Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Angel1981


Angel1981
veterán

Az ára?
Mert ha ugyanannyi, akkor itt "csodafegyverről" beszélni nagyon erős túlzás... :U

(#2) Curse


Curse
tag

Ezt minek? :DDD

(#3) enginev3.0 válasza Curse (#2) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mert idén ennyi tellett a gyártóktól :))

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) Dtomka válasza Curse (#2) üzenetére


Dtomka
veterán

Mert megtehetik, hogy 3 féle 1060 -at dobnak piacra... mert a konkurencia most gyenge!
Remélem a GPU oldalon is magára talál az AMD... mert az Nvidia is lassan azt csinálja mint az Intel, alig fejleszt és az árak... de hát látjátok....

[ Szerkesztve ]

(#5) ViiiiktorOC


ViiiiktorOC
senior tag

Hivatalosan a RTX 2070 elstartolt? Mert nem láttam róla hírt PH-n, de máshol már van teszt.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#6) flashpointer


flashpointer
őstag

vicc

(#7) arn


arn
félisten

Hatalmas elorelepes lesz...

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) Bandit79 válasza ViiiiktorOC (#5) üzenetére


Bandit79
aktív tag

..valóban , én is láttam. Jó lenne ,ha felpörögne a Ph, mert nagyon leeresztettek... már csak egy kis haveri társaság csinálja ,vagy mi a szösz?

(#9) flashpointer válasza ViiiiktorOC (#5) üzenetére


flashpointer
őstag

kb ket hete, bemesz a boltba es leveszed a polcrol. Ja hat itt uj Nvidia kartyakrol ne keress hirt vagy tesztet :D

(#10) arn válasza ViiiiktorOC (#5) üzenetére


arn
félisten

Persze, reg... a ph mar regota nem foglalkozik olyan aprosagokkal, mint az uptodate hwhirek es tesztek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#11) snecy20


snecy20
veterán

2 és fél évvel a Pascalok rajtja után azért ehhez kell vastag bőr azon a bizonyos pofán...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#12) Fred23 válasza snecy20 (#11) üzenetére


Fred23
nagyúr

Jah, de RX 590 ellen pont jó. :D

(#13) #65537792 válasza Fred23 (#12) üzenetére


#65537792
törölt tag

Arról sem láttam itt hírt.

(#14) hokuszpk válasza Curse (#2) üzenetére


hokuszpk
nagyúr

hogy az RX590 -re tovabbra is csak gddr5 jusson.
mert a Polaris is gyorsul a magasabb memoriasavszeltol akkor is, ha a gpu frekit valtozatlanul hagyjuk.

Első AMD-m - a 65-ös - a seregben volt...

(#15) ViiiiktorOC válasza Bandit79 (#8) üzenetére


ViiiiktorOC
senior tag

Nem egy negatív dolgot akartam ezzel elindítani, csak megjegyeztem hogy hír sincs róla. Kár. Pedig vártam.

(#9) flashpointer: Hírt kerestem, de nem találtam. :U

(#10) arn: Kár. 2080 egyből volt.

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#16) snecy20 válasza Fred23 (#12) üzenetére


snecy20
veterán

Bőven elég lett volna 20%-ot vágni az 1070-ek árán, és probléma megoldva.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17) Televan74 válasza Bandit79 (#8) üzenetére


Televan74
nagyúr

Majd ha kapnak! Nem vesznek tesztkártyákat,ez nem az a lap! iPon -t meg hagyjuk,nekik érdekük van a bemutatásban,hisz el is kell adni a terméket. :W

Aki most vesz kártyát annak jó lesz a GTX1060 GDDR5X -el abban az ársávban ahova érkezik. A 2060 -s kártyát úgy is magasabban fogják árazni. :K

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) Bandit79 válasza Televan74 (#17) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Értem , én több mint 10 éve olvasom a Ph-t , régebben jobban mentek itt a dolgok..

[ Szerkesztve ]

(#20) Bandit79 válasza #68686080 (#19) üzenetére


Bandit79
aktív tag

Miért is? Neked ígértek valamit , hogy milyen lesz ez a kari? Pár hete azt se tudtad , hogy lesz ilyen. Amúgy meg tudod mit , fck Amd , hogy van ideje az NV nek ennyi változattal játszadozni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#21) Televan74 válasza Bandit79 (#18) üzenetére


Televan74
nagyúr

Ma már más a kása Mása! Inkább a youtube -os tesztelők kapnak, én is ott keresek első körben már,aztán a második kör a boltos weboldalak,mint az iPon. Aztán majd ha lesz a PH! -n azt is szívesen elolvasom.Változik a cégek szemlélete is sajnos,ráadásul mi meg egy kis ország is vagyunk kevés vásárlóval. :)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) syberia válasza #68686080 (#19) üzenetére


syberia
veterán

Elég sokan ezt gondoljuk, és erre mi történik:

;]

https://howbad.info/

(#23) kkf


kkf
aktív tag

inkább szerelnék 1070ti-re ahogy azt illene, és azt adják 1070 árban, na az csodafegyver lenne :)

"Vigyázzá, mer Vindózt rakok fel rád, aszt összeomlasz!"

