Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jones965

    Modder

    válasz Aram #250 üzenetére

    Mivel a kérdésedben gyakorlatilag a választ is megadtad, így csak pár kiegészítést tennék hozzá.

    1. Alig egy hete megjelent termékről beszélünk, amit még nem sok embernek volt lehetősége tesztelni, akár szintetikus akár valós alkalmazásokban, így nehéz lenne konkrétan behatárolni.

    2. Mérnök létedre elég választékosan tudsz fogalmazni, amit ha nem gond én nem gyakorolnák. Mint minden terméknek-szolgáltatásnak megvan a maga felvevő piaca, amit ha egyes réteg nem tud a helyén kezelni, megint csak nem a gyártók problémája. Kereslet-kínálat, mindig ez határozza meg a piacot, valamint ha a konkrét témára kanyarodok vissza, akkor a versenyszellem sem egy utolsó szempont.
    Rivalizálás mindig is volt és lesz is. A győztesekben mindig a hibát keresik a vesztesek, és képesek bebizonyítani, hogy mégis ők a jobbak.

    Ez a mondatod külön tetszik: " (Értsd: Ne a fejlődésért fejlesszünk, hanem az igényeknek megfelelően)"

    Szerinted minden fejlesztő mérnök így gondolkodik? Először van a közvélemény kutatás, aztán az igényekhez mért fejlesztés? Ugyan már! A hétköznapi ember ( bocsánat) csak abban tud gondolkodni, ami őt körülveszi, külső inger formájában. A fejlesztés feltételezi a felhasználhatóság értéket. Aztán természetesen vannak itt is zsákutcák, ami "csak" tervezési fázisban maradnak.

    Egy kicsit elkanyarodtam a témától, de az első bekezdésben megadtam a jelenleg informális elérhető választ.
    Más igényét pedig nem tudom befolyásolni. A magamét igen, azt meg én nem engedem, hogy mások befolyásolják.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés