Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) hobizoli válasza karib (#49) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Miert...?


hobizoli

több drón kell ;P

(#52) karib válasza #25954560 (#38) üzenetére


karib
addikt

Apropó, cikkben is említjük a Prime95-ot. Ha az nem fogja meg a számítási hibát, akkor semmi sem. Bazinagy prímszámokat számol és veti össze az előre ismert, precíz értékkel, és ordít, ha a legkisebb hibát találja. Ellenőrzéshez Memtest után alapeszköz.

Department of Redundancy Department

(#53) engusz válasza karib (#49) üzenetére


engusz
veterán

Csak a sávszélesség nő?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#54) Varagh


Varagh
csendes tag

Figyu, akkor nforce2-nél lényegében mind1 milyen a memoria?
elvégre azt nem kell overclockolni.
érdemes venni Corsair XMS 434MHz 2-3-3-7-1 ramot, netto 36-ér?

(#55) anulu


anulu
félisten

Öööö 1.0-s NF7-met értékegyeztetéssel 1.2 vagy 2.0-ra cserélném :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#56) zetecR válasza Lomos (#44) üzenetére


zetecR
addikt

''szerintem jobb ez igy szinkronban''

Ja.

Ha már egyszer NF7 lett tesztelve chipset fesz-állítási lehetőséggel, akkor inkább a szinkron üzemet kellett volna eröltetni... Asszinkron bohóckodásra bármelyik nF2 lap jó lett volna.

(#57) zetecR válasza Varagh (#54) üzenetére


zetecR
addikt

Nem, mert a szinkronban van az okosság.

(#58) karib válasza hobizoli (#51) üzenetére


karib
addikt

Miért? Gyorsabb lesz? Mármint oké, nő a sávszélessége, de ez hol jelentkezik kézzelfogható teljesítménytöbbletben?

Department of Redundancy Department

(#59) karib válasza Varagh (#54) üzenetére


karib
addikt

Ha 200 fölött akarsz szinkronban menni, akkor igen. Dual channelhez viszont szerintem felesleges, mert minek kétszeres RAM sávszélesség, ha az FSB csak fele akkor adatforgalmat tud?

Department of Redundancy Department

(#60) karib válasza zetecR (#56) üzenetére


karib
addikt

Igen, de magas FSB-s szinkron üzemhez nagyon jó RAM dukál, ami meg agyonvágja az egész platform olcsóságát... Az nForce2 szerintem ezért jó cucc, mert még olcsóbban lehet AMD-zni. High-end RAM-okkal inkább jól felhúzott P4-eket érdemes tömni - szerintem.

Department of Redundancy Department

(#61) hobizoli válasza karib (#58) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Szerintem, ha van eleg szavszelsseg elotte (dual DDR), es eleg bika VGA, meg CPU van a gepsasban talan ki lehete belole aknazni vmennyit...
Ehhez perse megfelelolen osszehangolt teljesitmenyu alaktreszek ekllenek, nem olayn konfig ahol egymasra varnakaz egysegek, mert akkor egybol megdol ez az egesz...



hobizoli

több drón kell ;P

(#62) karib válasza zetecR (#57) üzenetére


karib
addikt

Na, ezt végképp nem értem... Ha szinkronban akar maradni, akkor pont szüksége van a drága, gyors RAM-ra. Nem?

Department of Redundancy Department

(#63) Varagh


Varagh
csendes tag

mennyi a különbség ha a ramot 400 2-3-3-6-on járatom, mintha 433 2-3-3-7-en járatnám.
a sima samsung-winbond egyéb mezei ramok 12 netttoba vannak, a corsair meg 36-ba. van rajta borda, és +34 megaherz
van értelme, és mennyi a kulomség?

(#64) engusz válasza karib (#58) üzenetére


engusz
veterán

3D-ben biztosan. Valakinek ez is fontos... :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#65) karib válasza hobizoli (#61) üzenetére


karib
addikt

Lehet, utána kellene járni. Régebben voltak AGP túlhúzási tesztek, 0 sebességnövekedési eredménnyel.

Aki nagyon szinkronban akar lenni, vegyen Canterwoodot és menjen a 800 QPB fölé, ahogy csak tud. Egy 12+24 ezer forintos platformba szerintem nem éri meg 18e/256 MB RAM-ot rakni csak azért, hogy a legmagasabb FSB-t el tudjuk érni, ha ezt 16e/512 áron is elérhetjük, esetleg pár százalék teljesítményveszteség árán.

