Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Szééééééép!
Viszont olybá tűnik, hogy a gombokat kicsit erősen világították meg. Rosszul látom?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) HSNet


HSNet
aktív tag

Nincs ebből (AV) AMD-re építkező változat? Mert az jól jönne a melóhelyemre:)

In God We Trust. Everyone else must have an X.509 certificate.

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Nekem is tetszik de az árát is közölhették volna.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) Bash válasza zsolt501 (#3) üzenetére


Bash
őstag

Ára $359, de néhány online boltban kicsivel olcsóbban is meg lehet kapni.

http://bashtravel.com/

(#5) Alex91


Alex91
félisten

Az a 220W-os tap eleg lesz?

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#6) DopeBob válasza zsolt501 (#3) üzenetére


DopeBob
addikt

ott az ára az első lapon... 100e+13 a kieg kártya... nem olcsó, de... megyek is innen mert megfájdul a szívem :)

MZ/X

(#8) gergoke

szép ez a gép, de csak amíg be nem kapcsolod... akkot megjelennek az ocsmány és figyelemelterelő kék ledek. :((
nekem annak idején vagy fél órámba tellett kicserélni a shuttle sb75g2-őmön a magasfényű kék power és narancs hdd ledet normál fényerejű és a szabványoknak is megfelelő zöld power és piros hdd párosra. :))

[Szerkesztve]

(#10) karib


karib
addikt

Én teljesen egyetértek gergoke-vel, ezek az otromba megvilágítások egyszerűen katasztrofálisak. Nézz meg egy divatos notebookot (vagy egy Volkswagen műszerfalat), rikító LED-ek mindenhol, egyszerűen egy ergonómiai merénylet. Érdekes, hogy pl. az IBM még tud normális, selymes fényű LED-eket használni a notebookjain. Apróságok, de nagyon sokat számítanak, és elárulnak valamit a termék átgondoltságáról.

Department of Redundancy Department

(#11) MLaca válasza karib (#10) üzenetére


MLaca
őstag

Szólj, ha szeretnéd, hogy levegyem rólad a bant ;]

http://mlzphoto.hu/

(#16) Keitaro


Keitaro
addikt

Egyébként ezek a ledek kikapcsolhatóak? Mert szvsz is bántóak inkább és ha este ott szeretném hagyni letölteni a gépet, akkor nem örülnék, hogyha a képembe világítana...
Na persze egyelőre még nem fenyeget a veszély, hogy meg tudom venni :DDD

(#17) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

na.

ilyen kései órán ne karmoljuk mán egymást, inkább alvás, oszt kész. :D
kösz.

cantante di sampietrini

(#18) MLaca válasza Keitaro (#16) üzenetére


MLaca
őstag

Nem lehet őket kikapcsolni. De nem volt bántó a fényük, csak a fotó miatt lettek kicsit túlvilágítottak.

http://mlzphoto.hu/

(#19) MLaca válasza keopsz (#17) üzenetére


MLaca
őstag

SZép orcád van, hallod-e :)

http://mlzphoto.hu/

(#20) Keitaro válasza MLaca (#18) üzenetére


Keitaro
addikt

Kár :)
Ha nem bántó az meg jó. Egyébként nagyon csodálkoztam mikor egy Chieftec DG-01-BDU házikó kék pici ledének volt olyan ereje, hogy lesült a fejem a helyéről :DDD
Úgyhogy ki lett iktatva :)

(#21) Cathfaern válasza keopsz (#17) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Te is aztán szép PH! kompatibilis arcképet szereztél magadnak :D Szinte sehol sem szögletes, homogén színek, rajzos figura...:DDD

(#22) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Látom takarítás volt a topikban. :DDD
Azért láttam gergőke hozzászólásait... :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#23) keopsz válasza Cathfaern (#21) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

sztem is pönge.

cantante di sampietrini

(#24) Obi-1


Obi-1
őstag

Gyönyörű ez a gép.

Az Instant On ingyenes? Amiket eddig hallottam róla, az alapján tökéletes lenne. Mellé egy All-In-Wonder kártya, esetleg...

Only a Sith deals in absolutes.

(#25) Phantom Lord


Phantom Lord
aktív tag

Kár hogy csak az integrált hangot lehet használni ha bent van a tv tuner :O

(#26) Atlantis válasza Obi-1 (#24) üzenetére


Atlantis
veterán

Minek hozzá All in Wonder? Az a kártya, amit lehet hozzá venni, az nem jó? Szerintem ugyanazt tudja.
Jó kis cucc, külső hangkártya szvsz felesleges, mert akkor nem lehet igazán kihasználni a multimédiás képességeit, csak akkor, ha megy a PC rész. Ha a hűtése jobb lenne, le is cserélném rá a mostani batár házat, nem kerülne sokkal többe.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#27) Reac^


Reac^
őstag

Tetszik ez az oprendszer amit adnak hozzá! Ötletes.
Gondolom nem lehet egyszerre PC és Multimédás képességeket (Radio, TV, stb) használni?!
Ha megy a winfos Pc módban és átkapcsoltok pl. Radiora akkor lelövi a winfost is ? ;]

[Szerkesztve]

1988 Daihatsu Charade GTti 993ccm Turbo | Telón gyorsabb, szám az adataimnál | PH! megbízhatóság: 50+

(#28) Obi-1 válasza Atlantis (#26) üzenetére


Obi-1
őstag

Mert nem fogalmaztam elég pontosan. Engem az Instant-On érdekel, nem a Shuttle (az sajnos túl drága, meg jobban szeretem a nagy tornyokat).

Viszont sokszor csak mp3 hallgatás miatt kapcsolom be a gépet, ilyen esetekre jó lenne az Instant-On.

Only a Sith deals in absolutes.

(#30) Witlok


Witlok
tag

Nekem is nagyon tetszik a gép.

Utánaszámoltam és nem is olyan nagyon drága (az alaplapon rajta van minden, a kártyaolvasóval is meg lehet spórolni néhány ezrest, a ház dizájnos - jó kidolgozású a képek alapján és alu, a táp se lehet utolsó, extra gombok + a hozzájuk tartozó sw).

Érdekelne, hogy a CPU hűtő lecserélhető-e vagy csak a gyártó által mellékelt rögzíthető az alaplapra?
A cikk szerint van benne floppy meghajtó - hová rejtették (úgy eldugták, hogy a képeken nem fedeztem fel)?

(#31) Proxxon


Proxxon
csendes tag

Élesszük mán kicsit ezt a topicott!

Ilyen gépet akarok venni. Már lement az ára egy pár ezeressel. Most kb. bruttó 100 000 TV tunerrel együtt.

Van már valakinek mélyebbre ható tapasztalata ezzel a géppel kapcsolatban?
Pl. a 220 W-os táp elég-e?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.