Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

CryEngine 3.0 motor MMO motor lett? :D Nagyon ügy tűnik legalábbis az utolsó videóból :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Angel1981


Angel1981
veterán

Gyönyörű - mi mást is lehetne mondani? :)
Nagy kár, hogy a konzolok esetében nem tud a motor rendesen kibontakozni...
(Merthogy ILYEN látványt sem az X360, sem a PS3 nem tud!)

[ Szerkesztve ]

(#3) Silentfrog válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Silentfrog
veterán

Jaj dehogynem tud.
Ha ezt a videot kiirod lemezre és ugy nézed meg a konzolba! :)

(#4) Morden24 válasza Silentfrog (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Úgy legalább csak 50 forintba kerül, és a játékélmény kb. ugyanaz ;]

Sectumsempra - For Enemies

(#5) Huma


Huma
addikt

A harmadik videóban 40sec-nél az erdő lenyűgöző. Hamarosan tényleg nem lehet megkülönböztetni a számítógépes animációt a valódi filmfelvételtől .

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#6) finkelstein válasza Angel1981 (#2) üzenetére


finkelstein
tag

Annyira nem értek ezekhez, én csak egy egyszerű felhasználó vagyok, de ha a Killzone 3-ra, a MotorStorm 2-re, vagy a Red Dead Redemption-ra gondolok, akkor azt kell mondani, hogy van a konzolokban is elég komoly számítási kapacitás.

(#7) Dany007


Dany007
veterán

Azta k**********! :Y Ez nagyon brutális! :)

(#8) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Szép... Kérdem én ilyen lesz a Crysis 2 is? Mert a demo ettől elég messze állt :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#9) Morden24 válasza finkelstein (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ehhez a szinthez már közük nincsen a mostani konzoloknak. Más kérdés, hogy az átlag PC-knek sem, szóval majdnem mindegy.

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Elijah Baley válasza Angel1981 (#2) üzenetére


Elijah Baley
tag

Egészen látványos a(z) (cry)engine...

Sajnos mind a két konzol GPU-ja Dx9-es.., kérdés, hogy a nextgen az mire fog épülni.., szerintem, a következő generációs konzolokban (ha valóban lesz megvásárolható hardver ami nem egy streamelő fejegység lesz, azaz Onlive vagy mondjuk Gaikai stb.. rendszerű) lehet, hogy már Dx12 fog dobogni bennük... ha a microsoftnál belehúznak...
Végülis ha jól tudom az Xbox-ban anno még Geforce 4 Ti 4200 alapú Dx8-at támogató GPU számolt, gondolom a Ps2-ben is valami hasonló kapacitású' volt Graphics Synthetiser (?).Az meg egyértelmű, hogy a következő konzolgeneráció számítási teljesítménye nyílván többszöröse lesz a mainak.. és ahogy a jelenlegi szelek fújnak még 2 vagy 3 évig biztos nem fog megjelenni, addig meg még akármi is lehet a tetejébe nyakunkon 2012 is :Y :DDD
De komolyra fordítva a szót, az is világos, ahhoz hogy 2-3 év múlva meg tudjon jelenni egy kov. konzolgeneráció, ahhoz már most el kell rá kezdeni fejleszteni a nyitócímeket, hogy nehogy a kezdő játék-készlet miatt bukjon be a hardver, szóval jó kérdés milyen Dx lesz bennük..., a Dx11 biztos...

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#11) Morden24 válasza Elijah Baley (#10) üzenetére


Morden24
nagyúr

Megnyugodhatsz, nem lesz streamelős egység a 8th genből :)
Amúgy amit írsz, az teljesen reális. A most demózott engine-ek finomítása is eltart még jóideig, nem beszélve arról, hogy a motor licencelése után el is kell készíteni a játékokat, ami alsóhangon 1-2 év, szóval mondhatjuk, hogy az itt (illetve az új UE esetében) látható grafika lesz az alap, ami a 8th gen konzolok megjelenésénél várható :K

Sectumsempra - For Enemies

(#12) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Az első két videóban bírom a palit: akkor most azt fogjuk csinálni, hogy: aztán nem történik semmi :N
A 3. videó nagyon szép.
A negyedikben meg láthatjuk, ahogy egy gyönyörű engint levisznek 2000es szintre :D

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#13) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Szépnek szép...csak ezt majd minden cryengine 3as játéknál optimalizálás nélkül fogjuk kézhez kapni(mehet mindenki gépet újítani ;] )...Ennyiből szimpatikusabb nekem az UE3(pláne majd a dx11es verzió lesz ütős).

