Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Egy 500W-os még beleférhetett volna a repertoárba.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) Taragas


Taragas
aktív tag

Tök jó, hogy minden gyártó szinte ráállt a fogyasztás csökkentésére azonos teljesítményen, közbe meg az alacsony fogyasztású gold tápokból meg alig van, és az összes tápos hír szinte a 600, és fölfele értékű gold tápokról szól, amik ráadásul sztem az átlag embernek felesleges, és drága.

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#3) lajtika válasza Taragas (#2) üzenetére


lajtika
aktív tag

Egyet értek. Hihetetlen hogy a gyártók nem látják hogy egy 300 wattos tápnak is lenne piaca. Nem is kicsi.

(#4) atti_2010 válasza Taragas (#2) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Azért ad el a legtöbb tápot az FSP A 400 Aurumbol, de ha a többieket ez nem érdekli hát gyártsák csak nyugodtan a 1Kw sz@rságokat.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#5) Tomcat


Tomcat
őstag

Azért az 1050W-osra igazán rakhattak volna 8db 6+2 pin-es PCI-Ex csatlakozót. Így arra amire leginkább alkalmas lenne, a quad CF-SLI-re nem elég a 6db csatlakozási lehetőség. Teljesítményben viszon a leadott áramerősség alapján elég erős lenne egyebként... :)

Tomcat

(#6) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Gyönyörű táp, talán az egyik legszebb, amit valaha láttam, a specifikációi sem rosszak. :)

(#7) Georg17 válasza Taragas (#2) üzenetére


Georg17
tag

Van már 450W-os Platina minősítésű táp is. Sőt 400W-os Gold minősítésű passzív táp is, mind-mind aranyárban.
Ha remek minőségű 400-450W körüli tápra van szükséged, akkor:
-Corsair CX430W v2 vagy
-CM GX 450W
-FSP Aurum series

Vagy a másik jó megoldás egy 550-600-650W-os Gold esetleg Platina táp. Amelyhez már megfelelő mennyiségű vezeték is társul, tehát egy vagy több videókártya tápellátásával sem lehet gond. Illetve sok egyéb fogyasztó esetén is van megfelelő mennyiségű kábel ill. csatlakozó.
-Seasonic X series
-Corsair AX series
-XFX Pro Series
-Enermax Platimax series
-esetleg kicsit régebbi, nem Gold de szintén jó: Corsair HX series

Nekem ebből a listából úgy tűnik, hogy azért van választék igényektől és pénztárcától függően mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#8) Apika


Apika
Közösségépítő

Nagyon szépre sikerültek ezek a tápok... :K

(#9) Monty Cora


Monty Cora
csendes tag

Nagyon jó tápok! Árazásra kíváncsi vagyok! :DDD Amúgy meg nem lett volna rossz egy 500W-os példány is... :K

(#10) Angel1981


Angel1981
veterán

"A sorozat minden tagja (600, 700, 800, 900 és 1050 W) teljesíti a 80 Plus tanúsítvány követelményeit"

Szerintem egy "Gold" jelző lemaradt - attól még persze az állítás igaz! :)

(#11) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Annyit nem értek minek rá ennyi 12 es ág.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#12) Recon666 válasza Ł-IceRocK-Ł (#11) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

Jó kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#13) banhammer


banhammer
veterán

Nyamm, nyamm!
Fincsi tápegységek.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) mpioca


mpioca
tag

Nagyon komoly tápok és jól is néznek ki. A design team tud valamit a Cougarnál. A CMX széria is igen szépre sikerült.

(#15) Ł-IceRocK-Ł válasza banhammer (#13) üzenetére


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Főleg egy kis pirított hagymával ;]

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#16) Recon666 válasza mpioca (#14) üzenetére


Recon666
Közösségépítő

De az áruk is ehhez igazodik. :O

(#17) GribMate


GribMate
aktív tag

Azt lehet tudni milyen belsővel vannak ellátva :F

(#18) MMIX válasza GribMate (#17) üzenetére


MMIX
addikt

HEC HEC/COMPUCASE csoport része a Cougar. Németek tervezik a külsejét (Cougar Germany).
Mind HEC gyártmány.

(#19) GribMate válasza MMIX (#18) üzenetére


GribMate
aktív tag

Köszönöm. :R
És a HEC mit jelent minőségben? Megtaláltam ezt az oldalt, de olyan sokat nem mond. :N
Mennyire megbízható / védelmekkel ellátott, stb. :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.