Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sunabouzu


Sunabouzu
csendes tag

Ez a játék egy mocsok. A Tiberium Wars és a Red Alert 3 után pont beleillik a sorba. Holt vannak már a régi szép idők, a CnC hőskora.

Schnauzbart ist horizontale Aufrufezeichen!

(#2) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát én várom ezt a "mocskot". :K :)) :R

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#3) Cobrusz válasza Janika!2 (#2) üzenetére


Cobrusz
senior tag

én is nagyonvárom
hol lehet leszedni a bétát? :U

(#4) ben800 válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


ben800
aktív tag

Nana,nem biztos hogy rossz lesz!

(#5) daninet


daninet
veterán

crawler?
Sajnos én annyira elfogult vagyok, soha nem szerettem azokat a stratégiákat ahol nem lehet építkezni. jajj

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#6) aram01


aram01
nagyúr

hát nem tudom :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#7) richpublic válasza aram01 (#6) üzenetére


richpublic
tag

egy jó kis játék lessz, ha nem akkor meg legalább lefoglaltad magad valamivel és nem unatkozol :K :C :C :C

*Xbox kontrollert vennék!*

(#8) ben800 válasza richpublic (#7) üzenetére


ben800
aktív tag

Pontosan:D
Amúgy nekem a red alert 3 a kedvencem+ a kiegészítő is megvan hozzá :K

(#9) menalcas


menalcas
őstag

A cikk faxa, de köszönöm a játékból nem kérek, még ha a lan-t nem veszik ki lett volna nálam esélye, de így teljes mértékben elutasitom még a létezését is :C

Az élet túl rövid ahhoz, hogy mindig biztonságosan távolítsd el a pendrive-ot.

(#10) Dot


Dot
őstag

Jöhetne már egy Generals/ZH feelingü cnc!

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#11) kukorizz


kukorizz
csendes tag

kíváncsi leszek azért rá :C

Hogy kerülnek a "fűre lépni tilos" táblák a gyep közepére?

(#12) lbalog01


lbalog01
tag

hát én sem /tudom/ :DD
de ha már a régi szép időket sírta itt vissza valaki, akkor a szintén ősi casco reklám után szabadon: a Dűnét akarom, a Dűnét akarom!! :DD :DD

[ Szerkesztve ]

***ROGER***

(#13) Cathulhu válasza lbalog01 (#12) üzenetére


Cathulhu
addikt

nana, ettol a bandatol a dunet nem akarom a dunet nem akarom :D

gyalazat amit ezzel a sorozattal muvelnek

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#14) Matamata


Matamata
aktív tag

Csináltam pár képet.
[link]
[link]

(#15) Vardar


Vardar
tag

Hát nem tudom, én várom. Érdekes megoldás, az szent. A WiC-re és Supreme Commander 2-re hajaz egy kicsit. Én várom:) Bár mondjuk egy 3ik vagy 4ik frakció feldobná a játék mentet:)
Nekem mindegyik C'n'C tetszett, kivéve a 3 mert azt olyan értelmetlen hentelésnek láttam:( Lelángszórózok mindenkit Noddal oszt csá.
RA3 se rossz, csak japánnal nem bírok elég gyorsan játszani. Meg nem lehet letiltani az ítéletnapi fegyvereket.

(#16) MaciG


MaciG
addikt

Sajnos az eddig információk alapján ez sem az igazi. :( Az utolsó jó CnC a Generels Zero Hour volt (mái napig játszok vele pedig nem mai darab), azóta csak meredeken lefelé... :(((

[ Szerkesztve ]

BANZAII

(#17) magyar777


magyar777
tag

én is várom ezt a játékot és egy próbát azért megér :D

///Huawei P10 Plus///Apple Ipad Air 32GB///

(#18) Titan44


Titan44
tag

Hát szerintem a Generals volt az utolsó jól sikerült C&C játék, próbálkoztam az utána levőkkel is, de nem igazán jöttek be..

A kilencvenes évek zenéi: https://www.facebook.com/ilove90sclub

(#19) #85552128


#85552128
törölt tag

A Generalsnak semmi köze a C&C-hez emberek!
Ez a játék elhagyja az alapokat, de a történet C&C és a C&C-nél mindig is a történet számított!
Mellesleg megjegyzem semmi baja nincs a játéknak, épitkezni is tudsz, igaz csak védelmi és funkcionális épületeket.
A crawler rendszert először én is kétkedve fogadtam, most viszont már tetszik, pár perc játéák után megszoktam.

