Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

A meglévő Vertuk ára szerintem elég durván fog emelkedni majd a gyűjtők miatt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

Jaj ne, pont most akartam venni. :Y :O

(#3) cami][us


cami][us
senior tag

Van még Európában mobil gyártás?

(#4) Gaborz1


Gaborz1
senior tag

Ha nem adták volna ennyire olcsón a telefonjaikat, akkor nem mentek volna csődbe. BÉÉÉÉNÁÁÁÁÁK: ;]

iPhone 13 Pro Max + Apple Watch Series 6 + iPad Air 2020

(#5) atike


atike
nagyúr

Mivel lassan a csúcstelók behozták árban a luxust nincs benne semmi meglepő.... Egyre kevésbé volt nagy szám. Na meg nem egy csúcstelónak csináltak egyedi luxusváltozatot is (arany, drágakő, miegymás).... Csoda, hogy eddig nem csődöltek be.

(#6) Dr. 444Hertz


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Igen sokáig bírtak életben maradni.
Respect :DDD

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Csoda, hogy eddig bírták.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) zzola válasza moleculez (#7) üzenetére


zzola
félisten

+1. Kicsit drágán adták...

(#9) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Nem mintha csak a közelében lettem volna annak, hogy akár a tizedét kifizessem egy ilyen telefonnak, mégis, a régi hagyományos (luxus)márkák kihalását szomorúan élem meg. A világ olyan, mint a kínai western, nagyon fura.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#10) kovaszoskeny


kovaszoskeny
aktív tag

Végre:D:D: nem lesz több security patch se akkor? ;]

Abe due dembella

(#11) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Csődbe ment egy luxustelefon-gyártó. Nem tudom eldönteni ez most irónia vagy csak pech, mindenesetre jól elszúrták. Na meg, ha a "luxusított" iPhone-ok és Samsungok miatt veszítettek piacot, akkor mégsem érhettek annyit a telefon mellé nyújtott szolgáltatások.

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) joey04 válasza Rickazoid (#11) üzenetére


joey04
titán

Pedig pont ezen agyaltam, hogy hiába aranyoznak be egy iPhone-t vagy egy S8-at, az akkor sem vertu. a vertu-ról tudta mindenki, hogy CSAK luxuskészüléket gyártanak, és náluk a belépő kategória is milliós tétel. Nem mondom, hogy hiányozni fognak, de egy újabb egyedi szereplő távozott...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Tomi_Ohl válasza Rickazoid (#11) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Vagy csak akinek annyi pénze van, annak már van személyi asszisztense, nem kell még egy.
Na meg a dizájnt sokszor kritizáltuk mi is, a potenciális vásárlók is szerintem...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#14) Garrick


Garrick
csendes tag

Ezek szerint gazdagéknál nem sokat jelent a krokodilbőr hátlap és egyéb sukárság faktor.

(#15) Matada2.3 válasza cami][us (#3) üzenetére


Matada2.3
veterán

Már csak volt...

Innen lentről nem csodálkozom, hogy csődbe ment a márka. A többi gyártó készülékei alapján azért nincs nagy igény, az ennyire más telefonokra, nem luxus az, ha a külső drágán néz ki, de a használhatóság rovására megy mindez.

Finn the human

(#16) petymeg


petymeg
addikt

Ízléstelen rondaságokat gyártottak. A sznobhatáshoz nem elég, ha valami drága, ízlésesnek is kell lennie.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#17) Necroman_Mk2


Necroman_Mk2
őstag

Kicsit sajnálom, mert ha technológiailag nem is, de a "buta" telefonok kategóriájában egy tényleg egyedi színfoltot képviseltek. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok az ilyen méregdrága cuccokkal felvágós sznobizmus híve. Vajon valaki megpróbálkozik ennek az űrnek a betöltésével?

(#1) Csapoati +1

(#4) Gaborz1 A Vertu nem a tömeggyártásról szólt.

[ Szerkesztve ]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#18) sztanozs válasza joey04 (#12) üzenetére


sztanozs
veterán

Az volt a gond, hogy a Vertunál csillivilli gagyit adtak (legalább is tehnológiai értelemben). Lehet, hogy jól nézett ki, meg igényesen volt összerakva, ha a lelke már a tervezés pillanatában is elavult volt.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#19) Turbobacsi


Turbobacsi
senior tag

mazsolázzatok: [link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#20) szami777


szami777
addikt

Egyik telefonjuk sem tetszett, sosem tudtak a giccs-elegancia határán normálisan egyensúlyozni.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21) Matada2.3 válasza Turbobacsi (#19) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ez még nem is lenne rossz, ha nem úgy nézne ki mint egy újgazdag ház fotelje.

Finn the human

(#22) mizoli


mizoli
addikt

Igen ocsmány kinézetük volt. :D

(#23) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Paff, ez meglepett.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#24) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem sikerult a gagyit dragan eladni, van ilyen, viszlat. :D

(#25) moleculez


moleculez
veterán

Szerintem az üzleti modellt kellett volna átgondolni, és beállni a sorba a többi telefonmodder cég mellé, és egyedi rendelésekre dolgozni. Gondolom azok vitték a piacot. De most komolyan, veszek több millióért egy telefont(!), és tudom, higy van belőle x másik darab...

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#26) eazypeezy


eazypeezy
tag

A "szart drágán" most nem jött be :D Evvan.

