Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Interview with XGI (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) PostMan


PostMan
csendes tag

Nice article!

megszűnt user: PostMan

(#3) EG0


EG0
aktív tag

A válasz nélkül maradt helyeken csúnyán nézett a tag? :-)

(#4) Pet_i


Pet_i
senior tag

Szép interjú Parci, gratulálok!
Kíváncsian várom az XGI kártyákat idehaza. :)

(#5) KEndre


KEndre
HÁZIGAZDA

Nagy a titkolózás. A kényes kérdéseket jól kikerülte a riportalany. Én azért drukkolok, hogy sikeres legyen az XGI, mindenesetre nem lesz könnyű dolguk.

E.

Légy óvatos, sokan pályáznak a nehezen megszerzett pénzedre! Tudd, hogy csak te vagy képes megvédeni magad!

(#6) Male


Male
nagyúr

Engem csak az zavar, hogy nem az árral akarnak versenyezni, hanem gyors GPU-kat csinálni (már ha jól értettem), márpedig akkor nem lesz túl olcsó.

Később majd magyarul is el lehet olvasni az interjút? (nagyrészt értettem, de azért jobb lenne magyarul is elolvasni)

(#7) anaqer


anaqer
veterán

70W sok, remélem az egész dualos kártya visz ennyit, nem egy chip... amúgy meg grat a cikkhez... legközelebb Brian Burke jön? :C

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#8) Brekk


Brekk
addikt

Tipikus marketinges szoveget tol a csavo... Majd a tesztek valaszt adnak minden kerdesunkre! ;]

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#9) L3zl13 válasza Male (#6) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Engem nem zavar. Kezdetben úgyis kénytelenek lesznek alacsonan indulni, mert be kell vezetni az új márkanevet a piacra.
Ha meg véletlenül valami eszméletlen jó kártyát dobnának piacra ami magas áron is eladja magát, akkor pedig az ATI és nVidia lesz kénytelen árat csökkenteni.
Éljen a verseny! :))

Egyébbként meg nem gyors kártyákról volt szó, hanem jó minőségűekről. Remélem ez azt (is) jelenti, hogy a képminőséget fontosnak tartják.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) Obi-1


Obi-1
őstag

Szerintem nagyon jó kérdéseket sikerült Parcinak összeállítania. Nagyon profinak tartom ezt az interjút. A válaszadó is profi volt, a kedvencem ez a válasz:

''As the drivers get more mature, I believe there will be some changes to these performance figures.''

Only a Sith deals in absolutes.

(#11) anaqer válasza Obi-1 (#10) üzenetére


anaqer
veterán

Ja, csak kérdés hogy merre változnak... eddig általában kevesebb jött a beígértnél ( Xabre, Parhelia, etc. ).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Interview with XGI (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.