Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #74018560


#74018560
törölt tag

Megmutattam a kutyámnak mit gondol ezekről a konfigokról:

(#2) hegegabi80


hegegabi80
addikt

Pedig jó kis házikók, csak azt nem tudom a táp venti honnan szedi a levegőt, amikor ott van előtte közvetlen az oldallap üvege. Vagy van 1-2 cm hely?

(#3) bakter24


bakter24
őstag

Jobb alsó kép: 12db RGB venti?! Mi lett ezzel a szakmával, amíg nem figyeltem? Mikor történt mindez?! És legfőképp miért?

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#4) csako válasza #74018560 (#1) üzenetére


csako
veterán

+1 :D

Pedig bizakodva néztem bele a cikkbe ezután a nekem tetsző házikó után :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#5) RECSKA


RECSKA
veterán

Nekem tetszik ez az rgb laz! Szerintem jol nez ki...

[ Szerkesztve ]

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#6) kriszpontaz válasza bakter24 (#3) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Az utolsó képen a csaj (?) be is zombult a látványtól.

(#7) Joci10


Joci10
őstag

Féloff: a cikk nincs benne a "Computex Blog" rovatban, így ott nem is jelenik meg; pedig elvileg Computex-es...

(#8) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

2018-ban sikerült megalkotni olyan gépházat, amiben a légáramlás minimum 50%-al rosszabb egy hagyományos házénál, de 200%-al több por juthat be! Ha ez nem mérnöki teljesítmény, akkor nem tudom mi :DD

(#9) komi77


komi77
senior tag

Hát srácok, eddig többször kiálltam az rgb-t használó házikók mellett - van ami "ízlésesre" sikerült. Most itt egy komoly márka és olyat tett le az asztalra ami már nekem is sok. Ilyen szinten televágni egy házikót szivárvány rgb-vel, ez már több mint sokk. Nem is értem az alapfilozófiát. Kb. a legnevesebb gyártók csinálják ezt egyre másra. Értem, hogy kell ilyen is de csak ez??? No mindegy, most már ilyen is van. :Y

Szegény ember kézzel nőz.

(#10) Skynet258 válasza komi77 (#9) üzenetére


Skynet258
veterán

"Most itt egy komoly márka"

Mármint a Raijintek? :D Nekem már a logójuk bemutatja a stílust, a cég nálam abszolút ezt a bazári szintet képviseli, na meg eszembe jut még róluk az olcsó vízhűtésük, amire sokáig az volt a mondás, hogy ár/érték bajnok - amíg el nem kezdett mindenkinél ereszteni. ;]

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#11) simonzé


simonzé
addikt

Az alsó kepeken látható házhoz hasonlót láttam ma reggel. Mar bánom, hogy nem fotóztam le mielőtt lehúztam.

I don't fit in. I fit out.

(#12) komi77 válasza Skynet258 (#10) üzenetére


komi77
senior tag

Lehet, hogy igazad van a Raijintek-el. A lényeg, hogy egyre több komoly gyártó áll be a sorba és csinálja ezeket a megbocsájthatatlan, hatékonytalan, látványra épülő akármiket. Hozzáteszem nekem bejön az izléses világítás. Viszont ez a szívárvány fény olyan mint egy Bundes-ligás frizurájú, rikittó öltönyös, makkos cipős, aki fehér (két csíkos) zoknit hord. Egyszerűen minősíthetetlen. Persze a tévedés jogát fenntartom, ha valakinek bejön vegyen ilyet. :)

Szegény ember kézzel nőz.

(#13) Skynet258 válasza komi77 (#12) üzenetére


Skynet258
veterán

RGB nálam is van a billentyűzetben, egérben, alaplapon, led szalagban plusz egy led szalag az asztal mögött. Nincs ezzel baj, csak nálam is 3 színnel van megoldva, és így még jól is néz ki. :K

https://geekpulse.hu

(#14) R̲e̲m̲


R̲e̲m̲
senior tag

ha egy szóval kellene jellemezni, az a "bazári" lenne - persze ízlések és pofonok
szegény kutyu remélem már jobban van :DDD

[ Szerkesztve ]

(#15) FlashLed


FlashLed
senior tag

Micsoda fenseges termekek ezek is ... :D

The Mechanic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.