Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Vakegérke válasza talmida (#50) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerintem semmi értelme nincs, hogy agitálj, meg akarj győzni.
Éld az életed, légy boldog a családoddal, barátaiddal, ezt tiszta szívből kívánom.

Nézd, HAZA csak egy van. Ősök vére áztatta föld, amelyhez a hozzám hasonló sárba ragadt, röghöz kötött, ósdi eszmékben hívő emberek ragaszkodnak.
Ti könnyen beszéltek, hiszen megadatott nektek minden, amit csak megálmodtatok. Azonban nem rajtatok múlik, hogy hazánk még mindig magyar. Érted? Mi balfácánok, élhetetlen alakok biztosítjuk, hogy ez az ország ne legyen szabad préda, kihalt terület.
Dőzsölj, jobban megteheted, mint mi, akik gályázunk annyi pénzért, amelyért Te talán le sem hajolnál.
Mi viszont gályázunk silány lóvéért, fogunkhoz verjük a garast.
Mi magyarok vagyunk, és ha csak ennyi jut, beérjük vele.

Egyébként nem érdekel, hogy ki és mikor megy pápá. Menjen békével, ha külhonban látja boldogulásának feltételeit. Ám ha egyszer úgy döntött, hogy máshol kamatoztatja tudását, képességeit, akkor nehezményezem, hogy fú, de nagy magyarságát hangsúlyozza.
Tudod, két ló, egy sejhaj.

Másrészt valahol érdekes, hogy aki annak idején megpucolt, hogy könnyebben boldoguljon, mennyire hangoztatja hazaszeretetét, magyarságát. Ha annyira magyar, mi a fenéért nem itthon kamatoztatta a tudását, szakmáját a köz javára? Ja, hogy kevés lett volna a pénz?
A nyugdíjasnak nem kevés, aki jó, ha nem fagy meg fűtetlen lakásában? A melósnak nem kevés, aki a számlák befizetése után csak vegetál?
Ők magyarok, nem úgy, mint a külhonba szédült magyarságukat hangoztatók.

Nem akarlak bántani, eszemben sincs. Éld az életed, és írj még sok tuti cikket nekünk. Azonban ne győzködj, fölösleges. Amikor elmentél, kivontad magad abból a hámból, amelyet az ittmaradottak ma is húznak. Tetted ezt saját sorsod megkönnyítésére, érthető.
Innen kiindulva nem tudom, hogy van-e értelme engem győzködnöd.

Eszembe jutott két szó: lelkiismeret furdalás. Jó, tudom, ezt kár volt mondanom, de azért mégis...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#52) mexicanraven válasza Csuty94 (#41) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Tudod ki paraszt... Még reagálni sem tudsz értelmesen, ergó az említett jelző inkább rád igaz. Olyan látószöged van, mint egy PVC csőnek. :U

[ Szerkesztve ]

when the sun shines, we'll shine together

(#53) Crystalheart válasza Vakegérke (#51) üzenetére


Crystalheart
senior tag

"Eszembe jutott két szó: lelkiismeret furdalás. Jó, tudom, ezt kár volt mondanom, de azért mégis..."

Azért mégis egy szó az. :D

Amúgy én is ki akarok költözni, máskülönben nem lesz esélyem Hollywoodban. Nem véglegesen, de határozatlan időre biztosan. Igen, anyagi szempont ez is. És tudod mit, mondok valamit: a saját sorsom megkönnyítésére fütyülök...

(#54) akom


akom
senior tag

Mondjátok már meg hogy KITŐL kéne megvédeni az országot ? :W

(#55) talmida válasza Vakegérke (#51) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Úgy látom, kár volt bármit is szólnom. :((( Isten Áldjon! :R

IN GOD WE TRUST!

(#60) Vakegérke válasza talmida (#55) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ebben a témában nem ismerek tréfát. Véresen komoly dologról van szó.

Tudod, aki külhonban él, és magyarnak tartja magát, az sokkalta több megbecsülést kap, mint aki itthon maradt igát húzni, forintocskákat számolni.
Igazságos dolog ez? De nem ám.

