Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Hazai pálya: 31. hét (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Sam


Sam
csendes tag

Üdv!

Igy szép az élet, kellemes árcsökkenésekkel.
A baj csak ott van, hogy én még nem láttam pl: asus a7n8x-e deluxe-t 22 ezerért, nec 2500/2510-et 17500/19250-ért, radeon 9800pro-t 56000 körül. Max nagykerben, az első kettőt nettóban ennyiért.
Tuti rossz nagyker(ek)be járok... :)

ui: BobMaster...?

[Szerkesztve]

Sam, a Lélek Tükre

(#2) Parci válasza Sam (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Bobmasternek más dolga akadt, ránk hagyta a rovatot.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#4) lesaux


lesaux
veterán

egy újabb 12-es pörkölő, az LG 4120B, amelyet 31 300 forintért lehet megvásárolni

Biztos? Nem túl drága ez?

(#5) LukE


LukE
veterán

az 1Gb DDR2 mellett csak a csokkenes olvashato, az ar nem. (bocs a 3 post miatt)

[Szerkesztve]

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#8) rudi válasza Sam (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

A titok nyitja az Emporium. Néztem vagy 20 nagyker listáját, és szinte minden termékben van egy aki közelebb áll a tűzhöz, és egy héttel korábban hozza a többiek áresését, lehet, hogy előbbre állnak a listán, vagy csak egyszerűen pimaszul nagy tételeket rendelnek. Szerintem éppen így jött ki nekik a lépés (Samsung LCD-ben pl. másik nagyker a nyerő).

Az alaplapnál az E betűre kell figyelni. Amire Te gondolhattál az a A7N8X Deluxe E betű nélkül. Az tudtommal drágább, mert van neki soundstormja és az E-snek nincs (de van helyette wifi slot).

A7N8X Deluxe: [L]http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=A7N8X%20Deluxe&langs=01[/L]
A7N8X-E Deluxe: [L]http://www.asus.com/prog/spec.asp?m=A7N8X-E%20Deluxe&langs=01[/L]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) rudi válasza lesaux (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

OK megfogtál... Ramirisben valamivel olcsóbb (volt aug. 2-án): 28875 (kiskerbrutto), azóta biztosan lejjebb ment már, bár szerintem a 20.000 alatti NEC gépekkel szemben nem versenyképes még így sem, ugyanis 12-szeres lemezt nem nagyon láttam még...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) rudi válasza LukE (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Az árat megette a net, de 105000 Ft. Kb annyi mint 2×512MB DDR533-as Kingston HyperX. Ugye csak az érdekesség kedvéért kell az ár?! Ne mondd hogy ilyet akarsz venni, totál fölösleges; kimértük hogy a DDR2 533 MHz-en semmivel nem gyorsabb a 400MHz-es sima DDR-nél [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=372&p=5[/L]. Egyelőre a sima DDR533 az elérhető leggyorsabb memória, bár nem nagyon van proci, ami ki tudná használni a sávszélességét.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) Sam válasza rudi (#8) üzenetére


Sam
csendes tag

Gondoltam megnézem a titok nyitját: tipp alapján emporium.hu, hát egész jó az őszi-téli kollekciójuk... tehát biztos nem erre gondoltál :)
Ramirisban a7n8x-e deluxe 20990 nettyó, de akkor remélhető a csökkenés, mert így nehezen tudom 22-23 ezerért adni.
A7N8X-E Deluxe-t gyorsan lekaptam a polcról, rája van írva, hogy Soundstorm/Dolby Digital, meg a linket is megnéztem oda is oda van írva [L]http://www.asus.com/products/mb/socketa/a7n8x-e-d/overview.htm[/L]
Igy aztán megnyugodtam... :)

Sam, a Lélek Tükre

(#12) BobMaster válasza Sam (#11) üzenetére


BobMaster
senior tag

mert www.emporiumcomputer.hu. És arra amit leírnak, jobb nem adni...

A tényleges szűk keresztmetszet a júzer.

(#13) Sam válasza BobMaster (#12) üzenetére


Sam
csendes tag

Köszi.

Akkor az ember már a szemének sem hihet... :O
Ki is szedtem nyomban a dobozból a sok huci-mucit, és hát akárhogy nézem, ez a déli híd itten MCP-T.

