Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) keIdor


keIdor
titán

Nem baj, ha ők is kicsit másolgatnak. Sokat koppintottak róluk eddig...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#2) Black Dragon válasza keIdor (#1) üzenetére


Black Dragon
addikt

Ajjaj, készülj a védekezésre, perceken belül hsz zápor zúdúl rád. ;]

(#3) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Kivárós....lesz sok 4 es eladó barátibb pénzért :)

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#5) xT4ken


xT4ken
tag

Jaaaaaj. Ugy remenykedtem, hogy azert mutatnak valamit belole. Igy varhatok oktoberig a dontessel, hogy Galaxy II vagy iPhone 5 :F . Remelem kibirom addig ezzel a csiga 3Gvel :W .

(#6) gombsadi válasza Black Dragon (#2) üzenetére


gombsadi
aktív tag

Nehogy már:-)
Azért nem kell mindenhol trollkodni, flamelni. Az o véleménye és kész! Ha ezen berag valakim... az meg is érdemli!

(#15) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Azert nehany szimpla koppintastol tobbet vartam egy iOS 5ben.

(#16) xT4ken válasza BloodyEddie (#15) üzenetére


xT4ken
tag

Neha egy egyszeru koppintas jobb dontes, mit kitalalni valami baromi nagy f*szsagot... Arrol meg sose volt hires az Apple hogy folosleges ujjitasokkal nyomja tele a rendszereit....

(#17) Gabesz1019 válasza keIdor (#1) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Csak akkor ne perelgessék a konkurenciát.

(#18) Black Dragon válasza Gabesz1019 (#17) üzenetére


Black Dragon
addikt

Mindenki perel mindenkit...

(#19) Jhonny06


Jhonny06
veterán

A tegnap leleplezett funkciók többsége annyira alap, hogy hülyeség azt mondani, hogy az egyik másol a másikról. Lock alatt kamera gomb, felhő funkció, stb.. ez csak arról szól, hogy ki csinálja meg előbb, hogy aztán elmondhassa, hogy mindenki más róla másolta. Baromság. Ugyanúgy értem ezt az Apple-re is mint más gyártókra.

[ Szerkesztve ]

(#20) Nite válasza xT4ken (#5) üzenetére


Nite
őstag

hat... en viszont kb. eddig birtam a 2g-vel, es mivel "pistaba" nem mutatott igazabol semmi ujat, meg is veszem az s2-t a telenornal ^^

115k-ert az a telelfon szinte ajandek, az "5g" meg indul majd megint 210-rol nevetseges...

mindezt eddig! megrogozott almafan-kent mondom...

Paid my dues!

(#21) Jhonny06 válasza Nite (#20) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én az előfizus árával nem vagyok kibékülve az iPhone-nak, függetlent úgy se vennék soha. 2 éve asszem 63k-ért vettem az előfizetéssel az iPhone 3G 16GB-ot, most ugyanebben a csomagban majdnem a duplája az iPhone 4. Persze én az árcsökkentés után vettem, mert már lehetett tudni, hogy bejelentik a 3GS-t, de akkor is..

[ Szerkesztve ]

(#22) Nite válasza Jhonny06 (#21) üzenetére


Nite
őstag

ez igy van, lenyegeben az ara donti el, de az kicsit b*ssza a csorom, hogy az "5g" ha majd kijon, legalabb 2x annyi lesz elofizuval mint most az sgs2, es korant sem biztos, hogy fog annyit tudni... de tobbet eleg valoszinutlen

raadasul akkor mar talan a kanyarban lesz az s3 :(

Paid my dues!

(#23) nagygabe válasza Nite (#20) üzenetére


nagygabe
csendes tag

A minőségben van akkora különbség, mint az árban. Sem a Samsung, de még egy prémium HTC sem ér az iPhone 4 minőségének közelébe. (Saját tapasztalat, volt mindegyikből)

(#24) Black Dragon válasza Nite (#22) üzenetére


Black Dragon
addikt

Azért nem kell elszállni.:)

Egy telefon sem lehet egyre drágább, hisz normál kereteken belül kell maradni, mert akkor a kutya se venné. Ergo ha most 150 mondjuk a t-mobilnál a 16gb i4, akkor az i5 nem lesz 250 vagy 300 ezer ft. Ki venne annyiért telefont? Ezt almabáék is tudják, hisz az iPad 2 sem lett drágább, pedig mindenben többet tud az 1-nél...