(#20) Siiiiix


Siiiiix
tag

Kis politikai hírdetés:

Command & Conquer 4: Tiberian Twilight

(#21) Erdei88


Erdei88
veterán

Kicsit másabb mint ez eddig C&C-k, de nekem tetszik. Lvl 1 voltam és amikor a többiek látták hogy támadnak, odajöttek védeni. Nekem tetszik ez az új irányzat. Jó kis csapatjáték alakul ki 1-1 játék alkalmából

(#22) Daczy válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


Daczy
aktív tag

sajnos igazad van... bár szvsz a Generals se volt már az igazi, de az még elment.

(#23) #85552128 válasza Erdei88 (#21) üzenetére


#85552128
törölt tag

Igen, a csapatjáték az amit ebben a játékban nagyonis szükségesnek tartok!
Ha nincs összehangolt rendszer esélytelen győzni, viszont 2-3 csapattárs aranyat ér 1-1 helyzetben!

(#24) varga911


varga911
senior tag

Red Alert 2-t a népnek, 3D motorral, jó grafikával, élőszereplős filmezett átvezetőkkel, "pörgetős" építkezéssel, kikapcsolható szuperfegyverekkel, TCP/IP hálózattal (régi még IPX-es volt), és persze netes játékkal.

(#25) Narxis válasza varga911 (#24) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nem is lenne hülyeség. :) Bár a Kari Wuhreres videokat azért sajnálnám... :))

Thanos was right.

(#26) bishoplogan válasza Erdei88 (#21) üzenetére


bishoplogan
senior tag

Segítőkészek a mostani generációk, ez tény. ezen meglepődtem én is.
#9: köszi szépen:)

[ Szerkesztve ]

(#27) afterburner_ válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


afterburner_
őstag

ott a pont...

c&c tiberian dawn, vagy red alert 1 remaket :D

c&c tiberian dawn mod bár azért az eredeti kicsit hangulatosabb volt

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#28) Andrewhouse


Andrewhouse
aktív tag

Hát ez nem lessz jó szerintem, és utcsó C&C lessz azt mondták, na most utcsóra ilyet adnak ki hát nemtom:S, ez már nem igazán C&C!

(#29) Napfénysüti válasza Titan44 (#18) üzenetére

Egyetértek. Utoljára engem is az tudott lekötni. De lehet teszek egy próbát ezzel a béta változattal hátha. Bás így elsőre nem jön be ez se. :(

Més que un club!

(#30) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog

"A legrosszabb esetünkben nagyon pórul járunk, ha az ellenség ránk küld mondjuk 4 mamut tankot (gyenge pontjuk a lángszórós egységek) és mögéjük tucatnyi javítót."

Pedig ez az igazi stratégiai része a játéknak. Starcraftban pl. gyönyörű volt, amikor Protossal játszó kollégámat egy szakasznyi Marine (Medicekkel támogatva) és egy szakasznyi Wraith (SCV-vel támogatva) söpörte le a térképről, akiket egy másik kollégám irányított :D

https://www.coreinfinity.tech

(#31) aya


aya
addikt

Mér?
Itt nem lehet építkezni?

悪魔城ドラキュラ , NINJA 外伝 , モンスターハンター Switch pro scorpio mi11i

(#32) kutga


kutga
nagyúr

Csak én látom így, vagy ez a játék tényleg ennyire ronda?

Nem is a ronda a megfelelő szó, hanem inkább az "érdekes", nem jó értelemben.

Még anno a Tiberium nevű azóta elfeledett CnC fps kapcsán olvastam egy cikket, hogy a fejlesztők az EA-nál kifogytak az ötletekből, semmi újjal nem tudnak előállni. Nem tudom milyen dizájnerek dolgoznak EA-éknál, vagy hogy képzelik el a jövőt, de ez a fajta futurisztikus megoldás nekem nagyon nem jön be. Leginkább a nagy lépegetőkön lepődtem meg, olyanok mint egy nagy doboz, négy lábbal, tetejükön egy ágyú. :)

És a legocsmányabb hogy az egészet elfedik a kék-zöld-lila lövedékek és robbanások. Kár érte, mert a Tiberium Wars nagyon tetszett, mint dizájn ügyileg, mind a játékmenetet tekintve.

Ez persze csak az én szubjektív véleményem, nem áll szándékomban senkit sem megsérteni a HSZ-emmel.

Let the Zone take me if I am.

(#33) D1Rect


D1Rect
félisten

Köszi az írást. :R
(szinte 100%, hogy kihagydom mint a RA3-t is)

(#34) #85552128 válasza kutga (#32) üzenetére


#85552128
törölt tag

Hát, nem rondább mint a SC2...

(#35) David75


David75
őstag

Ezt is jól elcseszték.Mért kell eröltetni ezt az épitkezés nélküli stratégia vonalat?Ezért nem játszok a dawn of war 2-vel is.És kölömben is a red alert sorozatból kijött a 3 bár nagyon nem tetszett a tiberium vonalból kijött a tiberium wars ami még elment szódával.Akkor most miért nem a generals folytatása jön?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#36) #85552128 válasza David75 (#35) üzenetére


#85552128
törölt tag

Talán mert az nem C&C?

