Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

"kompromisszummentesség" vs android 4.4

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#2) Örni


Örni
senior tag

"május 22-re, azaz honlapra ígérte" :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#3) moleculez válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


moleculez
veterán

"Sokat akar a szarka"-effektus

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) vacs válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


vacs
veterán

A 4.4 az egyik legjobb verzió, stabil, kevés hibával!

A telefon pedig király cucc (lesz).

(^)(>.<)(^)

(#5) CJ4567


CJ4567
veterán

Mi az a Sapdragon? :D

No Sana No Life

(#6) ctvagyok


ctvagyok
őstag

Erre legalább tényleg lehet verni a specifikációk alapján. A kész termék meg majd meglátjuk milyen lesz.

(#7) ViSAS


ViSAS
senior tag

Remélem itthon is beszerezhető lesz és készül róla teszt, ugyanis elég meggyőzőnek tűnik. :K

(#8) Matada2.3 válasza CJ4567 (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

Mosópor ;]

Nem tudom mennyire lesz érdekes telefon ez mire kijön.. bár az anyaghasználat azért ott van a szeren. :K

Finn the human

(#9) CJ4567 válasza Matada2.3 (#8) üzenetére


CJ4567
veterán

Még jó hogy nem csúszott el balra kettőt az ujj ;]

No Sana No Life

(#10) #22743424 válasza vacs (#4) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az addig rendben de ha van egy olyan soc ami képes a 64 bites működésre akkor tessék már egy olyan rendszerrel kihozni.Gondolok itt az 5 illetve az 5 feletti rendszerekre még ha most még nem is igazán látja az ember a 64 bites hasznát.Előre haladunk szerintem nem hátrafelé. :)
Sapdragon azaz szipolyozó sárkány ( anyós )

[ Szerkesztve ]

(#11) FémKuka válasza #22743424 (#10) üzenetére


FémKuka
tag

a 801 nem hiszem, hogy 64 bites lenne... :)

Galaxy S6 32GB

(#12) #22743424 válasza FémKuka (#11) üzenetére


#22743424
törölt tag

Ó bakker én már mindenütt 810-et olvasok :DD igazad van ezt elnéztem. Már nem is kell :D

(#13) Ste


Ste
addikt

A hátlap alatti 3 kártyafoglalat alapján dual sim lesz? Vagy csak dual sd bővítés? :)

(#14) Polarstar válasza Ste (#13) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Kettő SD kártya - akár két oprendszerrel is.

Istenkirály a gép... Már ha egyszer ideérne. Rá kell tolni egy BB10-et meg egy Sailfish 2.1-et és minden patent. :R

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) Flind válasza Oppenheimer (#1) üzenetére


Flind
senior tag

Júniusban érkezik rá az 5.1.

Erre pedig számítani lehetett. Én úgy vagyok vele, hogy inkább később jöjjön, de hibátlanul.

Az új honlapjuk + logójuk viszont elvileg késlekedés nélkül holnap debütál.

[ Szerkesztve ]

(#17) MartOOn válasza Flind (#15) üzenetére


MartOOn
addikt

A mobilos oldaluk egy atlathatatlan katyvasz... Ugyanazon email cimet 2x engedte regisztralni... Remel3m a telo jobb lesz... Es olcsóbb...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#18) Flind válasza #32839680 (#16) üzenetére


Flind
senior tag

Jól látod.
Nyitott bootloaderrel jön, gyárilag lesz rootolva és multiboot kompatibilis. A CM már meg is erősítette hogy lesz hivatalos támogatás rá, a megjelenés után.

(#17) MartOOn: Szerintem egyáltalán nem átláthatatlan, de kíváncsi vagyok, milyen lesz az új oldal.
Olcsóbb? :D Az "A" brandek flagshipjei 50-100k-val drágábbak mint a V Squared, ami mellesleg "kicsit" többet is tud náluk. Hova legyen még olcsóbb?