(#25) Gyula88 válasza Nite (#22) üzenetére


Gyula88
tag

Az ár részével egyet érték, azzal nem feltétlenül, hogy nem fog többet tudni...de annyival biztos nem, hogy 2x annyiba kerüljön :K mint az SGS2

[ Szerkesztve ]

A SEMMIRŐL INDULTAM! Nagy része még most is megvan...

(#26) AS válasza nagygabe (#23) üzenetére


AS
félisten

Sgs2 köröket ver a I4-re. Meg HTC Sensation is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#27) xT4ken válasza Nite (#22) üzenetére


xT4ken
tag

Ettol felek enis... Nagyon sokat kell majd letenni az asztalra az 5osnek, hogy mellette dontsek. Artol fuggetlenul nalam meg az is bekavar, hogy Samsung TVm van ami tud vezetek nelkul kommunikalni a sgsII-vel...

(#28) Czibor10 válasza xT4ken (#27) üzenetére


Czibor10
tag

;]

(#29) Jhonny06 válasza AS (#26) üzenetére


Jhonny06
veterán

Jó, ebbe most ne kezdjünk bele, ha lehet. Már az is csoda, hogy 29 komment elteltével még nem kezdődött el az anyázás.

(#30) Nite válasza Black Dragon (#24) üzenetére


Nite
őstag

najo, de a 16 gigas i4 115k a t-nel 5k/ho elofizuval, az sgs2 ugyanannyi a telenornal, 1,5k/ho elofizuban, es a 2 telefon eg es fold... megjeleneskor pedig tuti, hogy ennel dragabb lesz az "5g" vagy "4s" vagy akarmi is jojjon :N

Paid my dues!

(#31) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Érdekes a piac. Eddig az iPhone-t másolták és mindenki valamilyen szinten a készülék által felállított mércét akarta túlszárnyalni, vagy csak megközelíteni, s most a kocka fordult :P
Csak nehogy az legyen, hogy megint forradalmi újításként adják elő az erre fogékony elvakult márkahű rajongóknak.

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#32) Black Dragon válasza Nite (#30) üzenetére


Black Dragon
addikt

Lehet, hogy ennyi az ára, de én akkor is az i4-et venném, akármilyen gyors is, meg ilyen olyan a Galaxy S II. Amíg android fut rajta, addig nekem lehet alatta bármilyen hardver. De tényleg ne menjünk ebbe bele, mert minden Apple hírnél oldalas viták kezdődnek.:(

(#33) skajwa


skajwa
senior tag

A lehúzható notifications bar-ért már most kinéz egy jó kis per....:D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#34) Nite válasza Black Dragon (#32) üzenetére


Nite
őstag

ezzel en is igy voltam egeszen addig, amig kb. 2 hete sikerult kiprobalnom egy optimus 3d-t...

megtetszett az android, nameg amihez eddig a google hozzanyult az igazabol rendben is van :K

Paid my dues!

(#35) Jhonny06 válasza skajwa (#33) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ez már ezer éve benne volt a Cydia-ba, a srácot közben felvette az Apple, tehát ez sem Android találmány.. ahogy a szétszedhető virtuális billentyűzetet is 4 vagy 5 napja mutatta be a Microsoft, a WWDC meg tegnap volt, biztos 3-4 nap koppintották le, nem? :D

(#36) AkosL válasza Nite (#30) üzenetére


AkosL
aktív tag

azt azért nézd meg, hogy mi van a 2 csomagban.
ha kihasználod, megéri az ikon. Nekem rég lejárt a hűség, de jobb csomagot nem nagyon találtam.

(#37) skajwa válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


skajwa
senior tag

Mi a progi neve? Lehet már régóta benne volt, de hivatalosan az android jellegzetessége. Én iOS használóként csak örülni tudok ennek, mert az eddig általam ismert cydiás megoldások nem nyerték el a tetszésemet....:S

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#38) David75 válasza Jhonny06 (#35) üzenetére


David75
őstag

Azért az vicces hogy a wp7.hu-n is csak röhögtek azon hogy az apple másolta volna a szétszedhetö billentyüzetet pedig azt aztán nem éppen apple fanok írják:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#39) tikshow válasza skajwa (#37) üzenetére


tikshow
addikt

ami teljesen ugyanez az a lockinfo, de van még két hasonló: intelliscreen és sbsettings(ez ugyanolyan gyors kapcsolókat tartalmaz, mint az android, wifi/3g/etc.-etc.)

