Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Általában az efféle gamer bill.-zetek nem szoktak tetszeni, a Corsair cuccai meg pláne nem mindig, de ezzel a K70-el sikerült a tűrhető kategórián belül maradniuk. Ugyanis tetszetős, hogy a csuklótámasz mellett, a plusz média gombokat se hagyták le róla (amik még ha jól látom szintén világítanak is) és a "hegeres" hangerőszabályzó szintén egy plusz pont. Bár nekem az 1 színű világításnál nem kellene több, de az ára még annak is mehetne lejjebb...

(És akkor már csak ugyanezt kérnénk fehér színben és wireless és talán rá is akadok, mint vevő... :D )

(#2) Payskin válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Payskin
tag

Fura! Pontosan ugyanez volt a cikk olvasása utáni első gondolatom! Általában RGB-t hányok a gamer billentyűzetektől, de a sima K70 tetszik, csak piros helyett fehérben kéne. Jó, lehet wireless is (bár az általában nem teszi olcsóbbá a dolgokat.) ;)

(#3) Akula


Akula
őstag

Csak a piros! Az a szivárványos eléggé furcsa. Vagy ha ingyen kapnám, lehet, hogy megszoknám, de ennyit nem adnék érte.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) Pöttön válasza Payskin (#2) üzenetére


Pöttön
őstag

Az RGB-nek pont ez a lényegi értelme...
Nem az hogy a szivárvány minden színében pompázzon, hanem, hogy teljesen tetszőleges a háttérvilágítás színe, ami a te esetedben egyöntetű fehér...

Más: Akkor ezért nem lehetett kapni sehol se K70 RGB-t, mert a síma változat kimenő széria volt..... :)
Egyébként nem értem hogy miért nem adják ki újra silver színbe a K70-t. Anno limitált példányszámba csak a brit angoloknak volt, és mai napig a legszebb gamer bill-nek tartom...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#5) Tin


Tin
veterán

nem értem ki a célközönsége. 1.2mm érzékelés pontnál minden egyes melléütést szigorúan és keményen meg fog bosszulni. ha csak picit kint hagyod az ujjad, már véged.

(#6) Segal válasza SunMount3r (#1) üzenetére


Segal
veterán

Eddig mindössze én is egyetlen mechanikus billentyűzetet találtam ami vezeték nélküli és háttérvilágításos pedig én is vevő lennék egy igényes verzióra.
Ugyan nem hiszem hogy megveszed de azért kapsz egy linket
Ő az

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#7) SunMount3r válasza Segal (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Írják is az oldalon, hogy nagy hátránya a kicsi és túl közel lévő gombok. Full size-ban is jöhetne egy ilyen, mert nálam a gépelés lenne a fő szempont, máskülönben megfelelne...

(#8) nyunyu válasza Segal (#6) üzenetére


nyunyu
félisten

Eddig mindössze én is egyetlen mechanikus billentyűzetet találtam ami vezeték nélküli és háttérvilágításos pedig én is vevő lennék egy igényes verzióra

Varmilo VB87M?

Mittudomen, feher hazzal, feher top printed dyesub PBT kupakokkal, feher LEDekkel, valami jofele Gateron kapcsoloval nem lehet annyira rossz. (Plane, ha lenne ISOban. :DDD)

Csak tudnam, hol lehet rendesen parameterezni, mivel Massdropon eppen nem kaphato.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#9) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Én Corsair K70 RGB MX Redet tervezek venni EU-s kiosztásban. Érdemes lenne ezt megvárnom?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#10) atok666 válasza Payskin (#2) üzenetére


atok666
őstag

Ha feher kell, atrakod feherre - pont az a lenyege...

Atok

[ Szerkesztve ]

(#11) Pöttön válasza kalozhun100 (#9) üzenetére


Pöttön
őstag

Nekem is pont az a kiszemelt, ha szerelik majd ezt is red kapcsolókkal is, akkor mindenképp, mert sajnos ritka mint a fehér holló az iso kiosztású rgb k70. :(

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#12) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ezek a billentyűzetek mennyire bírják ha verik? A régi angol bill-ek 3 darabba törve is mentek.

(#13) Hidalgo85

Hello srácok!

Nem tudjátok, ebből lesz magyar kiosztású?

Array Technologies Incorporated

(#14) Payskin


Payskin
tag

Srácok, komolyan? Plusz 40 dollár hülyeségadót pengetve megveszem a 16.7 millió színű RGB-s változatot, hogy berakjam fehérre?! Aha, erről vagyok híres. Nem. :N

(#15) nyunyu válasza Hidalgo85 (#13) üzenetére


nyunyu
félisten

Almodni lehet, max hamar felebredsz.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#16) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Nem rosszak, de külsőre ezek sem fogtak meg...

Egyetlen valahogy is kinéző mech billt sikerült eddig találnom, az ASUS Strix Tactic Prot.
Méretes darab, remélem bajom sem lesz vele :')

(#17) Pöttön válasza mg1992mg (#16) üzenetére


Pöttön
őstag

Egyetlen valahogy is kinéző
Hát ez aztán tényleg ki néz valahogy, Batman is megirigyelné... :N

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#18) #52815360 válasza Dr. Akula (#12) üzenetére


#52815360
törölt tag

Régi billentyűzeteim 1-3 hónap között birták, 5-20 eurós ársávból, szóval nem bántam velük finoman. Aztán vettem egy razer blackwindowot 65 euróért. Idén nyáron kezdni majd meg az 5. évét. Kb ennyire birja.

[ Szerkesztve ]

(#19) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Frissítettem a híren, mert tévesen az USA árakat tüntettem fel, a Corsair oldala szerint az ÁFA nélküli ára ezeknek rendre 10 dollárral magasabb az EU-ban.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#20) F34R


F34R
nagyúr

Tegnapelott lattam redditen, ott sem gyozott meg. Kevesnek erzem azt a 1,2mm-s utat, plusz 45g-t sem nekem talaltak ki.

[ Szerkesztve ]

(#21) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Uhh, az a K70 Rapidfire azért elférne az asztalomon. Kár, hogy ennyiből inkább szkópot veszek. :D

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#22) F34R válasza Jim Tonic (#21) üzenetére


F34R
nagyúr

Kar, hogy az RGB nem mindenkinek a szive csucske, mint ahogy nekem sem. Egy szolidabb alu hazas-t viszont bevallalnek.

(#23) Jim Tonic válasza F34R (#22) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Van ott RGB nélküli is. :)

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#24) klampfer


klampfer
tag

Az valami nagyon komolyan néz ki. Valaki haszálta már?

Udv, G.

(#25) Felesbandi


Felesbandi
senior tag

Hali!

Tud itt valaki olyan magyar boltról, ahol lehet kapni K65-öt MX Speeddel?

(#26) west


west
őstag

Meg lehet őket magyarítani világítósra.


Billentyűzet magyarítás profi szinten. Igényeseknek! Személyesen, vagy postázva.Ritkán vagyok gépnél!!! Mindenkinek fogok válaszolni.Magyarosítás

(#27) kalozhun100 válasza west (#26) üzenetére


kalozhun100
őstag

Hogyan? :DD :R :C

Samsung Galaxy S7 Edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.