Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezaz, egy újabb ipari hulladék.

(#2) Stan648 válasza KaiotEch (#1) üzenetére


Stan648
tag

De legalább világít. ;]

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#3) Lacika112


Lacika112
aktív tag

Ezeket eskü betiltanám már, ipari hulladék hegyek amik már megjelenésükkor se érnek kb semmit......

Nem mert valami irdatlan környezetvédő vagyok de szándékosan nem is pusztítom, ez meg semmire se jó cucc kb.

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#4) opr


opr
veterán

Epito jellegu kritika kovetkezik:

Es ismet, egy cikk egy CPU-hutorol, amiben:
- Egy fel bekezdes szol egy RGB "formatum" tamogatasarol
- Egy fel bekezdes szol arrol, hogy milyen socket-eket tamogat
- Egy fel bekezdes muszakai parameterekrol szol
- Egy fel bekezdes ismet csak az RGB-rol
- Egy mondat a vegen (nevezzuk bekezdesnek?) arrol, hogy egyelore nem tudjuk a "mikor es mennyiert" kerdesekre a valaszt.

Alapvetoen nem lenne vele baj, de megint mi az, ami hianyzik egy processzor hutot bemutato cikkbol? Hat konkretan az, hogy milyen processzorokat tud lehuteni (TDP-osztaly, tablazat, vagy legalabb ezekre direktben mutato link?). Vegulis csak a legfontosabb adat, nem gaz, ugyse erdekel senkit.

Komolyan gyerekek, ez egy szakmai portal. Ne az legyen mar a szinvonal, hogy:
"Huto! Szines! Ekkora! Nagyon szines! Tenyleg szines! Emlitettem mar, hogy szines?! amugy nem tudjuk, mikor es mennyiert lehet majd megvenni a szines hutot." :(

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#5) elder troll válasza opr (#4) üzenetére


elder troll
senior tag

"Komolyan gyerekek, ez egy szakmai portal."

Volt valamikor a messzi-messzi galaxisban ifjú padawan koromban. Ez egy hírportál egyre több bulvárral/clickbait-tel fűszerezve napi intel ekéző hírekkel (a mai kimarad). Elfogult amd-sként az utóbbi nem zavar, de párszor már poénkodtam, hogy az intel-t sörös-re vagy migráncs-ra kicserélve simán elhinném, hogy az origon vagyok. Talán kevésbé sértő a színes-szagos tesco reklámújság rgb ledekkel. Papíron ezt nevezik innovációnak, és a régi motorosoknak szúrhatja a szemét, de ez ellen tenni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#6) bryant56 válasza opr (#4) üzenetére


bryant56
aktív tag

Én megnéztem a gyártó weboldalát és ott se közölnek semmit az árral, megjelenés idejével vagy a TPD osztálya kapcsolatban semmit. Így értelem szerűen a PH sem tudja lehozni ezek az infókat.

Engem jobban zavar, hogy a légszállításnál CFM van meg adva, mint a gyártó honlapján, de aki lehozta a cikket nem vette a fáradtságot, hogy ezeket átváltsa m3/h-ba, ami szerintem sokkal relevánsabb számunkra, mint a CFM.

(#7) opr válasza bryant56 (#6) üzenetére


opr
veterán

Akkor ezt kell beleirni a cikkbe, nem? Ez is egy informacio, hogy akkora gagyi fostalicska az egesz termek, hogy a gyarto inkabb nem irt ra semmit.

Amugy is erdekes a specko a weboldalon:
AM4: 120 x 120 x 63mm, 340g
LGA: 120 x 120 x 59mm, 380g

Ennyire rohadt nehez lenne az inteles lefogato? Vagy szimplan rossz az adat a weboldalon? Vagy mi?

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#8) Stan648


Stan648
tag

AMD Wraith Stealth-el lehet egyszinten ránézésre! Hacsak nem úgy gondolta a gyártó, hogy ő tornádót rakott a tetejére és ezt ellensúlyozva spórolt az alumíniummal. :D

7600X + A620 + 32GB DDR5 + RX 6700 XT

(#9) Depression válasza opr (#4) üzenetére


Depression
veterán

4x0,5+egy kicsi=1 :DDD
Sorry, de a pH! is megtanulta, hogy szakmai portált nem lehet fenntartani, mert a most érkezőket nem érdekli /fogalmuk sincs róla/ pl. a memóriaidőzítés, Abu cikkeit meg az első oldal felénél bezárják, mert nem érteni kínaiul.
Saját tapasztalat: az unokaöcsém megmondta, hogy Samsung telefont kér. Sem a telefontípust nem tudta megmondani, sem azt, hogy miért pont Samsung. Ők lesznek azok, aki ilyet fognak kérni a boltban, természetesen előre összeszerelve, és menjen a fortnite. Unokahugomnak pedig laptop kell. Pont! 11-12 évesek.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) Törzsúr válasza elder troll (#5) üzenetére


Törzsúr
senior tag

Meg a Pénztáros Lőrinc. ;]

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#11) Steve1207


Steve1207
veterán

Szakmai kérdés a cikkhez: "...RGB LED-ekkel igyekeztek elkerülni. Utóbbiak a 3 tűs csatlakozó bekötését követően alaplapunk szoftverén keresztül vezérelhetők, emellett – ahogy azt már a bevezetőben is említettük – a hűtő fényeit akár egyéb Razer Chroma-kompatibilis eszközünk fényforrásaival is szinkronizálhatjuk."

Nem pont olyan alaplapra van szükség, ami támogatja az RGB-s venti vezérlést?

.

(#12) opr válasza Steve1207 (#11) üzenetére


opr
veterán

De, ez itt csak arra vonatkozik, hogy ha bedugtad az alaplapba, akkor a razer szoftvere is látja és tudja vezérelni.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#13) T J válasza opr (#4) üzenetére


T J
tag

Ez egy olyan portál, ahol fizetett marketinganyagot hoznak le hírnek álcázva. Az olyan információt, amit a hirdető (aki fizet) nem szeretne megosztani, mert kellemetlen számára, azt nem forszírozzák. A minőségi, folyamatosan bővülő tartalmat pedig, amiért ide járunk, TE állítod elő a lapcsaládnak ingyen. :R Még ha nem is kapcsolod ki a nyomorult reklámblokkolódat (ami a hirdetések 70%-át amúgy se képes blokkolni), akkor is hasznot termelsz a lapcsaládnak, mert a hirdető nem csak a kattintásért fizet, hanem az oldal magas PageRankjáért is, ami a te ingyen hozzászólásodnak köszönhetően tovább javult. És most már az enyémnek köszönhetően is. Mert a hirdető ezért is fizet.

Kedves PH! kérem a pénzem a minőségi tartalom-előállításban kivett részemért! :)

[ Szerkesztve ]

(#14) NightGT


NightGT
senior tag

15 éve legalább még rézből csinálták az ilyet...

Speed is the only truly modern sensation

(#15) #89309696


#89309696
törölt tag

Szóval egy színes Intel stock cooler. Bravó.

(#16) nexplo


nexplo
őstag

Pénzt nem adnék olyan hűtésre ami szénné égeti a lapot.... A belépő "torony" hűtések is már elérhető árban vannak, ilyen vacakot nem szabadna árulni lassan. Esetleg a mérete miatt lehet csak kelendő, bár szerintem ilyen típusú hűtés is van 1000féle ami jobb.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#17) MeszesKPT válasza T J (#13) üzenetére


MeszesKPT
őstag

Valahogy mindig a friss regek szoktak a leghangosabban panaszkodni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.