Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Most ilyen tényleg van? :F

Elég unalmasnak tűnt, így leírva. :N

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Cucuska2 válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Cucuska2
őstag

kicsit unalmas tényleg, de ha az ember érdekli, akkor megéri. de amúgy a zónába érve izgalmasabb, de tény, nem akciófilm :)

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3) cyanide

Ha valaki meg akarná nézni: link

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#4) Vladi válasza Thunderzolee (#1) üzenetére


Vladi
nagyúr

Unalmas? Nem unalmas. Ez egy szovjet művészfilm. Radikálisan különbözik attól, amivel manapság a tévében, filmekben szembesültök. Egész másra vagytok hangolva, ezért tűnik unalmasnak.

Egyébként én mikor néztem 1 órán át stresszeltem rajta. Azt vártam mikor jön valami borzalmasság a filmben, aztán rájöttem, hogy nem fog. Még csak ijesztő vágás sincs. Egész más filmkészítési mód.

Írónak: nekem van hozzá jó magyar feliratom. Szinkron szerintem nem kell, az orosz nyelv csengése nélkül nem ugyanaz a film.
Ja és a bomba az atombomba a filmben és a professzor meg fizikus. Ezek fontos momentumok.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#5) Metalfan


Metalfan
senior tag

Akkor mostmár kezdem megérteni a játékot is, hogy mi miért van benne. De azért a filmet is meg fogom nézni, amint lesz rá időm :K

(#6) Vladi válasza Metalfan (#5) üzenetére


Vladi
nagyúr

Háát ha a filmet megnézed, játékügyben nem fogsz megvilágosodni. Deee sokkal jobban átérzed majd az közeget. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) kokaine válasza Vladi (#6) üzenetére


kokaine
csendes tag

Szerintem a film nem összehasonlítható a játékkal, mert a film sokkal jobb (és a játékhoz, olyan túl sok köze nincs is).
Mondjuk aki ilyen verekedős akciófilmeken meg vígjátékokon nőtt fel, az tuti azt mondja rá hogy sz@r meg uncsi, pedig tényleg jó film!

I can't stop feelin' high... I'll never come down...

(#8) Vladi válasza kokaine (#7) üzenetére


Vladi
nagyúr

"Mondjuk aki ilyen verekedős akciófilmeken meg vígjátékokon nőtt fel, az tuti azt mondja rá hogy sz@r meg uncsi, pedig tényleg jó film!"
Igen ez a lényege. Egész máshoz szoktunk.

Én azért hasonlónak látom a filmet és a játékot, mert a hangulata a zónának egy az egyben ugyan az. Ugyan olyan bolyongani a játékban, mint a filmben.
Jó hát nincs annyi filozófiai gondolta, de hasonló. :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#9) bullseye válasza Vladi (#4) üzenetére


bullseye
addikt

Én a Solaris-szal voltam így, végig rettegtem, hogy berobban valami szörny...

Ha már valakit érdekel, inkább a könyvet szerezze be könyvtárból, vagy valahogy, van egy kiadás, ahol egymás mögött van a Piknik, és az abból "forgatókönyvesített" Stalker.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#10) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

Este kaja közben megnézem. Köszönöm :K :R

(#11) Cucuska2 válasza PiciKenny (#10) üzenetére


Cucuska2
őstag

Kicsit elkéstem a reagálással, de te tudsz 3 órán keresztül folyamatosan enni?! :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.