Department of Redundancy Department

(#66) karib válasza engusz (#64) üzenetére


karib
addikt

Tudsz mutatni ezt alátámasztó eredményt valahol?

Attól, hogy túlhúzod a PCI buszt, még nem lesz gyorsabb az Ethernet kártyád :D

Department of Redundancy Department

(#67) LukE válasza karib (#52) üzenetére


LukE
veterán

SSE1 v.2, 3DNow!, meg proci specifikus utasításokat mivel tesztelnéd? Mert azokról nem szól semmit, és alapból nem ilyen mókázásra írták a progit, hanem csak számolásra.

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#68) engusz válasza karib (#66) üzenetére


engusz
veterán

AGP-ről volt szó...
Ha semmit nem ér az, hogy lehet állítani és a gyakorlatban sem számít semmit, akkor mire jó? Parasztvakítás? :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#69) engusz válasza LukE (#67) üzenetére


engusz
veterán

Én a Hot CPU Pro Tester 3-at tudom ajánlani ilyen célokra! Nekem bevált.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#70) karib válasza engusz (#68) üzenetére


karib
addikt

Aham. Illetve teoretice lehet haszna, gyakorlatilag nincs szerintem.

Department of Redundancy Department

(#71) anulu válasza engusz (#68) üzenetére


anulu
félisten

Öööö... Annyit hozzátennék, hogy a Fifa2003 66MHz-es AGP-vel akadt, 75Mhz-el nem :) 1600*1200/32bit/4xAA-ról van szó :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#72) haris


haris
őstag

Srácok! Segítsetek légyszi!

Mennyi az a max freki, amit az AGP-PCI-Chipszet ''deformálódás'' nélkül elvisel.
Értem ezalatt, mekkora lehet a freki Chipszet-AGP 66MHz helyett, és PCI 33MHz helyett.
Az én lapomon (MSI KT4V) sajnos nem lehet (vagy csak nem találom) fixálni az említett frekiket, hanem a lap osztja FSB függvényében AGP 1/2 vagy 1/2.5, PCI 1/4 vagy 1/5.
Eddig csak max 166MHz FSB-t mertem tolni a lapnak, nehogy beforduljon a vinyó, vagy más.

Vagy ez a veszély nem fenyeget?
Minden segítségért előre is köszi.

Haris

(#73) realist


realist
őstag

chipset venti alá ezüst?:)

(#74) realist


realist
őstag

chipset venti alá ezüst?:)

(#75) karib


karib
addikt

Cikk a fórumban, azaz ködoszlató rovatunk következik:

[L]http://www.anandtech.com/video/showdoc.html?i=105[/L]
[L]http://www6.tomshardware.com/graphic/19980814/real3d-01.html[/L]

Régi cikkek, de mert alapjaiban nem változott az AGP, még mindig igazak.

Nagyon leegyszerűsítve: az AGP egy PCI mutáció, lényegileg egy grafikus kártya dedikált kiszolgálására. Legnagyobb előnye, hogy egymaga van a buszon, mással nem osztozik, nem úgy, mint pl. a PCI kártyák (szerverekben nem véletlenül van több külön PCI busz, akár 5 db. is egy alaplapon, az egyenletesebb teherelosztás érdekében). A további magasztos ötlet az volt, hogy minek a videokártyára drága külön RAM, amikor a gépben amúgy is van bőven, használjuk hát a központi RAM-ot textúraraktárnak (ne feledjük, a 4-8 megás PCI és első AGP kártyák korát írjuk, i740, Savage3D, no meg a nagy Voodoo1-2). Ezért is csinálták gyorsra az AGP-t, legalábbis akkori mérce szerint (ezen az akkori mércén van a hangsúly).

Az AGP 32 bit széles soros adatbuszt használ, ami 66 MHz-en operál. Ez alapesetben 32/8 * 66M byte, azaz 266 MB átvitelét teszi lehetővé másodpercenként. Az AGP 2x DDR működésű, ezért már 533 MB/secet tud. Ez volt az AGP 1.0 szabvány. Az AGP 2.0 a 4x AGP-t definiálta, ismét ráduplázva az adatátvitelre, 1066 MB/sec értéket felmutatva. A legújabb, AGP 3.0 szabvány szerinti 8x AGP már 2133 MB/secet tud. Szép fejlődés, de egy a probléma: egy korszerű videokártyának a memóriaalrendszere úgy 20 GB/sec sebességet tud, tehát egy nagyságrenddel többet - és ez is ippeg hogy csak elég manapság. Másrészt pedig annyi memória van minden korszerű kártyán, ami bőven elég a kiszolgálásához, néha még jóval több is (lásd 32 megás Savage4, 64 megás Ge2MX, 128 megás Radeon 9000 eseteit). Akkor meg mi a fenének AGP textúrázni? Semmi értelme, nem is használja senki - ha meg használnák, piszok lassú lenne, hiszen a legegyszerűbb mai 3D gyorsító komolyabb RAM sávszélességgel, és főleg elegendő onboard RAM-mal rendelkezik. Abszolút loser példa: Radeon VE 64-bit SDR kivitel 128 MHz-en (teszteltük anno): 128bit/8 x 128MHz = 2048 MB/sec. És ennél csak jobbak vannak ma már.

