Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neck


Neck
veterán

Érdekes.
Két észrevételem van:
1.) Bog most mellőzte a humoros beszólásokat, ami nagyon hiányzik a cikkből.

2.) Bog szvsz direkt kicserélte a kézbentartós képet egy gyári reklámképre, hogy ne panaszkodhassunk a körmére, mint az előző topicban.;]


Az előző cikkeket élvezetesebb volt olvasni, de a szekszerűségre itt sincs panasz.

Bog!Ha lesz K750i, akkor majd testeld má le pls!

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Kis megjegyzés a cikkhez: én nem rónám fel negativumként a modem hiányát. Pont ezt a telefont néztem ki magamnak, és őszintén szólva, semmi szükségem nincs modemre, minek fizessek érte. A kijelzőre sem panaszkodom, a T230-at ismerem, amit el kell olvasni, azt el lehet rajta, egyáltalán nem zavar a 4096 szín. A mostani telefonomon még a régi zöld ledes háttérvilágitásos kijelző van, nekem az is tökéletesen jó. És szerintem vagyunk még páran, akiknek nem a színek száma számít, hogy legyen egy kellemes, megbízható, elegáns telefonunk, ami csak azt tudja, amire szükségünk van, és nem kell fizetnünk fölösleges szolgáltatásokért. A fekete színnek hála az alsó kategória szerintem egyik legelegánsabb telefonja ez, semmi fölösleges díszítés, semmi gusztustalan dizájn (Siemens) és a telefon anyaga is korrekt, ami ebben a kategóriában megint csak nem minden telefonról mondható el (ismét a Siemens. )

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) Polacheck válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Szerintem nem hiánynak rótta fel. Csak megjegyezte, hogy nincsen benne, és ha bekerült volna, valószinűleg sokkal több fogyna belőle, és többen használnák.

Egyébként nem tetszik a cikk. Abszolut nem mobilarénás. Remélem nem ez lesz a trend mostantól, mert így, hogy nem egyediek a cikkek, ne túl jó.
:(

less qq more pewpew!

(#4) bolondember válasza Polacheck (#3) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Igen, nics meg benne a régi ''fíling'', ami ''mobilarénássá'' tete a cikket, amibe beleszerettem, ami miatt min. naponta 3-4szer felléptem..
gye ez csak egy rövid eltévelyedés volt, és nem az új trend?! :F



Amúgy jó kis telefon, ha a kijelzőn kicsit tupíroztak volna, valszeg az alsó kategória királya lehetne.. De így sem rossz vétel, ha nem kell minden csillivilli...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#5) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Szia mindenki,

azt hiszem reflektálnom kell a kritikai véleményekre:)
1. Erről a telefonról semmi humorosat nem lehet írni, pedig agyaltam rendesen, annyira kis egyszerű a lelkem, mint egy faék (ami nem mindig hátrány).
2. Azért vannak gyári képek, mert pocsék fényviszonyok közepette készültek saját tesztképeim, és nem volt pofám őket kitenni, leszámítva a kijelzőképeket.
3. Vihar előtti csend van, kicsit minden gyártó visszafogja magát, aztán majd megint özönvízszerűen jönnek az újabbnál újabb telefonok. A K750-re nekem is fáj a fogam, pláne, hogy már alaposan végigtaperoltam egyszer.
4. A modemfunkció nekem azért fájt, mert a legalapabb T200-ban is benne volt, ami a T230/T290 ősének tekinthető. A legolcsóbb netes telefon lehetett volna a T290...
5. Lesz még itt olyan teszt....;]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#6) Polacheck válasza Bog (#5) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Várjuk az olyan teszteket :C:R

less qq more pewpew!

(#7) AS válasza Bog (#5) üzenetére


AS
félisten

bog a Teszt nagyon jo! Én etöl a telotaol csak hányok! Ezt nem kelet volna kiadni!
A J300 az jo SE lesz a 128-128 TFT vel meg a 12 mb-t mp3 video lejátszás de nincs kamera!
K300 25 most a vodánál az szerintem 18 körül lesz..
Üdv..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Neck válasza Dilikutya (#2) üzenetére


Neck
veterán

Szvsz C65 ettől a telótól sokkal jobb, nem sokkal drágábbért

An α beta user... "A pokol szerintem egy végtelen IKEA áruház, az örökkévalóságig bolyonganak a kárhozott lelkek a Boysenbar alátétek és az Almaröd tükrök közt"

(#9) AS válasza Neck (#8) üzenetére


AS
félisten

Nem a A65-re gondolsz?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Riccio91


Riccio91
csendes tag

kb 3 éve szolgál ez a telefon és egyáltalán nem árulja ezt el magáról
egyedüli problémaként azt írnám fel hogy 3-4 hónapja nem igazán érdemes vele elindulnom ha csak félig van feltöltve és hívást várok. ugyanis amint hívnak a telefon meghülyül és közli velem pár sípolás kíséretében hogy le fogok merülni. majd ennek megfelelően kikapcsol. viszont amint visszakapcsolom ugyanúgy a normál töltöttségi állapotot mutatja. szervízbe már tuti nem viszem ugyanis szándékozom lassan lecserélni. de biztos nem dobom ki. ha az új teló rakoncátlankodik még mindig lehet ezt használni. akinek csak telefon kell annak mindenképp ajánlom!

(#12) ebeni95


ebeni95
tag

Jó kis telefon, anno nekem 4 évet húzott ki. Még jelenleg is megvan, de csak a polcon, porfogónak. :)
Sajnos idő közben bejöttek a kamerás telefonok, jobb kijelzőkkel, és lecseréltem. Illetve még nálam negatívum volt a billentyűzet meghibásodása, de volt több SE-m is, és azoknál is jelentkezett ez a hiba. :)

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

(#13) ebeni95 válasza ebeni95 (#12) üzenetére


ebeni95
tag

Egyébként mi a pontos modellszáma, a hozzá való kamerának?
Mert ha jól tudom, lehetett hozzá csatlakoztatni.

"Istenem! Adj türelmet a hülye emberekhez, mert ha erőt adsz, megölöm őket!" http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=ebeni95 .::70/602-75-44::.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.