Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) baluka26


baluka26
veterán

Köszönjük a rövid ismertetőt :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2) csƵ


csƵ
őstag

Ennyi telt tőlem, neten szinte semmi nincs róla. :(

(#3) bubi92 válasza csƵ (#2) üzenetére


bubi92
őstag

nekem pont elég:)

(#4) Bodz


Bodz
nagyúr

Gratulálok!

Kíváncsi lennék egy összehasonlításra az X-Fi HD USB-vel. Egy árban van a kettő. :)

(#5) csƵ válasza Bodz (#4) üzenetére


csƵ
őstag

Jaja, erre én is gondoltam. Kíváncsi lennék, mi a különbség a kettő között.

(#6) psyho85


psyho85
aktív tag

Azt lehet tudni, hogy alapból milyen opamp van benne? Nagyon aranyos kis cucc.

Nem tudom pontosan honnan rendelted, de legközelebb írasd rá, hogy ajándék, vagy ingyen minta, a számlát meg ha nagyon el akarják küldeni küldjék külön, vagy digitálisan...

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#7) Bodz válasza psyho85 (#6) üzenetére


Bodz
nagyúr

OPA2134

csƵ: Szerintem nem kellene ennek személyes bejegyzésnek lennie. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) csƵ válasza psyho85 (#6) üzenetére


csƵ
őstag

eBay-ről rendeltem a hivatalos forgalmazótól. Még most rendeltem először külföldről, ezért nem vagyok még ilyen dörzsölt ilyen téren.

Bodz: szerintem ez címlaposnak kevés. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) baluka26 válasza psyho85 (#6) üzenetére


baluka26
veterán

A vám kb. a az év eleje óta bekeményített, a hirdetés világosan leírja, hogy teljes áron tudja csak küldeni, áruként megjelölve.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#10) moha21


moha21
addikt

Baba kis jószág, tetszik.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#11) psyho85 válasza baluka26 (#9) üzenetére


psyho85
aktív tag

Anyukájuk csipáját. Ez van, nekik is élni kell valamiből...

Bodz: Hmm, az elég alap cucc. Én egy LM4562NA-t vettem ilyen célra a saját építésű fejhallgató erősítőbe, de kell is a 600Ohm-os AKG K240 meghajtására. Azt hiszem pont ilyen alap OPA volt benne kipróbálásra, hát ahhoz képest ez a másik elég bitang. :)

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#12) Slownz


Slownz
senior tag

Igényes kis cuccnak tűnik :K
Kíváncsi vagyok mit tud a többi hasonló árú társához képest.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.