(#27) csongi


csongi
veterán

Ez a hír megrázza a világot :D :D

(#28) sztanozs válasza csongi (#27) üzenetére


sztanozs
veterán

Kérdés, hogy a rázás után lepotyog-e a férgese :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#29) hemaka válasza csongi (#27) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az biztos, konnyes szemek millio mindenhol. :DDD

(#30) forgonati


forgonati
őstag

WTF?? Hát ez most mellbe vágott. Róluk gondoltam volna utoljára hogy csődbe mennek, hisz annyi jó telefont és technológiai újítást hoztak a mobilpiacra... És minden telefonjuk annyira ízléses... Komolyan nem értem. Na mindegy, az élet megy tovább, bár nehéz lesz nélkülük...

Keelah Se'lai!

(#31) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Szerintem eddig sem az volt a kérdés, hogy valamikor csődbe mehet, hanem az, hogy mikor. Ez most bekövetkezett, de okkal, hiába készül valami prémium anyagokból, ha iszonyat giccses és ízléstelen lesz a végeredmény.

(#32) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

én azért sajnálom, hogy csődbe ment. Egy jó középutat kellett volna találniuk. Kevésbé exclusive anyagok (elég lett volna egy sima strucc bőr, nem pedig olyan, amit születésétől fogva simogattak, meg becézgettek 3-an, vagy olyan borjúbőr ami skócia bizonyos területén nevelkedett, ugyanis arra kevesebb a légy így nincs annyira szétcsipkedve a bőr... A végeredmény nem lett volna sokkal rosszabb, de hát nekik a végletek kellettek.)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#33) MCGaiwer válasza forgonati (#30) üzenetére


MCGaiwer
addikt

a luxus soha nem a technikai újításokról szól, hanem arról, amit csinál, azt csinálja jól.
Pl cipőknél:
A nike folyamatosan újít, mégse vennék olyat egy minőségi bőr cipő helyett, pedig az utóbbi kb 6x annyiba kerül. (persze kivétel, ha célhardverként egy futócipő kell)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#34) S e t h


S e t h
nagyúr

Pedig nagyon jó üzletpolitikájuk volt.

Ja nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#35) petipetya


petipetya
nagyúr

Elmorzsoltam értük egy esőcseppet. Könnycsepp nem volt kéznél.

"nincs rá lezsóidő"

(#36) Xaels


Xaels
félisten

Ugyanaz történt velük mint a Nokiával. Elment mellettük a piac, mire észbe kaptak addigra már volt konkurencia. Volt 1-2 modeljük ami egyszerűbb bőrbe burkolva tetszett is, de hardveresen elmaradtak nagyon. Az utóbbi időben kezdtek felzárkózni ilyen téren is de későn és nem eléggé.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) troviko


troviko
senior tag

Nekem nem fognak hiányozni...

https://www.oldtech.hu/

(#38) Lirion válasza zzola (#8) üzenetére


Lirion
addikt

Te meg miről beszélsz? Ennek a márkának pont az volt a lényege, hogy rohadt drága és biztos lehetsz benne, hogy nem az árak miatt kell most lehúzniuk a rolót.

(#39) válasza Matada2.3 (#21) üzenetére



őstag

Szépek de inkább olyan MadMax irány vagy modern vadnyugat

(#40) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem azért ment csődbe, mert nem vették, hanem azért mert az üzleti modell zavaros volt és a tulajok pár dolgot nem rendeztek.
Ki maradt még a luxusteló gyártókból?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#41) xmaas


xmaas
őstag

Tularazott vackot eladni rohadt dragan nem is csoda hogy beszart a ceg ,ha adnak csucskategorias hardvert premium csomagolasban meg persze kicsit realisabban arazva meg akar nyeresegesek is lehettek volna.

(#42) joey04 válasza xmaas (#41) üzenetére


joey04
titán

a célközönséget nem érdekelte a vas.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#43) Gdi válasza Matada2.3 (#21) üzenetére


Gdi
senior tag

Ezek szemölcsök vagy meg nem emésztett kukorica/magvak? Mert kb mindkettő alapját oda tudom képzelni :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#44) #40553216


#40553216
törölt tag

A felismerhetőségről csak annyit, hogy aki képben van és emiatt ténylegesen számít is a státuszszimbólumok terén, azaz tényleg abba a körbe tartozik, az felismeri. Legyen az 5 $-os Breitling hamisítvány vagy rohadt drága öltöny a jobb ujján lévő cetli nélkül. :DDD
Egy barátnőm textiltervező szakon végzett az Iparművészetin, első látásra felismerte (no, nem a márkát, de) az öltönyöm anyagából, a tartásából, az eséséből, hogy az adott átlagnál messze jobb minőségű ruhadarab. Egy Ungaro öltöny, semmi extra: fekete, egysoros, három gombos.

(#45) MCGaiwer válasza Gdi (#43) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ez madárbőr. ott voltak a tollak...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#46) #40553216 válasza MCGaiwer (#45) üzenetére


#40553216
törölt tag

Valószínűleg struccbőr.

(#47) forgonati válasza #40553216 (#46) üzenetére


forgonati
őstag

Hát nem tudom, szerintem undorítóan néz ki, mintha kiütései lennének a telefonnak, a kezembe nem venném az tuti. De hát úgy látszik van aki erre gerjed. Legyen minél ritkább és drágább mégha ocsmány is.

[ Szerkesztve ]

Keelah Se'lai!

(#48) nordo


nordo
tag

Eddig sem értettem miért vette valaki.

(#49) Dr. 444Hertz válasza nordo (#48) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mert régen még jól csengett, hogy Nokia Luxusmárka.

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#50) MCGaiwer válasza forgonati (#47) üzenetére


MCGaiwer
addikt

pl ott a pekari, amiből a legjobb kesztyűk készülnek is hasonló.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.