(#24) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Az életbe nem jön így a 2060-as... :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#25) t72killer válasza GodGamer5 (#24) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az jobb lett volna, ha ezt a karit átcímkézve 2060 néven adták volna el? Erősen valószínű, hogy az lesz...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#26) TheTuberBee


TheTuberBee
újonc

Mondok egy viccet: Nvidia

(#27) GodGamer5 válasza t72killer (#25) üzenetére


GodGamer5
addikt

Biztos, hogy nem pascal lesz a 2060-as. Ez egy gyenge raktársöprés.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#28) devast válasza GodGamer5 (#27) üzenetére


devast
addikt

Lehet, hogy gp104 lesz ezeken a kártyákon csak jól letiltva. Évek óta gyűjtik a 1070-nek nem eladható chip-eket, lehet elérték azt a mennyiséget amit már érdemes eladni...

(#29) Lacok


Lacok
őstag

Variációk egy témára 2.0

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#30) arn


arn
félisten

Ugyan az sem volt hir... de az evga 2070 499 dollcsi, 100al olcsobb, mint az fe. Tavaszra jo arak lesznek :)

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#31) VinoRosso


VinoRosso
veterán

tényleg a vram sávszél itt a szűk keresztmetszet???

(#32) Gdi válasza syberia (#22) üzenetére


Gdi
senior tag

A bitcoin zuhant ilyen gyorsan, akkor most kipukkant a zenvidia? :)

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#33) t72killer válasza VinoRosso (#31) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Aligha. GTX 1060: 4.3GFLOPS, sávszél: 192GB/sec, GTX 1070Ti: 8.1GFLOPS, sávszél: 256GB/sec.

Tudom, nem lehet ezt teljesen a GPU teljesítményével egyenes arányosan számítani, de azért feleakkora számítási teljesítmény mellett 75%-nyi sávszél nem tűnik alulméretezettnek.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#34) VinoRosso válasza t72killer (#33) üzenetére


VinoRosso
veterán

Nyilván nem, a kérdés költői akart lenni.

De nem hiszem, hogy elk..rták a stratégiát a zöldeknél, vagy olcsóbban hozzák ki, mint máshogy, vagy a marketing értékből jön a többlet,vagy más úton-módon hoz plusz profitot, de nekik tuti megéri, másképp nem csinálnák.

(#35) Puma K válasza #68686080 (#19) üzenetére


Puma K
veterán

Tux profilkép + FCK NV = mindent értek :DDD

(#32) Gdi

Az Nv-nek a bányászok csak plusz zsebpénz volt. Attól hogy zuhan a kamu zseton értéke még mindig veszik a játékosok a kártyáikat.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) t72killer válasza VinoRosso (#34) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A modern piacgazdaság célja, hogy még csak véletlen se tegyünk a piacra olyan terméket, ami az elvárt minimumnál tovább versenyképes. Azaz ha valaminek, akkor a 1070Ti, esetleg a 1070 memóriaturbózásának lenne értelme, főleg, hogy azokkal inkább játszik teljesítményigényesebb játékokat az ember. Viszont egy jóáras, memóriában is megtolt 1070Ti már egyenesen a 2070 pozícióit fenyegetné.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#37) Tyrel válasza Dtomka (#4) üzenetére


Tyrel
őstag

Ebben a kategóriában pont nem gyenge a konkurencia, bármikor vidáman a Polarist venném 1060-ak helyett... Pont ebben a kategóriában nem tehetne meg nV amit csak akar; csak ettől feljebb van egyeduralma.

Mondjuk remélem jövőre ez is véget ér és megszabadulhatok a 1070-től... Ok mondjuk azt aláírom hogy nem magával a kártyával van bajom, hanem a zöldek ordenáré sz*r drivereivel... :U

Turenkarn

(#38) #72042496 válasza syberia (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Az 1 és 5 éves grafikon sokkal beszédesebb. A hónap elejétől nagyot esett a részvényeik árfolyama. Volt is honnan persze. :) Kíváncsi leszek, pár hónap múlva mi látszik majd.

