

Megyen!

(#7) oriic válasza CptAdamica (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

+ DOOM, esetleg The Last of Us. Bár utóbbinál még simán el tudom képzelni, hogy benyögnek egy újabb késést. (Ne legyen igazam pls!)

#5) dreampage

:D

Kíváncsi lennék mikor találták ezt ki amúgy. Az lett volna a szép, ha berakják a halasztást ugyanarra a napra mint az Avengersét és a FF7 Remak-ét.

Live-Die-Respawn

(#8) Chaser


Chaser
titán

a megoldás:
mindenki carja' le a kiadókat és fejlesztőket, 5-10 évig ne jáccon' semmivel, majd utána azokkal amik közben érdekelték volna, de:
már nem találják ki h miért és meddig tolják a megjelenést
jó esetben már bug egyáltalán nincs, vagy csak minimális, nem úgy mint sokszor megjelenéskor
és töredékébe kerül mint mikor megjelent és tele volt esetleg bugokkal is
hw is értelmes áron van már alá
nekem bevált ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#9) -FLY-> válasza CptAdamica (#6) üzenetére


-FLY->
őstag

The Last of Us 2 május vége, ha nem tolják tovább.

(#10) IamMenyus válasza dreampage (#5) üzenetére


IamMenyus
tag

ők csak ne várjanak, nyomják ezerrel a debug-ot hogy ne egy division -ös dejavu legyen, adják ki inkább később, de hibátlanul mint időben, de megvágva, bughalmazként-

(#11) Wlac


Wlac
Ármester

Jó munkához idő kell, nekik el is hiszem.

“The wha-"

(#12) rottenbull válasza IamMenyus (#10) üzenetére


rottenbull
senior tag

A CDP meg eleteben nem adott ki ugy jatekot, hogy ne kelljen fel evig peccselni 2 hetente, mire normalisan jatszhato.

(#13) VágniValó


VágniValó
addikt

Van eleg jatekom, elleszek. Viszont egy gepigenyt meg Q1-ben dobhatnanak.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#14) predakon


predakon
őstag

Na hat ez remek, torlom is a ps4es elorendelesemet

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#15) atainprison válasza rottenbull (#12) üzenetére


atainprison
senior tag

Azért ez erős túlzás. Megjelenéskor kezdtem a Witcher 2, 3-t és teljesen normálisan játszható volt. Találkoztam pár buggal, de semmi gamebreaking.

(#16) Turbokecske


Turbokecske
újonc

Na, rájöttek, hogy a mostani konzolgeneráció nem elég hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#17) CptAdamica válasza oriic (#7) üzenetére


CptAdamica
veterán

A DOOM nekem valószínű kimarad, a Last of Us-hoz meg kéne egy PS, ami meg csak lehet év végén lesz. (Bár az állítólag Steam-es Xbox jobban húz) :D

Megyen!

(#18) hyggelig válasza predakon (#14) üzenetére


hyggelig
senior tag

Dettó. Inkább lemondok a menő fémtokról.
Majd az új gépre megveszem a játékot.

(#19) Cifu


Cifu
nagyúr

Sad panda... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#20) tomazin válasza atainprison (#15) üzenetére


tomazin
veterán

W3ban meg mindig ott a godor amibol nem tudsz kimaszni.

Redditrol:
I never thought I'd say this but fuck my life... My second child is due September

[ Szerkesztve ]

(#21) konikan válasza oriic (#1) üzenetére


konikan
aktív tag

+1

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#22) Raysen623 válasza oriic (#1) üzenetére


Raysen623
addikt

Én biztosan megvárom, egyébként szerintem el fogják odáig tolni a megjelenést.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#23) NemMo


NemMo
őstag

Én mindenképpen one x-re terveztem megvenni, de így lehet inkább én is next genre veszem, persze ha nyitócím lesz vagy legalábbis nem kell sokat várni rá. Fenébe, az idei év első felében csak ez az 1 játék érdekel. Nem lesz mit vennem...
Számomra ez nagyon ratyi évnek igérkezik. Átfutottam 2020-as megjelenéseket és csak a cyberpunk érdekel. Esetleg a rainbow six quarantine és persze tes6, de annak nincs is megjelenési dátuma. Sok pénzem marad így

[ Szerkesztve ]

(#24) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Túl szép is lett volna egy nextgen game, több mint fél évvel az új konzolok előtt...
Nyilván így jobban megéri a fejlesztőknek, hogy a megjelenés után szinte egyből jöhet a ps5/series x verzió.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) sittes79


sittes79
addikt

Egyértelmű szerintem Sony vagy Microsoft olyan csekket tolt oda, hogy next gen konzol +cp2077 bundle, simán el tudom képzelni

(#26) pelgrim_v1 válasza atainprison (#15) üzenetére


pelgrim_v1
tag

Szeretjük a cdprojectet de nem azért mert annyira jól optimizalt játékokat adnak ki :D összes witcher akkora bugfostenger volt megjelenéskor hogy az valami hihetetlen. Hónapokig jöttek hetente a w3 hoz a több gigás peccsek mire ehető lett.