A rendszerváltás után amerikai magyarok(?) igyekeztek nagy garral beleszólni abba, hogy nekünk mi lenne a jó. Milyen alapon? Ők ott élnek, mi itt. Ha mi nem szólunk bele, hogy ők hogy éljenek, akkor ők se tegyék.

Aki menni akar, az menjen békével, kockás zsepivel integetek nekik.
Utána viszont vallja magát azon ország polgárának, amelyben letelepszik.

Úgy tűnik, hogy nagyon megharagudtál rám. Sajnálom, hiszen nem személyes a dolog. Tisztellek, becsüllek, véleményed is fontos számomra.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#61) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Itt hsz-ek miért tüntek el? Vagy netán csak én látom rosszul?

when the sun shines, we'll shine together

(#62) Csuty94 válasza mexicanraven (#61) üzenetére


Csuty94
csendes tag

jól látod tényleg eltűntek és én sem tudom hogy miért :F

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#63) talmida válasza Vakegérke (#60) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Tudod, aki külhonban él, és magyarnak tartja magát, az sokkalta több megbecsülést kap, mint aki itthon maradt igát húzni, forintocskákat számolni.

Nem tudom, hogy miről beszélsz, én eddig csak leköpést kaptam érte...pl tőled is. :U És itt is meg kell szenvedni a "centekért".

A rendszerváltás után amerikai magyarok(?) igyekeztek nagy garral beleszólni abba, hogy nekünk mi lenne a jó.

Hol és mikor szóltam én bele az ottani politikába? :F :U (Ittenibe se szólok bele, csak legfeljebb nyugtázom, vagy fölháborít)

Ha mi nem szólunk bele, hogy ők hogy éljenek, akkor ők se tegyék.
Helyes! :K ezt szerintem Te is megszívlelheted. :B ;]

Utána viszont vallja magát azon ország polgárának, amelyben letelepszik.
Én úgy érzem, hogyha azzal jönnék, hogy én így vagy úgy amerikai vagyok, az még visszataszítóbb lenne. :B Nagyon nem szoktam magyarkodni, de az azért sért, amikor kitagadsz az országból. :((( Egyszerűen csak nem szoktam szidni, mint ahogy azt sem, ahol most lakom. :((( Hálás vagyok mindegyikért, de azelőtt sem szidtam, sőt védtem Mo-ot, csak aztán égett a képem, amikor kiderült, hogy épp mennyire nem kellett volna. :B Azóta nem politizálok. :DDD Kicsi vagyok én ahhoz, hogy állami szinten átlássam az igazságot.

Úgy tűnik, hogy nagyon megharagudtál rám. Sajnálom, hiszen nem személyes a dolog. Tisztellek, becsüllek, véleményed is fontos számomra.
Nem haragudtam meg, csak mostanában úgy kell veled bánni, mint egy hímestojással, mert soh'sem lehet tudni, mi vált ki belőled allergikus reakciót ? :F Köszi egyébként!:B Én is figyelek rád. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#64) keIdor válasza talmida (#63) üzenetére


keIdor
titán

Hiába tagad ki, ha ő csak 1 a 10 millióból, tehát egy porszem a tengerparton. Én bármikor szívesen látlak, és majd engem is bármikor szívesen látnak. Ennyi.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#65) talmida válasza keIdor (#64) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi, én is szívesen látlak! :D

IN GOD WE TRUST!

(#66) Csuty94 válasza talmida (#65) üzenetére


Csuty94
csendes tag

ja hozzánk is benézhetsz:D kapsz egy kis bort.szalonnát meg egy priccset :D

Ha valamit nem tudsz megoldani vodkával, oldd meg több vodkával :D

(#67) talmida válasza Csuty94 (#66) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Köszi, ha erre jársz, te is kap6sz priccset. :P A bor és a szalonna nem biztos, de valami majd csak akad helyette. :DDD

IN GOD WE TRUST!

(#68) bullseye válasza Vakegérke (#51) üzenetére


bullseye
addikt

Te Egérke, gyere már le a keresztről, mert még a végén megfázol... ;]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.