Ha tehát eltekintünk az AGP textúrázástól, ami erősen a legsávszélességigényesebb, akkor meg alig marad valami adat - relatíve. Az a csomó cím és koordináta infó valszeg az 1-2x AGP-t sem izzasztja meg.

Akkor meg minek emelni az AGP sávszélességét?

(Oké, mazochista AGP textúrázóknál ezek szerint lesz hatása az AGP tuningnak, de én ilyen embert még nem láttam.)

Néhány számszerű teszt is:

[L]http://www.lostcircuits.com/video/quadro_980/6.shtml[/L]
[L]http://www.ocaddiction.com/articles/video/agp8x/[/L]

Ez utóbbi pl. a 8x AGP előnyét vizsgálja, az eredmény nulla. Pedig a 4x kontra 8x is ugyanaz, mint az AGP húzása: növelték a sávszélességet.

Természetesen az AGP-nek vannak más, nagyon hasznos funkciói is, de ezek leginkább a címzés és stabil, gyors adatkapcsolat körül keringenek, és nem a sávszélesség körül.

Department of Redundancy Department

(#76) karib válasza anulu (#71) üzenetére


karib
addikt

Érdekes, de valszeg valami időzítés körül lehetett a gond, nem pedig az AGP sávszélességgel. Próbálj meg ilyen felbontást elérni akár 8x AGP-n keresztül textúrázva - dugj be egy 64 bit SDR-es Radeon VE-t :)

Department of Redundancy Department

(#77) anulu válasza karib (#76) üzenetére


anulu
félisten

Ettől a felbontástól még a kisebbik gépemben levő V7700 GTS is kifeküdne, nemhogy egy Radeon VE! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#78) borely


borely
tag

Karib!

A Proci L1 hidjai össze vannak kötve gyárilag (azaz inkább nincsenek elvágva) és ezért lehetett ''bütykölés nélkül'' unlockolni, vagy ez az alaplap már akkor is tud unlockolni, ha nem minden L1 hid zárt?

Most szeretnék egy ilyen konfigot venni és nem tudom, hogy kapok-e gyárilag unlockolt TBred-t.

Köszi!

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#79) karib válasza borely (#78) üzenetére


karib
addikt

Ezt sajnos nem tudom - de szerintem ma már sokkal kisebb az esély, hogy zárolt procit kapsz. Mi sem válogattunk, ami a polcról lejött, azt vittük, és simán ment.

Esetleg a tapasztaltabb NF7 tulajok tudnak segíteni.

Department of Redundancy Department

(#80) karib válasza anulu (#77) üzenetére


karib
addikt

Amit felvázoltam, az persze a teoretice háttér - a gyakorlat lehet más is. De eddig sehol sem láttam, hogy a gyorsabb AGP bármit is számíott volna.

Ha az AGP húzása valahol számít, akkor elvileg egy az említett Radeon VE RAM sávszélességével gazdálkodhatsz, talán pár százalékkal többel - ugyanis a legszűkebb keresztmetszet korlátoz, ez ezesetben az AGP textúrázás lenne, ami legjobb esetben az említett gagyesz kártya szintjét tudja felmutatni...

Ettől függetlenül, kis plusz sosem árthat, de 99 MHz-ig vagy afölé piszkálni a cuccot, főleg indok nélkül, szerintem értelmetlen.

Department of Redundancy Department

(#81) borely válasza karib (#79) üzenetére


borely
tag

Kössz a gyors válazt! Majd olyan helyen veszem, ahol visszacserélik, ha kell...

A cikkben leirt konfig hosszutávu stabilitására igen kíváncsi vagyok.

