Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Draken


Draken
őstag

Sajnos ez kimaradt nekem, pedig jó kis akció keretén belül szívesen megvenném xo-ra :K

(#2) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Jó game lett, főleg pc-n 60fps-el widescreen hack-el.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#3) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Ami jó azért fizetnek az emberek, helyes :) Bízom benne, hogy a CTR felújított változata is hasonlóan sikeres lesz. Mi öcsémmel közösen biztos beszállunk egy PS store példánnyal :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Gondolom a Switch verzió rendesen megdobta az eladásokat.

[ Szerkesztve ]

Life, Uh, Finds A Way

(#5) GreatL válasza GodGamer5 (#2) üzenetére


GreatL
őstag

Miért kell ws hack? Nekem alapból 16:9. Egyébként egy darabbal én is benne vagyok a 10 millióban :)

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#6) GodGamer5 válasza GreatL (#5) üzenetére


GodGamer5
addikt

Bocs rosszul írtam. Extrawidescreen hack. :) Mert nekem 21:9-es a monitorom és úgy királyabb. ;)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#7) Wesder válasza Draken (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Ajànlom is, de akkor màr a Spyro bundle-lel.

Ha a CTR-ből nem megy el 15 milla akkor morcos leszek.
Mondanàm hogy a PC-port biztos megdobnà, de ők még az N.Sane-t sem voltak hajlandóak megvenni.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) hunluki


hunluki
senior tag

PS4-re tegnap vettem meg. Anno PS1-en halálra toltam, mindenképpen szeretném újraélni :D Amúgy érződik mennyire eltunyultunk mi gémerek, első pályán akkora faileket csináltam hogy öröm volt nézni :D

[ Szerkesztve ]

(#9) tihibaby


tihibaby
senior tag

Itt látszik a jóféle platform játékok,lassan teljes hiánya. :O

(#10) Wesder válasza tihibaby (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Vannak bőven, csak nem PC-re;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) tihibaby válasza Wesder (#10) üzenetére


tihibaby
senior tag

Háttööö,Én az elmúlt években azért nem nagyon emlékszem semmi komolyabb címre,de lehet aludtam. ;)
Ja,és ezt a PC-s dolgot,vajh' honnan vetted?

[ Szerkesztve ]

(#12) tuki2200 válasza tihibaby (#9) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nintendon a reneszánszukat élik, igaz az a platform kezd egy külön szubkultúra lenni. Már nincs annyira a mainstreambe a Switch eladásai ellenere sem. :)

(#13) Danaka válasza tihibaby (#11) üzenetére


Danaka
csendes tag

A Celeste-t azért majd nezd meg :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.