Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

az munka :W
lehet ez is gyors tempóban készült, és a fele anyagot hazavitték a munkások :((
de az tuti, hogy egy sima festés itt nem lesz elég.. mit terveztek csinálni vele?

(#2) CPT.Pirk válasza andris1602 (#1) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Vettünk gyorsan sima vakoló anyagot egy 40 kilót, a szakik már dolgoznak is a lyukak lefedésén meg a nagy felületek visszarakásán. Ha megszárad, már mehet is rá az alapozó fehér festék, arra meg a szín, meg a berakás.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#3) andris1602 válasza CPT.Pirk (#2) üzenetére


andris1602
aktív tag

Jól van :) jó munkát :) :R

(#4) CPT.Pirk válasza andris1602 (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Köszi! :R

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#5) Syl


Syl
nagyúr

Gyanús vagy nekem! Lehet nem véletlen ilyen a számítógépházad ;] :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#6) CPT.Pirk válasza Syl (#5) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az egy nagyon jó elrendezés volt, csak mikor jött a digis szerelő kötni a netet akkor éppen nem voltam otthon, telefonban kicsit vicces volt elmagyarázni, hogy nyúljon be a szekrénybe, az alaplap bal felső sarkán lévő gombbal indul a gép. A válasz erre az volt: "és nem ráz?" ;]

Amúgy azt az asztalt levittük a pincébe, munkaasztal lesz belőle. Oda vittünk le netet meg áramot, majd egy P3-as masinát is belövök netre a Manjaroval, szal lesz hol dolgoznom. Tisztára Tony Stark hangulat, csak pénz nélkül. :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Óvatosan azzal a tapétával, lehet az egész házat az tartja össze.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#8) pc-user


pc-user
aktív tag

Láttam már én is ilyen fakockákat, ilyenekhez rögzítették pl. a WC-ben, f.szobában a világítást, tükröt.

(#9) Vladi


Vladi
nagyúr

Mikor a 4. emeleten laktam és megbontottuk a fürdőt, hogy felújítunk kissé meglepődtünk. Szinte az egész emeletet törmelék téglából rakták fel, gondolom az maradt. :))

jah már nem aktuális. :DDD

[ Szerkesztve ]

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.