Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dunbar


Dunbar
senior tag

Mennyire utáltam Blade-n a gagyi kattogós gombokat meg a fényes oldalcsíkot, jó döntés, hogy ezeket cserélték.
De amúgy szerintem nem bestbuy, eljárt felette az idő, ára asszem 45k-ról esett, ez nem sok.

(#2) osztraksajt


osztraksajt
őstag

Kártyafüggetlenül tényleg nem rossz ár, csak ezt a szegmenst a szolgáltatói telefonok agyonnyomják.

(#3) fateless


fateless
veterán

A Blade-nél még így is kétezer forinttal drágább. Persze ha +5k-t hozzáadunk és azzal egy hivatalos EU navit is kapunk, úgy már szimpatikusabb az összkép

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#4) #19617792


#19617792
törölt tag

yay, három kép, három launcher :DDD

(#5) devast válasza Dunbar (#1) üzenetére


devast
addikt

Nem kicsit járt el felette az idő. (Nekem is blade-em van)
1 éve már kifutóban volt az armv6. Most meg már csak a bolondok vesznek 7227-et.

(#6) SkyLaci


SkyLaci
őstag

egyébként az elég durva hogy mióta megjelent a blade alig esett az ára. és oké hogy elavult hardver, mégis hardver bajnok a maga árszintjén a mai napig.

(#7) postajoska válasza devast (#5) üzenetére


postajoska
tag

A Te Bladed megjelenésekor is már régen eljárt felette az idő, de ez nem azoknak szól. 4 db Esztergomi látképért kapsz egy telefont átlagnál több tudással, ez nem a gamerek telója. Akinek az e-mailjei csekkolására, meg némi FB-re kell a teló, az nem fogja a proci órajelet emg architecktúrát nézegetni.

(#8) Domxc


Domxc
senior tag

Juhú...? :F

Ott az Xperia Mini, annak legalább jobb az összeszerelése. A Libra nem kavar/kavart nagy vizet.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#9) postajoska


postajoska
tag

Az Xperia Mini nem függetlenül 40k.

(#10) inferno88 válasza postajoska (#7) üzenetére


inferno88
őstag

Utálom az ilyen "meg némi fb-re".Ez baszottul degradáló duma.
Rühellem az fb-t,csak azért vagyok fenn,mert a sok majom már azt használja elsődleges komm.-ra,sajnos sok mérnökinfos kolléga is.Az egész napos fb-n lógást meg szánalmasnak tartom.

Nekem arra kell,hogy frissítse a mailt,navigáció,naggyon ritkán játék,némi zene,epub és pdf olvasás:mondjuk gyakorlat előtt átfutni a leírást.
Amúgy gyakorlatilag MINDENRE jó,amire a többi okostelefon.Annyi,hogy nem nézhetsz rajta más flash-t,mint youtube és a krájziszt nem lehet tolni rajta(nova és még jópár 3d game megy),de aki komolyabb játékra akar telefont használni,mint fruitninja,vagy valami autós pötyögés az bolond.

Szerintem

(bocs,de az fb-s baromság tényleg felhúzza az agyam)

Semper fi!

(#11) postajoska válasza inferno88 (#10) üzenetére


postajoska
tag

Természetesen, azért vagyunk itt a fórumon, hogy meghallgassuk egymás véleményét. Igazad van ;)

(#12) devast válasza postajoska (#7) üzenetére


devast
addikt

Nem. Én is erre használom (email, trackchecker stb... ). Csak kicsit felidegesített, hogy google talk audió és videó chat része csak armv7-el működik.
ie: ha a szolgáltató nem tiltotta le, és van adatkapcsolatod, továbbá az androidod verziója >=3.2.4 és armv7-es cpu-d van akkor minden más ilyen emberrel ingyen tudsz telefonálni. Én tojnám le az architektúrát, de jópár dolog emiatt nem működik.
Amellett meg bomlik szét a hátlap, pedig nagyon keveset esett.

[ Szerkesztve ]

(#13) Graphics válasza devast (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az ingyen telefonálásra ott a Viber :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) jerry311 válasza Graphics (#13) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ingyen telefonalas? Aki nem tudja kifizetni a sajat telefonszamlajat, az ne telefonaljon. :U

(#15) Dunbar válasza inferno88 (#10) üzenetére


Dunbar
senior tag

Én is így vagyok a fb-kal, egy hete elbasztam egy fél délutánomat a hulladék chat miatt, ami nem működik egy böngészőn sem normálisan :W Reméltem, hogy Google+ lesz valami, de semmi. + Muszáj használni, mert ott mennek az infók dolgozatokról stb., gondolom ez sok munkánál is így megy.