(#27) Shing válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


Shing
őstag

Sokat nem nyernek vele. Attól még őskövület procikra kellett belőniük ezt a nextgen játékot, ami elég szomorú. Már tényleg jöhetett volna nextgen only-ként. Csak sajnos konzolon várni kell éveket mire lesz egy értelmes user base. Nem lehetne megcsinálni.

Amúgy sokan írogatták, hogy ebből halasztás lesz. Iszonyat összetett gém lesz, nehéz összerakni egy ilyet.

(#28) Chapel


Chapel
addikt

Őszintén?

Kicsit örülök. Így 40 felé már jó ha heti 3-4x játszom egy-egy órát. :B
Pedig imádom, de ugyan premier napos volt az RDR2 és fantasztikus, mégsem vagyok 30%-nál sem. Annyi minden jó nézni, olvasni, kattintani való van, hogy már nem is értem néha miért van gamer gépem...azután elindítom pl az RDR2-őt és "Ja igen, ezért" :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

qrrva eget bele :W
annyira vártam.... bár legbelül picit éreztem, hogy... de na..ha a Doom-ot is eltolják, ölök...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#30) oriic válasza - = Zk = - (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nem. Lassan nem jön semmi értelmes játék Q1-ben... :O

Live-Die-Respawn

(#31) Darth_Revan válasza oriic (#30) üzenetére


Darth_Revan
veterán

De jön ...

A Metro Switch-re ;]

(#32) misaj


misaj
csendes tag

Legalább lesz időm gépet fejleszteni :D bár természetesen kicsit szomorú vagyok emiatt, de inkább legyen a végeredmény olyan mint amiben mindenki reménykedik :D btw tudja valaki mi jar a pc-s előrendelőknek?

(#33) keIdor válasza NemMo (#23) üzenetére


keIdor
titán

RE3, The Last of Us pt 2, Doom: Eternal.
Jó tudom ízlések és pofonok, de erre mondják, hogy nyiss a világ felé. :)

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#34) atainprison válasza pelgrim_v1 (#26) üzenetére


atainprison
senior tag

Én nem védeni akarom a céget, szimplán én nem tapasztaltam egyik Witcher játéknál se megjelenéskor semmi idegesítő bugot, ennyi. Voltak benne, de semmi extra.

(#20) tomazin:
Úgy tűnik én elkerültem az a gödröt, mivel nem találkoztam vele, pedig több mint 800 órám van a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#35) Farkassacred válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


Farkassacred
őstag

"Nyilván így jobban megéri a fejlesztőknek, hogy a megjelenés után szinte egyből jöhet a ps5/series x verzió." A megvett játék a későbbiekben fogja magát felpeccselni", ha esetleg konzolt váltanék nem? Vagy újra meg kéne vennem?!.. Elég furcsa és szemét dolog lenne a részükről, főleg, hogy állítólag visszafele kompatibilis lesz a ps5 és az xbox series x is.

(#36) Wesder válasza Farkassacred (#35) üzenetére


Wesder
félisten

Ja csak ez nem PC. A 360-ra vett és Xbox One-on is futtatható jàték bőven elmarad a natív One-os verziótól.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#37) Farkassacred válasza Wesder (#36) üzenetére


Farkassacred
őstag

De az nagy konzol generáció váltás volt, sokkal nagyobb mint amilyen a mostani lesz. Meg aztán a játékok is sokat fejlődtek az utóbbi időben, biztos kitaláltak valamit erre. Csak egy patch kell ide szerintem, a graf beállításokat meg úgyse mi kezeljük ugyebár.
Bár mindegy is, mert ezt a játékot javarészt, úgy is az új konzollal fogják elkezdeni, főleg ha a mostani helyzetet figyelembe vesszük.

