Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Semmit sem várok ettől a játéktól. Kétlem, hogy ezt a roncshalmazt kijavítják addig.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) nanocry


nanocry
tag

Szarnak a pofon.. :D

(#3) k-adi


k-adi
nagyúr

nem ugyanez a szöveg van kint a Division 2 twitteren is?

minden oldalukra kiírják, akkor miégis mit visznek az Ubi forwardra?? lassan már csak a far cry marad :D

(#4) Rodi 4.80 válasza k-adi (#3) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Pont ezt akartam írni, hogy akkor mi lesz ott? :)
Lehet visszatér a Splinter Cell? Bár azt nem titkolnák el szerintem, már lenne róla hír.

(#5) k-adi válasza Rodi 4.80 (#4) üzenetére


k-adi
nagyúr

ne idegelj, már évek óta várok sc7-re, de eddig mindig csak cameo jutott szegény Sam-nak pl. GR breakpointban meg R6 siegeben is....

(#6) Rodi 4.80 válasza k-adi (#5) üzenetére


Rodi 4.80
senior tag

Ne is mondd, végigtoltam a szériát, kezdve a magyar szinkronos első résztől, azok voltak az igazi játékok! Ha vissza is hozzák Ubiék, tuti hogy nem egy történet központú cím lesz hanem valami csapatban csapatós lövölde.

(#7) Wesder válasza Rodi 4.80 (#4) üzenetére


Wesder
félisten

Nem lesz SC, mert arra nem tudod ràhúzni az Ubisoft template-et.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) k-adi válasza Wesder (#7) üzenetére


k-adi
nagyúr

jaja, ahhoz már tényleg nagyon megcsúfolnák a szériát

még anno volt 1-2 kacsa hír redditen, hogy valami open world féleség, elején E4 kreátor (Briggs nem jött be a játékosoknak) és Sam a mentor.. stb..

(#9) batman91


batman91
őstag

A fentebbekre reagálva, én egy új Rainbow Six játéknak örülnék. Mert ez a Siege multis szarság katasztrófa. Nem is beszélve erről az új zombis baromságukról amit Rainbow Six-nek csúfolnak. Már régóta várok egy Raven Shield vagy Vegas szintű R6-ra. De úgy tűnik ez sosem fog bekövetkezni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#10) k-adi válasza batman91 (#9) üzenetére


k-adi
nagyúr

az biztos hogy most nem lesz új R6 egy ideig még... A siege túl nagy figyelmet kap

(#11) melega


melega
őstag

ÉN a Warrior Within remakre leszek kíváncsi, bár lehet jobban járna az Ubisoft ha az elkaszált Prince of PErsia Reditent adná ki.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.