Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabeska


szabeska
addikt

"A TUF-os duó példányait izzasztó, 144 órás tesztelésnek vetik alá a csomagolás előtt"

Használt bányász vga eladó ;]

F1

(#2) Semplar válasza szabeska (#1) üzenetére


Semplar
őstag

Úgy néznek ki, mint a hajdani videokártyák. Pár éve még lehetett kapni egy két helyen. ;]

[ Szerkesztve ]

“Don’t worry, nothing gets away here, the place belongs to the Mafia.”

(#3) b. válasza Semplar (#2) üzenetére


b.
félisten

:DDD :DDD

nekem bejönnek kinézetre ,de érdekes módon a TUF szerintem elegánsabb, vagányabb mint a ROG. Számomra mindenképpen.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#4) Bossp válasza szabeska (#1) üzenetére


Bossp
addikt

Azért hardveresen 58 Mh/s-re butítani hogy majd így a Gamerekhez kerül a kártya :DDD lófaszt kerül de talán valamivel lentebb mennek az árak... 1 mist ezzel a sebességgel mai áron nem igen termeli meg egyhamar

"1 lehetsz vagy 0 vagy élő vagy hulla!"

(#5) Mumukuki


Mumukuki
aktív tag

"A FanConnect II headerek persze ezúttal is megemelik kalapjukat."

es ugyan ki/kik elott tisztelegnek ezek a szerencsetlen headerek? :U

(#6) joey04


joey04
titán

Mennyi jó cucc amit nem lehet majd kapni.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Synthwave válasza Mumukuki (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A bányász előtt, aki épp a riget építi. :U

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#8) Mumukuki válasza Synthwave (#7) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Mondjuk nem derul ki belole, hogy ugyan miert nem eleg neki "koszonni" (gondolom erre kerestel szinonimat) , hanem kalapot is emelni (tisztelegni/elismerni) a feltetelezett banyasz elott.

Szokas szerint megint rosszul hasznalsz kifejezeseket, mikozben kinlodva probalod kerulni a szoismetlest.

(#9) dkess válasza Mumukuki (#5) üzenetére


dkess
őstag

Mondjuk ez a "Aura Sync-es fényorgona" is arra jó csak, hogy mondjuk egy sötétben botorkáló bányász ne rúgja fel/essen hanyatt a rig -ben ... :)

(#10) szabeska válasza dkess (#9) üzenetére


szabeska
addikt

:DDD

F1

(#11) Synthwave válasza Mumukuki (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem arra kerestem. Igazából nem kerestem semmit, fluid jött. Viszont ha már ennyire belemélyedünk a dologba, a kettő összemosható (és össze is mosták), hiszen a köszönés is egyfajta tiszteletadás. Az 1800-as évekre már nem sok militáris/vallási/végtelen respekt zöngéje volt a dolognak, hiszen boldog-boldogtalan fején ott virított a kalap, és alternatív köszönési módként emelték/érintették meg.

Aktuális példánál maradva meg jelen idejű létigét vált.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) Mumukuki válasza Synthwave (#11) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Édes Istenem, te menthetetlen vagy...
Hiába a több tucat ember általi rendszeres visszajelzés, egy pillanatra sem gondolkodsz el rajta, hogy esetleg hiba van a készülékedben. (és még Abut basztatják a cikkek minősége miatt...)

Tudom-tudom kinda ownz you meg minden ... :DDD

(#13) Synthwave válasza Mumukuki (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Aha. Többtucat. Jó lesz az néhánynak is, és éredekesmód mindig ugyanazok az emberek, de hála az égnek közel sem olyan rendszeres, mint ahogy azt sugallod (és akad köztük olyan is, akivel már jóval korábbról nem komáljuk egymást, és csak azért ír, hogy belém köthessen, teljesen mindegy, hogy mit csinálok, mert egyszer régen egy topikban nagyon nem volt igaza – ami fact). Viszont mondok egy vadat: olyanok is akadnak, akik kifejezetten kedvelik a stílusomat, bár gondolom, az ő véleményük/ízlésük fabatkát sem ér.

Viszont te sem nagyon gondolkodtál el a #11-en vagy azon, hogy a te készülékedben is lehet hiba, nem csak az enyémben, szóval még a legjobb esetben is eléggé bagoly a verébnek aromája van a dolognak. :))

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) Mumukuki válasza Synthwave (#13) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Oké , te vagy a házigazda ...