[ Szerkesztve ]

(#38) Wesder válasza Farkassacred (#37) üzenetére


Wesder
félisten

Kb egy 360 -> One X léptékű vàltàs lesz, ezt nem nevezném kisebbnek, mint a 360 -> One-ra vàltàst.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) - = Zk = - válasza Wesder (#38) üzenetére


- = Zk = -
félisten

részemről én a ray tracingre leszek kiv konzolon... és ezzel ugye jönnek majd a címek is, mert jönnie kell :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#40) jaffa 2843 válasza Wesder (#38) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Nem a számítási teljesítményt kell nézni, hanem azt, hogy maga az architektúra nem változik számottevően. Kb mintha PC-ben procit meg vga-t fejlesztenél. A jelenlegi konzolok is erősen PC alapúak, így valóban lehet visszafelé kompatibilitás, nem úgy, mint ezelőtt, hogy kb újra kellett írni a játékot és azt mondták, hogy peccs... A fenét, a teljes játékot letöltötted újra.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#41) mettek válasza - = Zk = - (#39) üzenetére


mettek
addikt

Észre sem lehet venni a játékmenet 90%-ban a ray tracinget. Nézd meg az összehasonlítóvideókat. Én is amikor bekacsolom csak nézem hogy akkor most mi változott az fps-wn kívül. Én ezzel nem zabáltatnám a teljesítményt.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#42) NemMo válasza keIdor (#33) üzenetére


NemMo
őstag

Re 3 doom nem az én játékom ps-em meg nincsen. Ilyen év még nem volt, ahol számomra ilyen kevés érdekes játék jönne

(#43) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ez kb az egyedüli játék amit várok, és inkább várok még szeptemberig, de cserébe egy hibátlan jáétkot várok a fejlesztőktől :) Még mindig ezerszer jobb várni pár hónapot, mintha egy befejezetlen bughalmazt kapnánk :)

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#44) Wlac válasza Farkassacred (#35) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem tudni, hogy pontosan hogyan fog működni a két generáció közötti kompatibilitás (legalábbis PS-en még nem derült ki, lehet hogy a Boxé ismert, csak azt nem követem). Persze az lenne a legjobb, ha a mostani generációs játékokat (digitális és lemezes egyaránt) natívan vinné a következő, de a gyártók/kiadók sem a szeretetből élnek. Én azon sem lepődnék meg, ha DLC-ként kellene megvenni a kompatibilitást.

“The wha-"

(#45) BusinessGuy válasza Wesder (#36) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

Ja csak a 360 és a one hardvere között alapvető különbségek voltak. Itt nem lesz. Az előző genes cuccokhoz emulátor kellett a jelen genen. Nextgenre hogy a jelen gent tolja kb semmi nem kell. Akkora difi mint a 360-one x között?? Dehogy lesz.. A Pro/one x lazán vihetné tovább a nextgent csak míg ott 4k minden itt 1080p lehetne. De a félgen gépekhez képest messze nem lesz egetrengető váltás. Kb mintha a1060-ad egy gyengébb cpu-val (onex) egy jobb procira plusz 1080-ra (nextgen) cserélnéd.

[ Szerkesztve ]

(#46) melega válasza keIdor (#33) üzenetére


melega
őstag

Nekem ezek mind előrendeltek, a Cyberpunk 2077 is. A witchert is imádtam. Engem nem zavar hogy a Cyberpunk 2077-et erre generációra is fejlesztik, úgysem rohanok ps 5-öt venni megjelenés napján, majd ha lejjebb megy az ára.

A Witchert is azért imádtam hogy minden az én döntéseimen múlik.
A Cyberpunkban is azon fog múlni, hogy végig tudom e játszani altatópisztollyal, rossz döntéseket hozok és nem bíznak bennem akkor viszont embert bűnözőket is kell ölnöm ügynökként, vagy mi lesz a végkifejlet.

A srácok tudnak nem egy 8-10 órás easy fokozaton rohanos, hardon igazi kihivás hanem angolt is tanul az ember, és a fejét is haszánlja. Nem butul el. Ezért becsülöm többre mint soksz.r pénzrabló IP címet ahol az ember nem használja az eszét.

A jó játékhoz idő kell nem véletlen csúsztatnak.

Ez a véleményem.

(#47) miqlas


miqlas
őstag

@#$%^&@#! :W

42

(#48) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Egy pöppet a WSE:CDR árfolyam is megérezte. -13% jelenleg. :DDD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#49) donki válasza pelgrim_v1 (#26) üzenetére


donki
aktív tag

Erre én nem így emlékszem. A megjelenés napján elkezdtem játszani a Witcher 3-mal és le voltam nyűgözve, amiért sikerült nekik egy ilyen volumenű játékot gyakorlatilag hiba nélkülire elkészíteniük.

(#50) Ryder62


Ryder62
őstag

Tavaly mikor mutatták azt a gameplay videót ( talán E3?) még úgy voltam vele, hogy túl korai lenne egy 2020-as megjelenés. Azt sem bántam volna ha 22-ben jönne, csak legyen szuper.

De most, hogy csak pár hónap kellett volna a megjelenésig, és eltolták majd fél évvel, már szomorú vagyok, mert annyira beleéltem magam, hogy idény nyáron CP 2077 lesz.

You're NOT breathtaking!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.