Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Doze


Doze
aktív tag

Oké a szervíz is hibás... mert tök mind1 mire használod azt az autó perkálsz, csinálják meg normálisan... De egy alhambra nem igazán erre való :D, vegyél egy cuprat

(#2) Lauda


Lauda
félisten

A kuplung hiba pillanatában lőtte ki az azt a rögzítő bolhát, hogy épp akkor jött elő a zörgés?

[ Szerkesztve ]

(#3) csipszikutya válasza Lauda (#2) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Járo motorral toltam a kocsit a kutig, nem zörgött. Nagyon is hallhato volt a hang, igy akármilyen ideges is vlvoltam, hallottam volna. Továbbá a szerviz sem közölte velem, hogy zörgést hallanának-e mert beinditották mielött szétszedték, tehát biztos, hogy nem akklr esett ki az a bolha.

Doze: Sajna kell a családi auto méret. Amiota eszemet tudom az ilyen nagy batár autok a mindeneim.
Ne értsd félre, de lehet vele közuton, ésszerüen élvezetesen autozni, pályán már biztos nem. Én élvezem.
Az itteni utak amugy sem támogatnák :D Ha pedig autopálxán megyek vele (70%ban) akkor 140 tempomat és nem akarok kiszállni belöle. Az én igényeimet kielégiti. Cuprába meg nem férne bele a betonkeverö, volt már rá példa :D

(#4) Redneck


Redneck
veterán

Nem semmi történet... A kamuzós lehúzós átbaszós szerviz márkaszerviz? :((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#5) Lauda válasza Redneck (#4) üzenetére


Lauda
félisten

Most az is eszembe jutott, lehet nem is cseréltek kettőstömegűt. :DDD

(#6) 8th válasza Lauda (#5) üzenetére


8th
addikt

Nekem is ez az első gondolatom.

(#7) bul07


bul07
nagyúr

Kettős tömegű lendkerékről egy nagyon jó magyarázó oktató videó, érdemes megnézni

Amúgy aki határ mellet él annak érdemes szomszédos országba is szétnézni is szerviek között
Öcsémnek van egy Wolksvagen Touran 2005környéki(nem tudom pontosan) neki is kettőstömegű hibája lett , itthon csak az alkatrészre mondtak 130-150e Ft-ot,
De van egy jó szerelő Nagyváradon csak Wolksvagen csoporthoz tartozó autókat csinál, elvállalta jó minőségű alkatrésszel együtt kért 130e Ft-ot, és 1év garancia is jár rá

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8) 8th válasza bul07 (#7) üzenetére


8th
addikt

nem ide, törölhető

szerk: amúgy W V :D

[ Szerkesztve ]

(#9) Redneck válasza Lauda (#5) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem sem. Kicsit mókoltak, végül ügyvéddel és független kárszakértővel találták szemben magukat. Tudták hogy vaj van a fülük mögött, gyorsan visszakoztak is! :W Szánalmas.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Kutya egy történet. Bögyömben van ez a kettőstömegű elnevezésű világméretű szpatás.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Igy lett "megcsinálva"... Cserélni cseréltek, mert elhoztam ami benne volt és megvan a számlája is, biztos cserélték. Csak miuát elvileg bele raktak még egyet és továbbra is zörög majd ezzel akarnak lehuzni, hogy igy csinálják meg?
Már mosolygok a történeten, de eléggé dühitö.

(#12) Lauda válasza csipszikutya (#11) üzenetére


Lauda
félisten

Aki ilyen munkát csinál mint a képen látható, arra egy talicskát sem bíznék. A cserét pedig nem látta senki, a számla/cseredarab semmit sem jelent. Ettől még persze ki lehet cserélve.

(#13) csipszikutya válasza bul07 (#7) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Én az ukránokhoz járok, záhonynál csap és ungvár környékére. A "probléma" annyi, hogy a multkor behuztam a rendör autot, 2015-ös ladát, mert nem indult.
Opel történetet hallottam, inkább lebeszéltek róla

(#14) TomPack


TomPack
őstag

Én is nemrég cseréltettem a Focusban. 240eFt volt. Nem volt kellemes. Miért kellett ezt kitalálni...

(#15) bul07 válasza csipszikutya (#13) üzenetére


bul07
nagyúr

Addig jó míg te húzol :)

(#14) TomPack

Nézd meg azt a videót amit linkeltem feljebb, elmondja miért kellet ilyen

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#16) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Én soha semmit sem bíztam szerelőkre, inkább guglizok, videókat nézek és megcsinálom magam... Egyszer vittem az egyik motorom elektronikai hibával, szinte azonnal rávágta, hogy itt bizonyez meg az rossz és ezt meg azt kéne cserélni, közben meg csak kontakt hiba volt...

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17) csipszikutya válasza AllTheBest (#16) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nekem is van "saját" szerelöm, mindig hozzá viszem a kocsit ha valami bajom van, de akkor pont külföldön volt és nekem meg mennie kell az autonak sajnos, rá vagyok utalva nap mint nap.
Nekem meg sajnos nem mindig van idöm rá, hogy magam csináljam.

(#18) TomPack válasza bul07 (#15) üzenetére


TomPack
őstag

Szerintem akkor is egy felesleges alkatrész! ;]

(#19) Lauda válasza TomPack (#18) üzenetére


Lauda
félisten

Egyébként vicces, hogy pl a 2.0-ás psa hdi-k kettőstömegűje kiváltható egytömegűre. Az 1.6-os az nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.