(#14) Cybertrone válasza Nordic (#13) üzenetére


Cybertrone
veterán

Jah de ne feledjük hogy az sem az a motor már ami egy 8800gt-vel 100fps+-on elszaladgált! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#15) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Hm. Ez már tényleg ütős grafika. De attól még jöhetne hozzá egy jó játék is.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#16) fpeter07


fpeter07
veterán

Ha ennyi játék jelenik meg az új motorral, jócskán felül fogja múlni a kettest. :)

(#17) Cybertrone válasza fpeter07 (#16) üzenetére


Cybertrone
veterán

Előbb jelenjenek meg vele játékok... Van pár ütős cím az évben, de egyiknek sem ez a motorja :DDD

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#18) Arena87


Arena87
aktív tag

Mi a franc ez a hitelesítés engedélyezés, amikor elakarnám indítani videót?
user:
password:
:F

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#19) Angel1981 válasza finkelstein (#6) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, ezt nem vonom kétségbe, de ilyen szép, majdhogynem fotorealisztikus, pengeéles képek megjelenítésére nem alkalmasak.
Nem mintha lenézném őket, csak egyszerűen 5 éves hardverek.

#10 Elijah Baley: egyetértek! :)
Egyébként a jelek azt mutatják, hogy mind a PS3, mind az X360 esetében ki akarják tolni az élettartamot (a Move meg Kinect is ezt szolgálja) tehát 1-2 éven belül tuti nem lesz 8. generációs konzolcsalád.

[ Szerkesztve ]

(#20) _csocso_


_csocso_
senior tag

Csak nálam kér jelszót a videokhoz?

https://www.youtube.com/watch?v=teRMe7DA1Lk -ha vki még nem látta volna

(#21) Huma


Huma
addikt

Nálam nem kér jelszót a videó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#22) SzlobiG válasza AS (#1) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tavaly már volt trailer cabal MMO-rol ami crysis motort használta.

Amúgy meg brutál ez a motor. :K

(#23) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Én csak azt nem értem,miután megnézi az ember ezeket a videokat,és utánna kijön a játék az miért nem hasonlit a videoban látottakra?
Emlékszek volt a cryengine2 prezentácio is de én közelsem láttam hasonlod a demoban,bétában,vagy a you tubon. / a you tube a lényeg mert ugyebár nincs dx 11 kártyám/

(#24) sirzollee


sirzollee
tag

Van amit mindig lehet fokozni :C CryTech BIIIG RESPECT :R

(#25) kpal


kpal
veterán

Ez ütős :Y

(#26) Findzs


Findzs
addikt

annyira nem estem tőle hanyat
a 3. az erdős az szép de a többi videóban a mai kornak megfelelő grafikát láthatunk semm extra

és mikor lesz rombolható környezet ami a játék menetet is befolyásolja ?
nem arra gondolok hogy a fedezékből kis darabkák pattognak le hanem pl.: a fegyverek hozzák a valós erejüket, egy shotgunnal lyukat lehessen lőni egy ajtóba és így kinyitni, gépfegyverrel átlőni a falon ezzel kiiktatva az ellent, kézigránát által a földbe robbantott krátert fedezékül használva nyomulni előre, stb.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#27) đayW@LkeR válasza Findzs (#26) üzenetére


đayW@LkeR
tag

Ilyet én is szivesen kipróbálnék.

2009.11.10. 09:00 CoDMW2: PENGE'ߣ@Đe [H].......................................... 2011.11.08. 08:00 CoDMW3: PENGE'ߣ@Đe [H]........................................ M4A1-ACR RuleZzz!!! // BF3 - MW3 Rules! 2011.12.08 Lg Optimus Black yeah

(#28) Morden24 válasza Findzs (#26) üzenetére


Morden24
nagyúr

Worms?

Sectumsempra - For Enemies

(#29) JoolsNOS válasza Morden24 (#28) üzenetére


JoolsNOS
veterán

:DDD

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#30) rup1u5 válasza Findzs (#26) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Megfejelve mindazt amit leírtál egy euphoria szerű testmodellezéssel és reális csonkolással, robbanás vagy lövés esetén. Ezekre várok már 10 éve. Látványra a dx9 bőven elég lenne. Az azóta eltelt időben igazán ráfeküdhettek volna ezekre a területekre a csilli-villi vizuális effektek helyett.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#31) JoolsNOS válasza rup1u5 (#30) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Meg még physixet is bele kéne rakni, mert elég lehangoló a lelogó zászlók "semmittevése", és a gumifüggöny gyenge mozgása. És máris elérnék, hogy a nasa fejlesztőcsapatán kívül senkinek se legyen elég erős gépe hozzá. :N

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#32) rup1u5 válasza JoolsNOS (#31) üzenetére


rup1u5
nagyúr

GPU Physx-et jobb lenne inkább elfelejteni. A physx sosem lesz a valódi játékélmény része amíg nv-hez van kötve. Inkább az előbb említett euphoria, havok, bullet elterjedését látnám szívesen.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33) JoolsNOS válasza rup1u5 (#32) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Persze, jobb lenne ha nem a profitról szólna az egész, én azt mondom, hogy a physix nagyon látványos. A havok sajnos el van maradva tőle, és nagyon bugos. A gta-s ragdoll meg nagyon jó, a legjobb talán, de nem hiányolom, mert tűrhető a crysisos is. Viszont, a zászlók és egyéb anyagok "aktivítását" hiányolom.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.