Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zazahoho


zazahoho
őstag

szívesen körbenéztem volna abban a sátorban :D

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#2) FRENK1988 válasza zazahoho (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Azzal nem vagy egyedül :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#3) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

utolsó előtti kép, Logitech X-230 :)) :Y

Aurea mediocritas

(#4) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez a 3D csak engem hagy totálisan hidegen?

(#5) megint én válasza ^Clown (#4) üzenetére


megint én
őstag

Igen........ -^^

(#6) psylocke


psylocke
tag

nem, engem is totál hidegen hagy ez az ál3d, majd ha lesz rendes talán érdekel majd...

(#7) Ren Hoek válasza ^Clown (#4) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Engem is... sőt kifejezetten irritál is... (fejfájást, szédülést és hányingert okoz pl a mozi nálam)

(#8) Sicilian válasza ^Clown (#4) üzenetére


Sicilian
addikt

Neeem engem is :K

nothing is true everything is permitted..

(#9) nbg


nbg
senior tag

Miert tunt nekem elsore renderelt kepnek a legelso foto?

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#10) Komcsi válasza ^Clown (#4) üzenetére


Komcsi
tag

Engem se érdekel. HD forever :D De jó lett volna elmenni és megnézegetni a dolgokat!
Talán majd egyszer. :F

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#11) Vitus válasza nbg (#9) üzenetére


Vitus
őstag

Mert nem vagy hozzászokva a rendezett környezethez. ;]

Jobb ma egy túzok, mint holnap!

(#12) FRENK1988 válasza AXisBOLD (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

Semmi baj nincs azzal. Szól mint az őrült :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13) F e Z o


F e Z o
veterán

A 3 monitoros autószimulátort kipróbálnám.....biztos nagyon üt...

H2O über alles!

(#14) tzsolesz válasza FRENK1988 (#12) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Bizony, hogy szól, és a minősége sem rossz. ;)

Egyébként akkor lesz jó ez a 3D, ha a sarki fűszeresnél is lehet kapni hozzá szemüveget, és a játékok legalább fele támogatni fogja.

(#15) Szlopa válasza AXisBOLD (#3) üzenetére


Szlopa
tag

Az szimulátornál is olyan hangfalszett van :) Nekem is volt valamikor, nagyon zsír cucc :R

[ Szerkesztve ]

(#16) ghostmat válasza Szlopa (#15) üzenetére


ghostmat
tag

Nekem is x230van, szól az rendesen, de ahogy látom az egy 5.1-es hangrendszer :K
A bekapcsológombos ott világít kicsit beljebb a mélynyomó felé ;)

Jó lenne otthonra is egy ilyen szimulátor "sarok" :D

[ Szerkesztve ]

(#17) LackoMester válasza zazahoho (#1) üzenetére


LackoMester
addikt

+1 :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#18) Angel1981 válasza ^Clown (#4) üzenetére


Angel1981
veterán

Engem is! :)
Legalább is most még. Majd úgy 5 év múlva, mire kiforr, és emberi áron lesz, akkor fog érdekelni!

(#19) nvyktor válasza nbg (#9) üzenetére


nvyktor
aktív tag

nem tudom... :DDD
de nekem is annak tűnt... :DDD :DDD :R

Védd a fákat! Egyél hódot...

(#20) keIdor válasza ^Clown (#4) üzenetére


keIdor
titán

Nem vagy egyedül.
Engem ez a sok monitor egymás mellett kerettel hülyeség (Eyefinity, Surround) is hidegen hagy.
A baszomnagy 1db kijelzőnek vagyok a híve.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#21) AXisBOLD válasza FRENK1988 (#12) üzenetére


AXisBOLD
addikt

nekem még mindig az van :K

(#15) Szlopa: :K

Aurea mediocritas

(#22) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Nagyon sajnálom, hogy az igazi VR nem tudot betörni a fogyasztói piacra 1000 USD alá. Sajnos bazi drága az optika és a jó minőségű panel. Ellenben teljesen logikus ez a fajta szemüveges 3D. Olcsó, jól működik és egyszerre többen nézhetik. A mozihoz képest számítógépen kalibrálható a szemhez a szemtengely és nem DOF-olják szét a képet. Legjobban ez a kettő fárasztja az agyat. Mondjuk ez projektora való vagy legalább 50" átmérőre. A Pure-t próbáltam és működött a 3D, csak végig azt éreztem, hogy kicsinyített világban vezetek matchbox-ot :) Félig-meddig elvonatkoztat az agy 2D képnél, de térben már nem. Szerintem nagyon nagy dolog és a játékokban fantasztikus lehetőségek vannak.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#23) Yutani válasza nvyktor (#19) üzenetére


