Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Ez a SZOTE klubos dj Novák? (megnéztem, ugyanaz, szóval tárgytalan )Mert azzal személy szerint kivan a ****om. :DDD A jó szeszakciók meg a társaság miatt járunk a SZOTÉba néha, de ez a pali képes elrontani a mulatságot az unalmas minden nap ugyanolyan set-tel. Bár míg erre van igény, megértem. Csak én inkább az udvaron a flair széken iszogatok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) pincehely válasza cizoe (#1) üzenetére


pincehely
addikt

Azt nem tudom, ez volt az első látogatásom a cikkben szereplő helyen.

http://kefetemap.deviantart.com/

(#3) pincehely


pincehely
addikt

Akkor két helyen is nyomja a csávó ahogy látom.
Én csak egyszer hallottam, így nem tudhatom, hogymindig ugyanazt tolja-e :) !!

http://kefetemap.deviantart.com/

(#4) h_rowley válasza cizoe (#1) üzenetére


h_rowley
tag

Áhh felejtős, nincs is jobb a fain kis JATE-s TTIK-s estékhez képest, bár gondolom az egyetemi klubok sem arról, híresek h tele vannak fajankókkal, meg lökdösődökkel.. kivéve múltkor SZOTE, mert kegyetlen mekkora ember tömeg volt...

ui.: Jó volt olvasni ezt az élménybeszámolót, majd egyszer nézz el Events Hall-ba(Stúdió), nekem azzal kapcs kivételesen jo tapasztalataim vannak.

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#5) cizoe válasza h_rowley (#4) üzenetére


cizoe
őstag

Tudomén jól, főleg, hogy nagyrészt csak TTK bulikba járok, az van ingyé', egyértelmű a döntés. :) Szotéba általában mi is csak istennyila akció során térünk be. ;]

(#6) qky


qky
tag

Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de ha eleget iszom nekem nem számít a zene meg a hely, csak jól érzem magam.
Múlt héten is azt mesélték, hogy jól éreztem magam.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#7) pohár


pohár
félisten

Megvan akkor a következő úticél :D

Debrecen - Bázis
Kecskemét - Red Colt, Passion (volt Jamaica)

Ezek iszonyat helyek, iszonyat DJ-kkel! :Y :C
Az M6-ban is sűrűn megfordul Anti és Bárány is, lassan már a Stúdióban érzi az ember magát :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8) Napfénysüti válasza pohár (#7) üzenetére

Kár hogy mikor Újvárosba jártam suliba akkor ez a hely még nem volt...

Més que un club!

(#9) pincehely válasza qky (#6) üzenetére


pincehely
addikt

Én is iszogattam, főleg magamhoz képest!
Meg is voltam "hatódva".
De ebből született ez az írás!
Tényleg senki nem véleményezte eddig, ennyire xar, h még említésre sem méltó? :))

http://kefetemap.deviantart.com/

(#10) h_rowley


h_rowley
tag

nem szar:D sőt olyan jó , hogy inkább a személyes élményeinket meséljük:D

Acer Travelmate 5530G > AMD Turion x2 , 2gb ram, 250gb hdd, hd3200+hd3470 vga,bt, W I N D O W s 7 Pro, enny..

(#11) icecave


icecave
nagyúr

Bakker, 4 évig voltam fősulin a DF-en,de megépülése óta nem mentünk M6-ba, ezek szerint megérte volna. Mi maradunk a kontikinél (előző nevén juharos), amíg ott ment a nagyterem-kisterem buli, minden kedden ott hegesztettem reggelig :D :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.