''Jobb bármilyen kicsi fényt is gyújtani, mint szidni a sötétséget''

(#82) LukE válasza borely (#78) üzenetére


LukE
veterán

Azért nézz rá a procira mielőtt megveszed, mert 1800-2000es Palominokat , és TbredA-kat láttam elég sok helyen.
1.7-esek viszont csak JxxxB-sek voltak, szorzókat KT3 ultra vígan módosítja:) és elmegy 1466 helyett 2066-on minimális + feszültséggel:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#83) anulu válasza karib (#80) üzenetére


anulu
félisten

99Mhz az már tényleg nagyon sok :))

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#84) james


james
aktív tag

Hali,

Én is megpróbáltam a dual aszinkron módot. Eddig 170x12.5 -ön ment szinkronban, 266-os ramokkal, 6, 2, 3, 2.5 beállítások mellett. Kipróbáltam a 203x10.5-öt 6/5-el azaz kb. 166 MHz membusszal 6, 2, 3, 2.0 beállítással. A memória átvitel Szandrával valamelyest megnőtt 1436/1465 (a régi 1320/1434 volt), de az általános teljesítmény visszaesett. 3D mark 2001 140.3 Fps>135.5, 145.6>138.6, stb. 3D mark 2003 CPU 464>446. Szóval nekem inkább úgy tűnik, low end ramokkal is mintha jobban működne egy alacsonyabb, nagyobb késleltetésű szinkron mód, még akkor is, ha a stabil memóriaátvitel amúgy megemelkedne aszinkronban. Mondjuk ez érdekes :)

(#85) nap


nap
addikt

''így a minőség és lehetőleg hosszú garancia is szem előtt voltak tartva.''
Ez a mondatrész legalább két helyen vét a magyar nyelv ellen, mindamellett, hogy bántó germanizmus. :(
Lehetne javitani például így:
így a minőség és a lehetőleg hosszú garancia szem előtt tartvásával vásáloltunk.
Köszi!

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#86) realist válasza nap (#85) üzenetére


realist
őstag

jajj...:(

(#87) anulu válasza james (#84) üzenetére


anulu
félisten

Na akkor egy egyszerű teszteredménnyel szeretném a szinkron mód előnyeit bemutatni. A teszt Sandra kisasszony 2003-as verziójával készült.

:) )

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#88) anulu


anulu
félisten

Ja igen. 1*512MB 333-as Samsung, 10*200-as FSB-vel, 2,5-3-3-7-el. Szerintem nagyon jó eredmény...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#89) james válasza anulu (#87) üzenetére


james
aktív tag

Mondjuk így elsőre nem tűnik rossznak... :))

Én különben még a 2001-es Sandra-t használtam.

(#90) Parci válasza nap (#85) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

így a minőség és a lehetőleg hosszú garancia szem előtt tartvásával vásáloltunk.

Ez a mondat két ponton is súlyos gépelési (vagy helyesírási?) hibákat tartalmaz. A ''tartvásával'' és a ''vásáloltunk'' szavak helyett javaslom a tartásával és a vásároltunk szavakat...

;]

Mi lenne, ha az ilyen jellegű észrevételeket EMAILBEN küldenétek a cikk szerzőjének? Hát, jó lenne... De eleddig hiába kértük, csak élvezkedik mindenki a fórumban.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#91) karib válasza nap (#85) üzenetére


karib
addikt

Jogos, de a kulturált eljárást mégis Parci vázolta. Néha lehetetlen kijönni egy mondatból, ezt némi lustasággal kombinálva az eredmény látható :)

Department of Redundancy Department

(#92) karib válasza anulu (#87) üzenetére


karib
addikt

Ok, akkor most mérj ki valami dual aszinkront is - ha két modulod van, akkor próbálj ki valami mienkhez hasonlót - a beállított FSB fölé lőve kicsivel (5/3 beállítás), a lehető legalacsonyabb latencykkel. Hadd lássuk a differenciát, mert ez így önmagában nem jelent semmit :(

Department of Redundancy Department

(#93) nap válasza Parci (#90) üzenetére


nap
addikt

Oke. Koszi! Megjegyeztem.
Bocs az elgepelesert... :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#94) anulu válasza karib (#92) üzenetére


anulu
félisten

Nem lenne rossz 5let, ha lenne pénzem, hogy vegyek még egy ilyen ramot :)/:((

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#95) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Egy olyan észrevételem lenne még, illetve kérdésem, hogy miért Maxtor vinyót vettetek, miért nem Seagate, vagy WD? WD-re 3 év gari van...

(#96) karib válasza zsoltee10 (#95) üzenetére


karib
addikt

Seagate 8 megások lassúak, WD pedig drága (legalábbis 3 év garral én csak a HRP-nél tudok). Így maradt a Maxtor.

