Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

UP

(#2) Simi87 válasza Kalandor (#1) üzenetére


Simi87
senior tag

Mostanában nagyon rámentetek a lapcsalád finomhangolására. Köszönöm minden kolléga nevében. :R

(#3) Samus


Samus
addikt

Hasznos újítás.

Viszont hogy lehet keresni a személyes bejegyzések között? Hiába keresek a főoldalról, csak a címlapos írások közül kapok találatokat.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#4) greenity válasza Samus (#3) üzenetére


greenity
aktív tag

Menj be a Blogout részbe és ott keress! Nálam működik :)

"Egy mosolynál jobb a több"

(#5) SUPREME7 válasza greenity (#4) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha nem nyílik neki topik, tehát nincs első hozzászóló, akkor nem kereshető. Múltkor keresten valamire, a google kidobta a személyes bejegyzést. Pár nap múlva újra kellett volna a leírás, de hiába kerestem, mivel topikja nincs, megint csak google-ből tudtam előszedni.

(#6) Kalandor válasza SUPREME7 (#5) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Mert a fórumkereső a topikok közt keres, de ha nem szóltak hozzá, akkor nincs topik.
Cikkek közt csak a cikk-kereső kereshet.

(#7) SUPREME7 válasza Kalandor (#6) üzenetére


SUPREME7
őstag

De az csak címlaposok között keres. Személyes bejegyzésre keresni ha nem nyílik neki topik akkor lehetetlen? Akartam már kérdezni, csak elfelejtődött.

(#8) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Nagy UP a funkciónak, baromi sok topic teljesen eszetlen módon van elnevezve és nem adja ki a kereső.

(#9) Kalandor válasza SUPREME7 (#7) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Kérlek, hogy mutass egy linket, amit nem találsz meg keresővel.

(#10) SUPREME7 válasza Kalandor (#9) üzenetére


SUPREME7
őstag

[link]

Egészen konkrétan ezt kerestem volna pár napja, de mivel nincs topikja - nincs hozzászólás - így a fórumból nem kereshető. Logout kereső pedig csak a címlapos írások között keres.

(#11) Kalandor válasza SUPREME7 (#10) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez is meg lesz oldva, ha a Logout is csatlakozik a RIOS 6 csapathoz, addig erre a speciális esetre (hogy blogout, de nincs hozzászólás), marad a Google :(

(#12) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Csupán csak ~4,5 éve írtam hogy jó lenne egy ilyen feature:))

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13) Lauda


Lauda
félisten

Ujabb nagyon hasznos dolog, koszonjuk szepen! :R

Winner_hun Jo munkahoz ido kell. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14) lezso6 válasza Lauda (#13) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Végülis csak szűk 2 éve készül a RIOS 6 (mert még most sincs mindenhol R6). Igaz közbe azért volt bőven más is csinálva. ;]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#15) Samus válasza greenity (#4) üzenetére


Samus
addikt

Köszi, ez addig tényleg jó, amíg van topik (hozzászólás).

Viszont a "régi" Logout rendszerében a keresés úgy ment, hogy a Címlapról indítva a keresést, ha megvolt a keresett szó (szavak) egy látható személyes bejegyzésben is, akkor azt jobb oldalon (ahol most a Blogtermés foglal helyet) listázta. Középen pedig a címlapos írások közötti találatok voltak, ahogy most is.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#16) greenity válasza Samus (#15) üzenetére


greenity
aktív tag

Arra én nem nagyon emlékszem, a vége felé lettem aktív az oldalon.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#17) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Sziasztok!

Annak van valami oka, hogy az új kereső a privát üzenetekben nem ad vissza találatot?

(#18) kraftxld


kraftxld
nagyúr

A topikgazdák is szerkeszthetik?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#19) lezso6 válasza Keeperv85 (#17) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Még nincs új (optimalizált) kereső ott. Vagy mire gondolsz? Bizonyos idő felett "irgalmatlan sok" hibaüzenet van.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) Kalandor válasza kraftxld (#18) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem, de nem tudom, hogy oda le fogjuk-e fejleszteni. A modkerben lehet kérni, ha valahova nagyon kell.

(#21) Keeperv85 válasza lezso6 (#19) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Bocsánat, nem tudom a technikaí részleteket, így tévesen arra következtettem, hogy ezzel a fejlesztéssel az esetleg végzett módosítások kihatással vannak a privát üzenetek kereső rendszerére is. Pillanatnyilag az orrom előtt lévő tőszavakra keresve is csak a "Nincs találat" az eredmény… Azt hiszem át kéne vonuljak a megfelelő topicba ezzel… :B

(#22) Watt25


Watt25
veterán

Remélem jó helyre írok, olvassák az illetékesek...
Régi probléma, hogy a felhasználók nem olvassák el a téma összefoglalót. Esetleg, valamennyire jogosan azzal védekeznek, hogy mobilról nézve nem látják. (Tudom, hogy megoldható, de a legtöbb ember nem vált át ezért desktop nézetbe.)
Nem gondolkoztatok már el rajta, hogy ezen kéne valahogy segíteni? Nekem lenne ötletem.
Ha valaki első hozzászólását írja egy topic-ba (ez alatt azt értem, hogy előtte még nem írt abba a topic-ba), akkor aa Hozzászólás írása oldalon a beviteli mező fölött jelenjen meg a teljes téma összefoglaló. így azért már elég valószínű, hogy mielőtt megírná a hozzászólását, elolvassa (hiszen legalább át kell görgetnie) és mégsem teszi fel a "nagyon eredeti" kérdését... (Vagy legalább értelmesebben teszi fel...)
Esetleg meg lehet spékelni azzal, hogy akkor is jelenjen meg az összefoglaló, ha a legutóbbi hozzászólása óta az megváltozott. (Ez mondjuk nem biztos, hogy kell, csak egy ötlet.)
És persze látható legyen az összefoglaló mobil nézetben is. (Legalább ez legyen megoldott!)

[ Szerkesztve ]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.