(#15) Synthwave válasza Mumukuki (#12) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Vagy a harmadik alternatíva, hogy mindkettőnk készüléke miszlikben van. :DDD

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#16) Mumukuki válasza Synthwave (#15) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Amúgy hidd el, nem a stílussal van gondom .
Úgy gondolom , hogy "újságíróként " felelősséggel tartozol az olvasóidnak , és nem "magyartalanul" (hibás jelentéssel) írni néha szinonímát. Tipikus negatív példa a volt totalcaros Vályi Pista aki az ízes tájszólása mellett "adnák" és társait használta . Neki valahol elnézzük, hiszen határon túli magyar és ott azért sajnos előfordulnak ilyenek.

A példánál maradva , ha hiányzik a mondatból hogy ki előtt és miért (érdem ) emeli a kalapját , az már némileg sántít . Innentől lesz olyan , mint amikor a nagyon vidéki ember beszél egy társaságban , majd megkérdezik , hogy te hova való vagy ? :-)
(Érdemes pl ráguglizni hogy "emeli kalapját" és a cikkek közt látni , hogy normál esetben ezt hogy használjuk )

Amúgy baszki nem "bántásiból" írom , hanem ugyan olyan hülye makacs és öreg vagyok mint te :DDD

(#17) b. válasza Mumukuki (#16) üzenetére


b.
félisten

Szerintem meg ebben a hozzászólásodban több dologban sincs igazad, feljebb sem értettem egyet már veled.
Én egyből értettem mire gondol Synthwave, átkötöttem némi irodalmi vénával, de simán tetszett és érthető volt az egész és bár kis fantáziát igényel több ilyen típusú megjegyzése. Pont ez teszi egyedivé és mint annyiszor, újra csak arra kérném, hogy ezt ne hagyja abba. Kifejtést és pontosítást vársz egy ilyen mondat után és magyartalannak gondolod miközben én azt gondolom, hogy pontosan azok értik meg ezt a dolgot elsőre ,akik otthon mozognak a magyar irodalomban esetleg anno Rejtő könyveken nőttek fel vagy fene tudja,de én pont ezért gondolom ezt a típusú fogalmazást magyarabbnak mint bármi mást, mert ezt egy nem ide született ember soha vagy nehezen érti meg.

Szerintem Vályi Pistának nem ez legnagyobb gondja a beszédjében hogy nem ide született, az ízes beszédjét is elnyomta az igénytelensége magával és a nézőivel szemben és az "adnák" és társai nem táj jellegű hozomány..
Amilyen jól állt neki eleinte, amikor bekerült a médiában és odafigyelt magára, ma már az egész beszédstílusát az ízesség jellemzi a legkevésbé és előtérbe került az igénytelenség magával és a nézőivel szemben a trágár beszéddel megspékelve és a laza vagyok stílus is átcsapott " bazdmeg jampi" stílusba. Szépen el is engedtem a kezét és helyette megnézek két Draskovics Andris bemutatót.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) Mumukuki válasza b. (#17) üzenetére


Mumukuki
aktív tag

Azert ne hasonlitsuk ezeket a cikkeket Rejtohoz, basszus :O

Soha nem arrol volt szo, hogy nem ertheto, vagy tenylegesen kellene hozza magyarazat, hogy atjojjon a jelentese. Az, hogy magyartalannak gondolom (inkabb hibas hasznalatnak) annak semmi koze ahhoz, hogy mennyire lehet megerteni a mondanivalojat.
A szandekot ertem es meg egyet is ertek vele. A megvalositasba csuszik bele neha hiba. Ertem mit akar, de olyan kis bena lesz:


Nekem az ilyen szohasznalatokrol ez az analogia jut eszembe.

ui: Pistat negativ peldanak hoztam fel, mielott valaki felre erti.

[ Szerkesztve ]

(#19) Robitrix


Robitrix
senior tag

Az ASUS is bejelentette, hogy frissen éppen mit nem lehet kapni a boltban...

(#20) KROK640 válasza dkess (#9) üzenetére


KROK640
veterán

XD

Bár amilyen árak annak, meg ahogy lassul a bányászat egyre kevésbé éri meg megvenni ezeket...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.