Persze, ha tudtok helyet, ahol olcsón lehet 3 évvel kapni WD-t... Mellesleg a 8 megás Seagate-re és Maxtorra is 3 év járna, ha jól emlékszem.

Department of Redundancy Department

(#97) zsoltee10 válasza karib (#96) üzenetére


zsoltee10
addikt

A User's-ben vettem a WD-t 3 év garival. Br. 33 kb. Nekem megért ennyit a 3 év gari. :) Maxtorral szívtam, mert csak egy év gari volt rá. :(

(#98) karib válasza anulu (#94) üzenetére


karib
addikt

Akit a DDR RAM-ok lelkivilága érdekel, kötelező olvasmány:

[L]http://www.lostcircuits.com/memory/ddr400[/L]

Az oldalhoz szokott módon korrektül kitárgyalják. A lényeg: DDR RAM-nál a CAS már nem olyan fontos, a legkritikusabb paraméter a tRCD, más néven RAS to CAS delay. Konklúziójuk: alacsony sebesség mellett alacsony latencykkel lehet operálni (azaz tuning nélküli gépekben ezt kell forszírozni), magas sebesség viszont csak alacsonyabb latencykkel fog menni. Az NF7 esetében e kettőt próbáltuk ötvözni, mivel nem kell akkora sávszélességre törekedni, mint a P4-nél.

Department of Redundancy Department

(#99) Lordus


Lordus
senior tag

Sziasztok!

Na akkor: aki azt mondja, hogy a proci fontosabb, nem a ram, az h*lye. MERT: Alul olvasható konfigomat megváltoztattam. Jobbanmondva szar ramjaim voltak. Szar alatt kell érteni a samsungot, és a winbondot is, utóbbi azért jobb (!!!)
Tehát:
Hangsúlyozom, ugyanez a konfig, csak a ram más, de mind 333-as.

WINBOND: legjobb 3dmark2001 pont: 12500
ezt úgy értük el, hogy 155fsb*13, 1,725V, vga 275/550, memória: 5;2;2;2; (310)
Ez volt a legjobb eredmény. Ja, így a proci nem ment 44 fok fölé.

Ezek után próbáltam egy olyat, hogy 144fsb*15 1,8V, 275/550, memória: 5;2;2;2 (264-kb) eredmény: 11900 pont!

Samsung rammal:

A samsung cl2-n csak 150 MHz alatt ment. (300)
feljebb 7;3;3;3, de húzás nélkül visszament 8;4;4;3-ra. Ez azért igazi retek!
11500 pontnál nem tudtam többet kihozni belőle.

És most!!! Megvettem az Infineon ramjaimat. Eddig még nem mértem a végét, ez csak részeredmény, szerintem ennél többre is képes lesz, csak várjatok pár napot, a héten lesz klíma a szobámban, és akkor még feljebb tornászom az eredményt.

Ez most 13279 3dmark2001SE pont. (default)

Tanulság: hiába megy a procid akár 2200 MHz-en, egy 2000-res keresztbeveri, ha jó ramod van. :-) NE dőljetek be a (brand, márkás) ramoknak, azok legalább olyan szarok, mint a simák. Nem nevezném márkának a hynixet, micront, hyundait, winbondot, samsungot, ... sem, mert bár a 333-as samsung megy 370 MHz-en, csak én 300-on 5;2;2;2 beálításokkal megverem.

Tudjátok a Samsungot is koreában gyártják. Na és az Infineont? Németországban. Akkor azt nem értem, miért kerül többe(!!!) a samsung, ha szarabb, és kb 10*annyit kell utaztatni...

Memória: Corsair Kingston, Infineon, Twinmos.
Ezekből meg tudod venni az Infineontm és a kingstont.
De ha van pénzed vegyél Corsairt. Az egy álom! (450MHZ, cl2) csak az ára egy 256/400 modulnak min. 20E+fa.

Konfig: ABIT NF7/S (v1.2, bios17); Abit Gef4Ti4200 64MB 8X 286/578; AMD XP1800+(JIUHB)@2125-170*12,5; 2*256 MB Infineon DDR333 (5;2;2;2), Titan Cu5TB; stb

DIGITÁLIS NYOMTATÁS, DEKORÁCIÓ! Plakátok, matricák, járműdekor, molinó, zászló, öntapadó fólia, keretezett vászonkép, sajtófal, világítódoboz, tábla, plexi, szórólap, kiadvány, roll-up, pop-up, kiállítás, rendezvény, póló, stb.

(#100) haris válasza Lordus (#99) üzenetére


haris
őstag

Akkor most eljött az ideje, hogy megváltoztasd az aláírásod... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.