Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PSti


PSti
tag

Érdekes cuccok. Külön öröm ez az átjárhatóság. Evvel lehet, hogy kicsit tökön szúrják magukat üzletileg, de emberileg megemelem a kalapom előttük.

(#2) bambano


bambano
titán

szép új alamínium ház meg mindent tud... megemelni ki fogja?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#3) #59982336


#59982336
törölt tag

Tetszik. Bár szerintem csak "csillagszóró és egyéb varázs" és boltba nem kerül. Ha esetleg még is eszelős áron lesz. :DDD

(#4) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Na végre, ez nagyon jó ötlet. Várós nagyon!

(#5) tatala77


tatala77
tag

Hát nem tudom... maga az ötlet nem rossz, én is látok benne fantáziát, hogy a házam olyanra szabjam, amilyenre akarom, de ha egy átlag földi halandó bemegy egy moduláris házat, egeret, stb. áruló boltba, meglátja a 6000 féle modult, dob egy hátast, az tuti :K

Valahogy az az érzésem, mint a Google moduláris telefonjainál is, hogy az átlag usernek is a kész megoldások kellenek, nem a szöszölős, pepecselős dolgok, egyszerűen nincs ideje/pénze/kedve/tudása ezzel szórakozni, így ez si egy rétegcucc lesz csak. Na abból meg nem él meg az eladó, így nem lesz sok helyen elérhető, plusz drága is lesz.... hasonlóan a moddinghoz...

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

(#6) AxBattler


AxBattler
félisten

Érdekes koncepció. Ha jön ITX méretű ház a szériában, azon tuti el fogok gondolkodni! :K

Az a táp meg valami brutális... :Y

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#7) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Masterconcept: Szóval akkor lényegében csináltak valami egészen rendkívülit, majd ezt bevágták a sarokba és kiadnak egy halom teljesen átlagos házat új névvel.

Kíváncsi lennék mennyivel lenne megfizethetetlenebb, mint egy nagyobb CaseLabs kuckó...

3DVC: Szab.Tam: Én megmondtam előre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8) babkukta válasza tatala77 (#5) üzenetére


babkukta
senior tag

"Valahogy az az érzésem, mint a Google moduláris telefonjainál is, hogy az átlag usernek is a kész megoldások kellenek, nem a szöszölős, pepecselős dolgok, egyszerűen nincs ideje/pénze/kedve/tudása ezzel szórakozni, így ez si egy rétegcucc lesz csak." - hát pont ez a lényeg. Saját magad válaszoltad meg az értelmét. Ez nem átlag usernek való, ahogy maga a gépek összerakása se, és még sok más, mégis van piaca. Szerintem jó ötlet. Aki ebben leli az örömét, h csinálja a gépét, variál, tákolgat, moddingol, annak ez első osztályú cucc :K

Üdvözlettel, Tibi

(#9) Zimmy88


Zimmy88
tag

Nekem is tetszik az ötlet, remélhetőleg nem kerül 1-1 modul annyiba, mint más gyártótól egy komplett ház...

FZR2000 ®

(#10) scope2007


scope2007
addikt

Felejtős, next pls

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#11) proci985 válasza bambano (#2) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ennek legalabb ott a ket emelofule.

---

egyebkent vannak orult aru hazak a piacon, ott a temjin11, a tou, vagy a h frame. vagy a caselabs hazak, de ott a postakoltseg is kisse megtolja az arakat.

ez az ATX varians szerintem annyira mondjuk nem extra, az elso Cosmos tudta ezt az oldallapos trukkot meg 2007ben (csak azt nem kellett csavarozni). a tobbi meg... a Fractal R5/Define S, az NZXT H440 es a kisebb Corsair Obsidianok is ebben az arban vannak.

szep dolog a modding, csak az ATC anno az elso aluhazak egyike volt (korahoz kepest atgondoltan), a Stacker a modern tornyok vizvalasztoja, a Cosmos meg usability szempontbol tunt ki nagyon a mezonybol. mind remek moddingalap volt, de mind remek volt alapbol is. egyik volt csoporttars Stacker810et par eve amikor elkoltozott megprobaltam megvenni, de inkabb vitte magaval fileservernek... Cosmosbol viszont ketto is van itthon (RC1000 es RC1100 is).

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) Vigilante


Vigilante
őstag

Mit nekem könnyítések a CM felől, én egy ilyenbe költöztetem be a masinámat szerintem! ;]

[ Szerkesztve ]

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#13) Duree


Duree
veterán

Csak úgy süt az igényesség minden Cooler Master termékröl,amit meg kiállítottak azok elsőrendű cuccok.
Az ember azonnal beleszeret és kellene rögtön belőle.

duree54

(#14) tatala77


tatala77
tag

Hát, az én gépem egy IBM X200-as szerverházban van, pöpec hűtéssel, kulcsra zárható előlappal (gyerekvédelem rulz!), asszem még nem cserélem le:)

Kor kerék derék. Lali, a lila ló elalél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.