A Blade-emet utáltam, valószínűleg hibás lehetett, mert 1 hónap után alig volt térerő, instabil is lett, folyton újraindult, vagy volt, hogy nem kérte a PIN kódot, és akkor repülőmód ki-be, nagyon lassan talált Wi-Fi-t, eldobta a jelet (pedig felraktam a fixáló cuccost). A kompromisszumok ugye: elég rossz képek, pocsék videó, idegesített az akadozás. Egyébként játékra nem volt annyira rossz, Speedx-et, Doodle Jumpot toltam rengeteget, de pl. Fruit ninja nem volt akkora élmény, Angry Birds szaggatott. Netezni szenvedés volt vele (pl. egy sima mobilarénát megnézni).
T-nél ahogy kicserélték, pár napra rá eladtam.
Defy-t akartam, de szerintem a Blade is közrejátszott, hogy végül WP7 mellett döntöttem, sikeresen megutáltatta az Androidot egy időre :D De most meg a nyíltság hiányzik, a következő telóm tuti valami komolyabb droid lesz.

[ Szerkesztve ]

(#16) inferno88 válasza Dunbar (#15) üzenetére


inferno88
őstag

Kár,hogy ekkora selejtett fogtál ki.Személy szerint az első nap kapott egy swedish spring rls5 romot.Azóta is azzal megy.Soha nem volt vele semmi gond. Kipp-Kopp

Egyébként ezen látszik,h mekkora a szórás Bladek közt

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#17) Dunbar válasza inferno88 (#16) üzenetére


Dunbar
senior tag

Nekem is az volt, túlhúzva 709-re ha jól emlékszem (lehet a proci nem volt alkalmas rá), segített is kicsit, ilyenre emlékszem pl. hogy pár játék előtte mindig ilyen 5fps-szaggatós lett pause után, ami megoldódott custom rommal.

(#18) devast válasza jerry311 (#14) üzenetére


devast
addikt

Ha tudok ingyen kommunikálni másokkal adatkapcsolaton keresztül, mi a rákért fizessek telefonálásért ?
Mellesleg most is kb 200ft-os percdíjjal telefonálok, és ki tudom fizetni.

(#19) Graphics válasza jerry311 (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez egy lehetöség, ha mondjuk ismerõs külföldön van. .. Bocs,de a roaming hivást nem szeretném fizetni...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) atike


atike
nagyúr

Jó ez... Csak még egy 5-10 k esés, és máris best buy lesz.... :)

(#21) V.T.CS. válasza atike (#20) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

hát ja. nem egy nagy eresztés,de 30-ba már jó lenne.

(#22) G-Guts válasza devast (#12) üzenetére


G-Guts
aktív tag

"ha a szolgáltató nem tiltotta le, és van adatkapcsolatod, továbbá az androidod verziója >=3.2.4 és armv7-es cpu-d van akkor minden más ilyen emberrel ingyen tudsz telefonálni."
Ezt a hülyeséget....

Van egy egyszerűbb módszer, olyan telefont kell venni, amire fel lehet telepíteni a skype-ot. Ennyi. Lehet, az android, symbian, bada, wp7 .. nem számít.

(#23) GSM Boy


GSM Boy
csendes tag

Ha még kb 5-10.000 rel olcsóbb lenne, akkor talán mozdulna rá a piac. Így azonban győznek a szolgáltató függő társai! A navi rész egyébként szimpatikus.

(#24) Graphics válasza G-Guts (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Viber nevű alkalmazást javaslom még mindig a skype helyett, nem kell regisztrálni sem , és kész :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) osztraksajt válasza G-Guts (#22) üzenetére


osztraksajt
őstag

Hát, Bada-ra telepítsd fel nekem légy szíves, vendégem vagy egy sörre. :P

(#26) devast válasza G-Guts (#22) üzenetére


devast
addikt

Skype megy a blade-en. Csak szivja az akkut mint az allat, es szar a minosege 3g-n. (Roviden es tomoren maga a szoftver hasznalhatatlan) Viszont! Ez a viber nagyon jo cucc.

(#27) Graphics válasza devast (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát igen, és jelzi hogy a névjegyzékedben már kinek van fent, illetve ha valaki telepíti saját magának nálad is jelzi ,hogy új partnert hívhatsz ingyen. Manapság sok helyen van Wi-Fi, ja és nem mellesleg a minősége is elég tűrhető. Lassan kéne írni egy logout cikket róla

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) V.T.CS. válasza Graphics (#27) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

Nekem ma küldte át Lasy kolléga és nagyon jó.
viber like

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.