Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) BioNiCMaN válasza sing1ep1ayer (#10) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

Első körben, köszi szépen. ;)

A többire:

Feltételezem, hogy a hangtalan mégis hatékony léghűtés alatt mondjuk egy Silver Arrow-ra, y Mugen-re, vagy Noctua-ra gondoltál, de ezek mind baromi nagyok, nekem meg elegem lett a nagy hűtőkből. :B

Erősebb procira jelenleg nincs igazán szükségem, meg különben is, mit vettem volna 1155-be 2600k-t? Nincs rá szükségem. :N

A ház cserét felejtsétek el (hagyjátok ki a számításból), amúgy is porondon volt már, csak a 600T, de nem bántam meg a 692-t. :N

Nem érzem, hogy kidobtam néhány tízest az ablakon, mindenképpen ki akartam próbálni, és ha nem ezt vettem volna, akkor egy Silver Arrow lett volna a szívem választottja. :B

(#11) AssAssynn
Örülök, hogy egy ilyen hiánypótló írás született. :D

(#12) --HARDCORE--
Az a bajom a klasszikus vízhűtéssel, hogy rámenne a gatyám, mert tudom, hogy milyen vagyok. :D Egyébként még egy MSI 5850 Twin Frozr II tervben van. :D

Ez a faxom új grafikus BIOS olyan tájidegen nekem, hogy még nem is nyaggattam a 2500k-t . :U

(#13) zuzu000
Nem tudom. :D

(#14) Archer
Bevallom, hogy véletlenül maradt ennyi ideig futó állapotban a Prime a háttérben, mert közben elkezdtem játszani a Plants vs Zomibes-val. :DDD

(#15) Daert
Köszi szépen! :R

Venti témához:
Természetesen felmerült bennem, hogy nem szívó, hanem fújó ventikkel dolgozzak, ez volt ugye az alap koncepció, csak meg kellett fordítani a dolgot a tető miatt. Most meg úgy áll a dolog, hogy nem tudom, hogy az alaplapon található mosfet hűtőtől elfér-e a 2 db SWIF2. :F

+ vegyétek figyelembe, hogy asszonykám miatt fű alatt megy a fejlesztés, nem tehetek az asztalra két MO-RA radit feltűnés nélkül. :DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.