Sam, a Lélek Tükre

(#14) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

Kell nekünk némi idő, amíg újra belerázódunk a rovatba, hiszen Rudinak új még a téma. Legközelebb szűkebb árlistákból dolgozunk majd, disztribútorokra támaszkodva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#15) LukE válasza rudi (#10) üzenetére


LukE
veterán

nem, ugy altalaban semennyit nem szeretnek mostanaban HW-re kolteni:) Csak a tobbinel ott volt...

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#16) gro0ms


gro0ms
aktív tag

Hol (melyik üzletben) tudom megvenni a LANPARTY 865PE-t? előre is kösz :)

iMacem van. Na akkor most mi lesz?

(#17) LukE válasza gro0ms (#16) üzenetére


LukE
veterán

[L]http://www.google.com/search?q=LANPARTY+865PE&sourceid=opera&num=25&ie=utf-8&oe=utf-8&lr=lang_hu[/L]:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

(#18) DonLeo válasza Sam (#1) üzenetére


DonLeo
senior tag

aqua-ban a sapphire 9800pro 128 mb 256 bit Bruttó 54600,-
de acomp-ban van club3D 9800pro 128mb 256 bit Bruttó 50000,- ért.

Nec 2510A 18.360 Bruttó:
[L]http://www.depo.hu/?page_number=6&id=18253&lid=1&csid=251[/L]

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#19) Sam válasza DonLeo (#18) üzenetére


Sam
csendes tag

Nincs is ezzel semmi probléma.
A gáz az ott van, hogy én Békéscsabáról megyek áruért, vagy ide szállíttatom ki, és mindezt olyan árak mellett, hogyaztmondja:
Club3D Radeon 9800pro 128mb: 58 625,- bruttó nagyker
Sapphire 9800pro 128mb: 59 875,- bruttó nagyker
NEC 2510: 23 625,- bruttó nagyker (itt a nettó nagyker ár is több, mint Pesten imitt-amott a bruttó kisker...)
És ez még az ''olcsóbb'' kategóriájú nagyker, itt a közelben, pl: Szeged, csak drágábbat találtam, pedig kerestem erősen.

Sam, a Lélek Tükre

(#20) DonLeo válasza Sam (#19) üzenetére


DonLeo
senior tag

Hát ennyiért már megéri feljönni Pestre, hát ha még több mindent veszel... :)
pcland-nek pl van vmi elég jó kiszállítása, vmi ''államilag garantált'' vagy mi a szösz

[Szerkesztve]

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#21) Sam válasza DonLeo (#20) üzenetére


Sam
csendes tag

Ugye? Teljesen gazdaságos... :)

Holnap beszélek is az Aqua comp-al (illetve ők keresnek, azt mondta a gépi emilküldő szolgáltatásuk).

Köszi!

Sam, a Lélek Tükre

(#22) DonLeo válasza Sam (#21) üzenetére


DonLeo
senior tag

Nincsmit. :)

''Ez nem sörhas, hanem a szexgép üzemanyagtartálya.''

(#23) borg315


borg315
aktív tag

1. grat, nagyon jó a rovat!

2. apróság: hiányolom az inteles kétcsatornás lowcost chipseteket, ami szerény véleményem szerint best buy (880 ill. tx-es sis).

3. mág apróbbság: ''A 128 MB-os médiumon nagyjából 100 kép fér el'', a medium nem működik magyarul ilyen átiratban, csak szlengben, imo :) ráadásul gyorsan olvasva összekeverhető a medium qual settinggel (ami értelmes is lenne a mondatban), sz'al érdemes lenne rá találni egy másik szót (hmm nemmintha eszembe jutna), vagy angol spellinggel és kötőjellel leírni.

(#24) rudi válasza borg315 (#23) üzenetére


rudi
nagyúr

Köszi a kritikát, legközelebb szétnézek kicsit a periférián is, bár szerintem amint low costról van szó, azonnal az AthlonXP és a KT600/880-ra kell gondolni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Útvonal

Fórumok  »  PROHARDVER! interaktív  »  [Re:] Hazai pálya: 31. hét (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.