[ Szerkesztve ]

(#40) Jhonny06 válasza skajwa (#37) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem tudom pontosan, nem jailbreakelt iPhonet használtam. Amúgy a WM6-ban ezer éve benne van ez a funkció, tehát semmiképpen sem lehet Android jellegzetességnek mondani.

(#41) keIdor válasza Black Dragon (#32) üzenetére


keIdor
titán

Igazság szerint a Samsung az első, aki fel tudta hozni az Android sebességét iOS szintre. A böngésző is ugyanolyan gyors flashel együtt, mint a Safari. De ez csak az SGS2-re igaz, az Optimus 2X szerintem marha laggos, a Sensation az viszont nem lett rossz.

Egy nagy hiányossága van az Android-nak még mindig, az pedig az alkalmazások minősége. iOS alkalmazások és játékok még mindig fényévekkel jobbak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#42) Black Dragon válasza keIdor (#41) üzenetére


Black Dragon
addikt

És itt a lényeg, csak a 2 magos androidos telókkal tudták ezt megcsinálni, és nem az sima SGS-el... De mindegy, én már nem szólok bele, azt tudom mondani, hogy aki szereti az almát, és élvezi az egyszerűséget, akkor vegyen iPhone-t, aki szereti az androidot, vegyük alapul az SGS 2-t, és szereti a nagy képernyőt, a könnyűséget stb, az vegyen azt. Nincs vitának helye, valakinek ez, valakinek az.

(#43) skajwa válasza tikshow (#39) üzenetére


skajwa
senior tag

Köszi, a lockinfo-t még nem ismertem. :)

Jhonny06: Akkor úgy mondom: az Android által terjedt el széleskörben. Ez is olyan mint az Apple néhány "újítása". Lehet, hogy már volt ilyen, de tudni kell eladni is...:)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#44) Jhonny06 válasza skajwa (#43) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, ezért írtam, hogy mindenki "másol" mindenkiről, de ez nem feltétlenül tudatos, mert vannak alapvető dolgok, amik kb. olyan szintűek, hogy bemész egy boltba és elkezdesz anyázni, hogy "ti is árultok kenyeret? másoljátok a két utcával arrébb lévő boltot, baszki?". :)

(#45) skajwa válasza Jhonny06 (#44) üzenetére


skajwa
senior tag

Tetszett a hasonlat! :D Hát igen, a Nokia perelt kb. olyan dolgok miatt, hogy az Apple másolt róluk, mert az iPhone-nal telefonálni lehet... :U :D

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#46) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Ha raknak az új iPhoneba 4+ hüvelykes kijelzőt és az iOS-be Flash támogatást, már venném is az Iphone-t mindegy mennyibe kerül...

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#47) Black Dragon válasza Davidoff91 (#46) üzenetére


Black Dragon
addikt

Elvileg az Adobe kiad nemsokára egy olyan verziót, ami iOS kompatibilis lesz, bár erről sokat nem tudok mondani, mert csak ennyit hallottam. Mellesleg az iPhone 4S-be szerintem ugyan azt a kijelzőt rakják, és minden szinte ugyan az lesz, csak raknak bele egy A5-ös procit.:)

(#48) Nite válasza AkosL (#36) üzenetére


Nite
őstag

az lehet, de nekem az elofizeteses csomagra pont nincs szuksegem, azt lepasszolom ;)

Paid my dues!

(#49) Jhonny06 válasza Black Dragon (#47) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én is ettől félek, pedig egy nagyobb kijelző ütős lenne, nekem ez többet számítana, mint bármi más (persze megfelelő felbontással(retina)).

[ Szerkesztve ]

(#50) skajwa válasza Black Dragon (#47) üzenetére


skajwa
senior tag

A konkurencia nyomása miatt muszáj növelniük a kijelzőt. A formát nem is feltétlenül lenne érdemes bántani.

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.