(#37) BraveHeart válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


BraveHeart
tag

:C Támogatom a hozzászólást! C&C és Red Alert forever!!! Ezek után teljesen elment a hangulat.. legalábbis a Westwood-os Red Alertes... Anno abba se lehetett hagyni... Aztán jöttek ezek a b.zi fegyverek, meg varázslatos-mágusos b.ziságok... Persze, kinek mi az izlése! :B :R én jobban szerettem a vörös mammuttankjaimmal, amik ellepték a térképet, bekebelezni a világot, mintsem éppen szedem a virágot, meg a dzsangát a kertben, s vmi fénynyaláb meg megeszi mögöttem az egységeket, meg a bázisomat! :O ;]

[ Szerkesztve ]

★�◄╣♛★☆███♪♫★♪♫███☆★♛╠►�★

(#38) Erdei88


Erdei88
veterán

Itt lehet még Beta kulcsot kérni.

Szerintem egy próbát mindenképp megér. Első meccsekben, nem sok sikerélményem volt, de ahogy fejlődök egyre jobban vérszemet kapok. Türelem kell hozzá, nem kevés, és csapatmunka. Szerintem nagyon jó és izgalmas játékok tudnak kialakulni, még akkor is ha vad idegenekkel játszunk!

(#39) Silenzio válasza #85552128 (#19) üzenetére


Silenzio
addikt

A brand része, a széria része, csak egy külön történet. A Red Alert és a C&C közt is csak utalásszerű átfedések vannak, mégis mindenki C&C-nek tartja a Red Alertet. Miért? Mert az első címe Command & Conquer: Red Alert volt. Kit érdekel a sztori? A marketing fogja össze a termékeket.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#40) Sunabouzu


Sunabouzu
csendes tag

Szomorú ami történik. Tényleg a westwood felszámolásával tűnt el a hangulat. A generals +ZH-t még most is aktívan toljuk lanon. Hozzá lehetett szokni, amikor kijött, bár a ra2-höz képest nem volt olyan hangulata a singleplayernek, legalább a multi mókás. Ugyanezt az újabb részekről nem mondhatom el, úgyhogy én nem is akarnék generals folytatást látni, legalább ahhoz a névhez ne tartozzon keserű szájíz...

Schnauzbart ist horizontale Aufrufezeichen!

(#41) Daczy


Daczy
aktív tag

Én ezeket a szennyeket nem nevezném CnC-nek. Nem méltók erre a szóra. A generals még úgy ahogy elmegyeget, de már azért az se volt az igazi. Red Alert 1, CnC 1 überelhetetlen...Westwood respect

(#42) #85552128 válasza Silenzio (#39) üzenetére


#85552128
törölt tag

A Red Alert-ben Kane is benne van, tehát nem csak "átfedésekről" van szó...

(#43) Rossi


Rossi
addikt

A Tiberium Wars mind grafikailag, mint játékélményben jól sikerült. Szerintem megfelelő folytatása a Tiberian Sun-nak, elegendő újítással. Multiplayer sosem izgatott. Én várom a Twilight-ot, de valószínüleg előtte lecserélem a VGA-mat egy 5750-re vagy egy 5770-re..

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#44) pincehely


pincehely
addikt

Jó cikk, a Star Craftig csak kihúzom vele.
Amúgy a cikkben egy kép 2X lett belinkelve.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#45) Erdei88


Erdei88
veterán

Aki játszik a Bétával, esetleg felvehetne. Erdei a nevem, jó lenne magyarokkal együtt tolni

(#46) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Van 6 db bétakulcsom a játékhoz. Akinek kell szóljon. és máris dobom pm-ben

[ Szerkesztve ]

(#47) hfrankee válasza varga911 (#24) üzenetére


hfrankee
senior tag

Igy van!!!Az RA2 amit használok ma is a többi nálam kuka.. :(

(#48) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

Háát nemtudom. Adok neki esélyt.
De pl nekem a TW grafikája bejött. Igaz TS fan vok, de picit magamalá vizeltem, mióta megláttam pár ilyen képet! :S

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#49) RyanGiggs válasza Sunabouzu (#1) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Én se birom az ilyen hutyutyú játékokat! :(
Szerintem nagyon gagyi lesz. :((
Red Alert 1 , az volt a király!!!! :DD :))
Már a kettő se volt az igazi. :N

(#50) Taybore


Taybore
aktív tag

Sikerült kétszer betennetek ugyanazt a képet a cikkbe :C :R :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.