Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) katt777 válasza b. (#11) üzenetére


katt777
félisten

Nem ezt mondtam? Amúgy egyetlen jobbat tudnék elképzelni, ha 3d játékokban többet tudna, mert az elég gáz, hogy egy rakás játékot nem visz el szaggatásmentesen.

Silentfrog: Fotó beállítással NAGYON sokat kell szórakozni, még normális fotó appal is. Az aut. beállítások (6500) lényegében csak normális fényviszonyok között működnek, belső/vakus/stb körülmények között lehet játszani, de ha az ember megtalálta az optimális paramétereket, akkor jó képeket készít. Szerintem ez amolyan Concorde-szolgáltatás.

Laza...: A kérdés a te esetedben is az, hogy wifi és agps ki volt-e kapcsolva. Ha csak wifi on, máris hasít a navigáció, mint az atom, csak nem biztos, hogy egy túraúton is működni fog. ;)

lizakattila: Ha telefon kéne, ELSŐSORBAN, ma is a K300i-met használnám. :P Nekem fontos a pénzemért az a rengeteg szolgáltatás, amit csak a Concorde-dal kapok meg, főleg ennyiért. Kapásból említeném a 6500 32GB RAM-ját és 2GB-os memóriáját.

A normális anyaghasználat az elvárt minimum, még jó, hogy ezért nem jár dicséret! :Y

Szoftveres felskálázás? 6500-nál ilyen nincs.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.