Yutani
nagyúr

Na, kezd elmosódni a valóság és a képzelet közötti határvonal... :DDD

#tarcsad

(#24) Gusztáv


Gusztáv
addikt

Nem tudom mennyi realitása van ezeknek a több monitoros rendszereknek. Vajon hány ember használhatja? Mert tényleg nagyon állatul néz ki, de ehhez már min egy fél szoba kell. Mondjuk még crt-s időkben láttam olyan elvakult FS rajongót aki vagy 6 monitoron tolta :DD .

[ Szerkesztve ]

Laci

(#25) priti


priti
addikt

Szar a 3D mert nem telik rá, a szartól fáj a fejem, meg a fél szememre vak vagyok, de nekem is pedig én nem vagyok szemüveges csak színvak, meg nekem is mert alacsony a spermaszintem meg zúg a hajam

...de qrva unalmasak vagytok, az összes topicot ezzel most tele kell hányni, mert-mert-mert szar a 3D. Szerintem meg qrvajó. 3D-ben a qrva, na az is jó, nekem feláll tőle. Szar lehet nektek, de most az miért jó hogy itt reklámozzátok, hogy ki miért fogyatékos? Mit szólnátok ha az összes nagyothalló teleszarná a fejhallgató teszteket, hogy így szar meg úgy szar mindegyik, mert ő nem hallja, ha felhangosítja akkor meg megfájdul a feje tőle? Vagy most ez az egész az önigazolásról szól, hogy milyen jó érzés, hogy nem csak én vagyok ilyen nyomi? Lépjetek már túl rajta...
Hát backi még egy sátorból is ide lyukadtok ki :W

Hardverlesen

(#26) Izzé válasza ghostmat (#16) üzenetére


Izzé
őstag

Nekem meg a sátor kellene. :DDD

(#27) csaabz válasza Izzé (#26) üzenetére


csaabz
őstag

Jah, 1 jó kis zöld sátor...
Vinni Balaton Soundra....
:D

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#28) Ren Hoek válasza priti (#25) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Bunkóság amit írsz, főleg ezzel a nyomis szöveggel. Nagyon.

Nem vagyunk nyomik, csak szerintünk nem akkora durranás mint a színesfilm, vagy az első 3d-s játékok (nem a megjelenítésre gondolok)

Csak egy marketingfogás, és nincs túl jó hatással a pl a térérzékelésre (moziból kijövet, visszakell szokni a normál térbe, ez nem mindenkinek megy gyorsan.

Üdv. Egy fogyatékos

Bár csak én is tökéletes testi adottságokkal rendelkező 'árja' lennék :)

(#29) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

nekem erről a zöld sátorról egész más jut az eszembe ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#30) priti válasza Ren Hoek (#28) üzenetére


priti
addikt

Az, de ez a hiszti meg már unalmas.

szerintünk nem akkora durranás mint a színesfilm

...és akkor mi a ferde fac van, de most komolyan? Kit érdekel mekkora durranás? Az éppen aktuális DX mekkora durranás az előzőhöz képest? Most akkor soha ne legyen újabb? Vég nélkül lehet folytatni a sort, ez egy fejlődés ami többletet képez az elérhető vizuális élmény terén, ennyi. Mit kell ezen fennakadni minden fórumban? Itt nyafogtok mindenhol, mint a fürdős qrvák, hogy mi a nyomorotok ha nézitek, mintha kötelező lenne 3D tartalmakat használni a mindennapi élet megéléséhez. Szét van hájpolva, mert egy rakás ember szerint marhajó. Engem sem érdekel az aktuális síkfutásra kifejlesztett futócipő reklámja, mert egy nyomi lúdtalpas vagyok fele akkora tüdővel, mint Jhonson és örülök hogy pihegek, de attól még nem fikázom, ezért nem értem mit kell itt nyafogni mindenhol, hogy a 3D szar. Nem szar.
A modern ember aki halálos mutációkkal születik és mesterségesen tartják életben több alkalommal "orvosi ellátás" címén egészsége, az a szar. Itt már senki sem egészséges, vagy csak nagyon kevesen és azok sem keresnek olyan párt a párválasztáskor tudatosan, akiknek az örökítőanyagában nincs valami rohadt mutáns gén, amitől majd ilyen-olyan baja lesz x éves korában. Eleve nincs is génvizsgálat, semmilyen szűrővizsgálat nincs arra, hogy kimutassa, hogy a mesterséges életbentartás milyen következményekkel jár generációkon át. Mindenki beteg, csak más a baja. Akinek a vizuális érzékelése nem százas annak szar a 3D, elhiszem, de talán joggal teszem fel a kérdést, hogy "naés akkor mi van?"