Hírhez: GTX 1060-ból már a 9 Gbps verzióra is kicsit ferde szemmel néztem, ez meg még az után jön fél évvel. Túl komoly célja az nVidiának se hiszem hogy lenne vele, az ünnepi szezonra meg biztos jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#39) FragMaster válasza Curse (#2) üzenetére


FragMaster
addikt

Kiszórják a defektes GP104-eket és azokat a GDDR5X chipeket, amelyeknek nem ment a 10Gbps.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#40) - = Zk = - válasza syberia (#22) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nehogy vegyek részvényt :C :))
apropó, hol lehet venni ilyet mezei fiúként?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#41) #45185024


#45185024
törölt tag

A raktársöpréssel az a baj hogy az marad 14 nm.
Az 590 meg 12 nm lesz.

(#42) antikomcsi válasza - = Zk = - (#40) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Neked akkor sem adnának el, ha amúgy más simán vehet! Teljes átvilágítás van, és a crossfire-es vörös múltad miatt eleve kizárnak! ;] :DDD

Amúgy a hír szerint hol itt az előre lépés? A fiamnak is 6 gigás 1060 kártyája van, és arra azt írják, hogy 216,7 GB/s. Ezt az asus így nevezte el: GTX1060-O6G-9GBPS. Az új kártyáknál a gddr5x lapkák miatt a kilences helyére 10-11-12 kerülhetne. Valószínűleg, az ár miatt a 10-es variáns fog a kártyákra kerülni. De mennyi is a sávszélesség egy esetleges 12 Gb / s GDDR5X chippel 8.800MHz-en?

Azért remélem, arra csak figyelnek, hogy az előzőeknél gyorsabb legyen, ha csak egy hajszálnyival is. Még akkor is, ha igazából az már szinte semmit nem hoz a konyhára.

(#26) TheTuberBee

Azért nem semmi! Május óta várni erre az egy hozzászólásra! De csak beérett várakozásod gyümölcse, eljött ez a pillanat is!

[ Szerkesztve ]

(#43) b. válasza VinoRosso (#31) üzenetére


b.
félisten

nem lényegesen,de valamennyit profitál belőle.

Sokan nem értik meg a lényegét ,( ja de fck NV , meg vicc NV ) hogy ezt olcsó kártyának szánja NV , a megmaradt készletek kiárusítására.GDDR5X se fog már sehova kelleni.
Nagyon sok ember nem GTX 980 / GTX 1060 erősségű kártyán játszik és nekik 200 dollár körüli áron ez baromi jó kártya lehet. Ennyi a lényege, nem azoknak szánják, akik eddig is ilyeneken tolták hanem azoknak akik mondjuk 70 K környékén vagy alatt ilyen erősségű kártyát vennének. Nekik best buy lehet.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#44) Norb79 válasza #45185024 (#41) üzenetére


Norb79
őstag

16nm az a 14 amúgy.

(#45) Televan74 válasza b. (#43) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lesz az 300$ is. Szerintem megtartja a 100.000-120.000Ft -os ársávban az Nvidia.miközben a 2060 -as kártyákat nyugodtan adhatja 150.000Ft környékén. Sokan így cserélni fognak azért a +5fps -ért. Bejön nekik majd a lépés.

Parasztvakítás lesz mind két oldalon középkategóriában. AMD -nél is akkor vagyok hajlandó fizetni a RX590 -s kártyáért,ha kevesebb lesz a hőtermelés ezáltal csöndesebb és hűvösebb lesz 12nm -en. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#46) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

troll on: reméljük hosszabb életük lesz,mint a 2080ti-oknak ;]
Jövōre €300 alatt nem lesz ez olyan rossz vétel. Még mindig ez a kategória tartja el a céget

Life, Uh, Finds A Way

(#47) b. válasza Televan74 (#45) üzenetére


b.
félisten

szerintem nem így lesz. a 2070 is már jobb ár érték aránnyal rendelkezik mint a nagyok. 2060 ( ha lesz) nem lesz RTX képes.
1060 most is annyiba kerül biztos, hogy olcsóbb lesz, hisz ezt több oldal is lehozta ,árháborús terméknek szánják.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#48) GodGamer5 válasza b. (#47) üzenetére


GodGamer5
addikt

De ha turing lesz, sokkal jobb dx12 képességekkel és támogatni fogja a dlss-t akkor 100k környékén elég jó vétel lesz a 2060.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#49) b. válasza GodGamer5 (#48) üzenetére


b.
félisten

szerintem kb a mostani 1070 árában fog érkezni :(
Az 5 GB 1060 meg szerintem 220-250 dollár között.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#50) s.bala31 válasza TheTuberBee (#26) üzenetére


s.bala31
őstag

Az is vicces hogy az Amd egy 12nm-os polaris re-refresht tudott csak kiizzadni magából a gamerpiacra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.