Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Interjú az XGI-vel (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48) Guszti


Guszti
aktív tag

Merhogy egy sztereo erosito se ugy nez ki, hogy van 2 erosito, aztan az egyik megkapja a jelet, majd az elosztja maganak, meg a masiknak....

Vannak ugye high-end mono erositok parba valogatva (inkabb parba keszitve), ami ugy nez ki, hogy van 2 darab erosito, mind a 2 megkapja a sajat jelet a CD olvasotol, vagy banom is en lehet az egy szaros deck is, es onnan kinyomja 1-1 hangfalra midnegyik, itt a mi esetunkben akar egy 3. nem feltetlen GPU, azert neveztem BELA-nak, ami felosztja szepen a dolgokat, es munka vegeztevel mindenki ismet kuldi BELA-nak, es o meg tovabb az AGP-n keresztul...

gondolkodjatok azert el, hogy nagyon sok mindenben van ugy, hogy 2 teljesen azonos dolog csinal szinkronban valamit, es a hatsfok viszont 100%, miert nem lehet az 1+1=2 ?????????????????????????????????

Jah, es ne csak annyit irjatok, hogy fasz vagyok, hanem szeretnem, ha meg is indokolnatok, mert ennyi erovel en barkire mondhatnam, hogy baromsagokat hord osssze, es koze nincs a dolgokhoz...

Indoklast kerek, amibol kitunik, hogy nektek valoban tobb kozotok van a dologhoz, mint nekem, nem csak lehulyeztek valakit, mert eppen az elozo is azt csinalta...

Maradok tisztelettel: Gusztáv

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  [Re:] Interjú az XGI-vel (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.