Hardverlesen

(#31) Tidus


Tidus
addikt

Pontosan hol állították fel a sátrat, a kiállítás elött, a bejáratnál?
Miért pont sátor, nem látok tolongást v. kiküldtek mindenkit a magyar fotósok kedvéért.
Azt az NVidia kártyát megmutathatták volna üveg dobozban működés közben alaplappal.

(#32) antikomcsi válasza Ren Hoek (#28) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Szerintem meg nagyon durván jó a 3D. Nem a filmek, hanem a játékok. Ráadásul nem is csak 1-2 játék van rá, hanem rengeteg. Olyannal is tudtam játszani, ami nincs is a listán.

Lehet sok a marketing, de e mögött most tényleg van is valami, nem csak rizsa.

A baja, meg úgy olvastam nem azzal van, hogy valakinek nem tetszik, hanem azzal, hogy van egy hír, miszerint nem bent, hanem kint egy sátorban mutogatják a portékáikat, erre telenyomják a topikot a "fúj 3d" hozzászólásokkal.

Az alkohol sincs jó hatással a térérzékelésre. ;)

(#33) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Én meg azt unom, de kurvára, hogy nem telik el úgy nap, hogy egy tech folyóirat címlapján ne lenne legalább két-három 3D megjelenítésről szóló cikk... TV-k, projectorok, játékok, mozi stb... Ezt tartom én generált marketing bullshitnek, mert azért nem akkora durranás... Jó poén meg minden, de szerintem (az előző kommentekből kivesézve) elég sokuk már rohadtul unalmasnak tartják ezt a baromi nagy hype-ot...

(#34) 9950es válasza Ren Hoek (#33) üzenetére


9950es
aktív tag

-csinálj már egy blogot ahol térítheted a sirámaidat, mert szernitem nem azért térnek ide be hogy ezt olvassák.

Igen, például hihetetlen de egy street fighter 4 úgy néz ki már 3d screenshoton is hogy bekészülsz nemhogy mozgásban.

Matrixfan nem tudom VR-ről beszél, HMD-ről?

120 fps or GTFO :D

(#35) 9950es válasza 9950es (#34) üzenetére


9950es
aktív tag

"Jó poén meg minden," <--- ez meg a szánalmas egy mondatban eléggé magáért beszél :DDD

120 fps or GTFO :D

(#36) Ren Hoek válasza 9950es (#35) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Logikailag kikövetkeztethető szerintem, hogy "játékszernek" jó ezenkívül nem ad hozzá sokat a játék vagy film értékéhez. De tény, hogy a mai játékok nagy része nem tud lekötni 2D-ben sem... Inkább játszok egy Settlers 2-vel vagy X-Com-al...

(#37) Male válasza Ren Hoek (#33) üzenetére


Male
nagyúr

Mert most ezt kell nyomni... a korábbi minden gémer, mostanában minden green mellett... de ahogy látom kicsit már kezd csökkenni... lehet nem sikerült meggyőzni mégsem a többséget arról, hogy ez minden vágyuk... majd kitalálnak mást a marketingesek, és akkor az lesz a címlapon.

(#38) eszterencs válasza Tidus (#31) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A kiállítási épületekhez nagyon közel állíották fel a sátrat, de azért két sarokkal odébb. Azért nincs tolongás, mert még az első nap délelőttjén voltam ott, a nyitás után nem sokkal, akkor még az egész kiállításon meg a környéken sem volt olyan sok ember.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.