Egyébként $26.08 lesz Magyarországra a shipping.

(#19) tha_answer válasza Polarstar (#14) üzenetére


tha_answer
őstag

errol a sailfishes varialasrol van bovebb infod? ;)

(#20) MartOOn válasza Flind (#18) üzenetére


MartOOn
addikt

Latom sikerult ertelmezned a hsz-em. :) en a support es a my account menuponton kivul nem latok mast mobilon. Nincs shop nincs semmi mas. 2x regisztraltam be az email címem, mivel honapok ota itt kint van megnyitva az oldaluk, mert erdekel a telo. Be akartam lepni azt a valaszt kaptam hogy nem talalja az email címem a rendszerben. Gondoltam oke akkor meg nem regisztraltam csak akartam. Nosza beregeltem. Majd amikor beleptem, be akartam lepni irja hogy akkor most melyik vagyok en mert ezen az email cimen mar van vki regisztralva. Azota csak ez a 2 menupontot latom. Erre irtam hogy hat kicsit katyvaszos a dolog.

A 600 dodo egy noname cegtol pedig igenis sok. Nem azt mondom h nem eri meg mert brutal hw van benne es olyan dolgok amiket mas nem nagyon ad. De fel ev mulva ha el akarom adni, mennyit kapok érte? Aztan lehet tartja majd az arat mint a oneplus one de az olcsóbban kezdett joval. UK-ban nem tudom mennyi lesz a vegosszeg de £400-nal nem adok erte tobbat az tuti.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#21) Flind válasza MartOOn (#20) üzenetére


Flind
senior tag

Igen, és desktopon sem látnál többet. Május 22. előtt kb. egy héttel bejelentették, hogy a hivatalos shippingig beszűntetik az előrendeléseket, és lekorlátozzák az oldalt. Így, hogy csúszik a dolog, valószínűleg az új oldallal jönnek már vissza az említett menüpontok.
Az accountoddal nem tudom mi van, én gond nélkül be tudtam regisztrálni, és mindig bejelentkezni.

Nem tudom, én nem azért veszem a telefont, hogy fél év után eladjam. :) Ha 400€-nál nem adsz többet érte, akkor elfelejtheted, hogy ilyen telefonod lesz.
Az 1+1 jó hogy olcsóbban kezdett, amikor a tudása semmis a V²-hez képest. Amúgy hasonló lesz a branding.
Elég jó az új logó és a készülő promóképek szvsz.

(#22) MartOOn válasza Flind (#21) üzenetére


MartOOn
addikt

£400-ot irtam az kb 560€ ;)
Akkor megvarom az uj oldalt, hatha a regem is rendbe jön.
Teny h nagyon tetszik a telo. Külsőre es belsore egyarant. De gondolnom kell az eladasra is, ismerven magamat. Evente 2x cserelek telefont kb. Es az s5 mar elmúlt fél éves... Viszont nincs mire cserelhem s6 nem tetszik annyira, az ára plane. Filozok neg a Zenfone 2 551-en is. De az meg 5.5"

[ Szerkesztve ]

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#23) Flind válasza MartOOn (#22) üzenetére


Flind
senior tag

És tényleg, bocsi, korán van még. :D Annyiból azthiszem pont kijön.

Ezzel én is így vagyok. Itt látszanak amúgy a leendőbeli promóképek, szerintem főleg "V-Squared"-ként fogják mostantól hirdetni.

Én pont az ellenkezője, 2-3 évre előre tervezek, és soha nem adok el semmit. Nincs is jelenleg más telefon, ami megfelel minden igényemnek (max. 5", soft navbar, min. 3GB RAM, jó üzemidő, vízállóság, SD bővíthetőség), a V-Squared pedig még rengeteg tulajdonságával túl is tesz rajtuk.

[ Szerkesztve ]

(#24) MartOOn


MartOOn
addikt

Lesz ebből még valami? :F

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.