Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tom321


Tom321
csendes tag

Na erre a notch-ra mondom, hogy semmi értelme..csak l'art pour l'art..

Az értesítések alig érnek bele a notch melletti részbe, így a plusz képernyő részek csak nagyon kivételes esetben vannak használatban.

[ Szerkesztve ]

(#2) ghiottone válasza Tom321 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Teljesen fölösleges így a szenzorsziget, pedig ez már pofás lett.Az értesítések bele se férnek a 2 felső sávba.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#3) roli543


roli543
őstag

A kamera mehetett volna alulra és voila! A 16 sorozat viszont le a kalappal notch nélkül!

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#4) mrThomi


mrThomi
addikt

sikerült a szarból még szarabbat csinalni... jó hogy az akku időt írjátok a végére, igy mindig végig kell olvasnom, az esetek 90%-ban csalódás

Nothing Phone (2a)

(#5) chapo


chapo
tag

Ez az egész noccs bohóckodás úgy értelmetlen, ahogy van. Komolyan kinek fáj annyira egy 4-5mm káva felül?
Oldanák meg, hogy minden bekerüljön a kijelző alá, addig meg ne kínlódjanak ilyen hülyeségekkel. Kösz epül, az iphone10 óta mindenki meghülyült... ( bezzeg az új vasak bemutatóján már nemigen reklámozták a saját találmányukat XD )

(#6) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

A normális méretű kávával sztem előtte sem volt baja senkinek sem (nekem pláne), aztán jött vmelyik gyártó a minimál kávával és azóta mindenki meghal, ha 1mm-nél nagyobb az a qrva káva... Nevetséges az egész.

[ Szerkesztve ]

(#7) chapo válasza SkyLine3000 (#6) üzenetére


chapo
tag

Az a valamelyik gyártó leginkább az alma (tudom, a p1.. de ebben a formában az iphoneX az első) - egészen a noccsig csinálták a hatalmas kávás telefonjaikat hogy legyen hely a szép kerek hómgombjuknak, aztán feltalálták ezt a borzalmat, amit azóta mindenki másol ész nélkül.

(#8) -=ZsocC=-


-=ZsocC=-
tag

Vékony és széles. Vagy keskeny és hosszú... De nem keskeny és széles.
A keskeny ellentéte a szélesnek. Értelmetlen

javíts ki nyugodtan ha tévedek! :)

(#9) somogyib válasza Tom321 (#1) üzenetére


somogyib
őstag

Ennek így tényleg semmi értelme.

[ Szerkesztve ]

(#10) lolal


lolal
senior tag

Trágyalé :U

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#11) Dovloran


Dovloran
senior tag

Nagyon sajnálom ezt. A Meizu lehetett volna az egyetlen kínai gyártó, aki nem áll be a sorba, de elrontották. Kár.

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#12) Departed válasza somogyib (#9) üzenetére


Departed
őstag

Fájdalmasan buta megoldás. :U

(#13) Gusztáv válasza chapo (#5) üzenetére


Gusztáv
addikt

Amióta a legújabb e-pénisz méregetés a képernyő arány lett, azóta van ez a notch mizéria. És gondolom így egyszerűbb/olcsóbb megoldani, mint trükközni a kamera és érzékelők elhelyezésével.

Laci

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem tudtak eldonteni, hogy legyen noccs, vagy ne legyen, csinaltak egy hibridet, ami kb. semmire sem jo. :DDD

(#15) Stabi83 válasza Gusztáv (#13) üzenetére


Stabi83
senior tag

Sajnos amíg a flexibilis telefonok nem jönnek ez lesz...
Nem tudnak már mit kitalálni.
Én is beálltam a notch-os telefonosok körébe de engen nem zavar.
Úgy gondolok rá hogy az értesítések legalább nem a hasznos felülettől vesznek el helyet ( bár azért azt is hozzá kell tenni hogy a P20 és P20 Pro-nál azért nem olyan nagy a sziget és bőven elfér két oldalt minden értesítés ). Az ilyen batár nagy notch-ok viszont tényleg csak a divat miatt vannak szerintem.

Mate 20 Pro -> iPhone XS Max -> Note 10+ -> OP 7T Pro + CAT S61-> Z Flip

(#16) mepet válasza somogyib (#9) üzenetére


mepet
addikt

Nem semmi. Ja, de, semmi. ;]

(#17) matyikusz133


matyikusz133
tag

Ha a kamerája is rendben van akkor inkabb ez mint a Mi 8 SE. Van global verzió és árban is csak 250$.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.