Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] AOpen XC Cube (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kbalage2


kbalage2
aktív tag

Nagyon szép kis kütyü, kár hogy ilyen sokba fáj :( Mondjuk én az asztali DVDket se díjazom, tehát az ilyen dizájnos zsebháznak se látom sok gyakorlati értékét... Meg szerintem elég kevés ember van aki ennyit áldozna a külsőre, és utána nekiáll tuningolni. Bár a fene se tudja, nyugodtan lehet cáfolni.

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#2) Parci válasza kbalage2 (#1) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Köszi az észrevételt, javítottam, moderáltam :P.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) kbalage2 válasza Parci (#2) üzenetére


kbalage2
aktív tag

Szivesen, látom közben már elfoglalta a főhelyet is a cikk :D

Minden ami LEGO RC - racingbrick.com

(#4) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

A ''fémtülök'' kifejezés nagyon bejött :DDD

Azért egy MSI Mega PC valahogy jobban hat az emberre.

egyéb állatfajták

(#5) engusz


engusz
veterán

Szerintem még mindig a Shuttle az ász az XPC-kel! Ez az AOpen is aranyos, de ennyi pénzért inkább a Shuttle...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6) twollah


twollah
nagyúr

Egyre jobban tetszenek ezek a kompakt rendszerek.

(#7) BruceLee


BruceLee
csendes tag

Érdekelne, hogy mit bír el a táp. Elvisz egy komoly videókártyát?

Szabadság?Szerelem?Leverik.Kiverem.

(#8) crab


crab
senior tag

A tapon lattam FSP feliratot, ezek szerint akkor az AOpen a Forton Source tapegysegeit matricazza?

(#9) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Ventik fordulatszáma és zajszintje mennyi? Elfér benne egy Audigy2, hogy legyen normális hangja???

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#10) Vikthor


Vikthor
nagyúr

ja, és egy Radi9200-es? Ugye elfér.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#11) engusz válasza BruceLee (#7) üzenetére


engusz
veterán

A külföldi tesztek szerint, ezek a kis gépek elvisznek akármilyen videokártyát.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12) neduddgi


neduddgi
aktív tag

Igazából egyetlen alkalmazási területét látom ennek a kütyünek, azt, hogy valaki második / vagy + laptop esetén harmadik / gépnek megveszi, hogy amikor haverokhoz elmegy nagy lanpartikra, ne kelljem nagy böhöncöt cipelnie...

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#13) cajos


cajos
csendes tag

Hehe :D Úgy tűnik, rájönnek a PC-s cégek is arra, hogy ami kompakt, valszeg jobban is műxik!
Mellesleg a dizájn úgy, ahogy van teljes Apple lopás (lásd a dobozt, de a Cube megnevezés is az).
Azért sok sikert nekik, megérdemli a PC-s közönség is, hogy a pénzéért valami működőt kapjon! :
D
Mellesleg egy számítógép mindjárt nem is olyan olcsó, ha alkatrészenként ''buherálja'' össze az
ember (lásd márkásabb PC-k). Viszont jobban is megy.

- cajós, az elfogult Mac-es -

Kinek nem inge, ne vegye gatyára...

(#14) cajos válasza neduddgi (#12) üzenetére


cajos
csendes tag

Ez így van. Inkább úgy fogalmaznék: azoknak valók, akik BIZTOSAN működő gépet akarnak
és a hardver stabilitásáért cserébe lemondanak a BUHERÁLHATÓSÁGáról. :D

Megnézve ezt a masinát, nekem is nagyon szimpi. Kicsi a bors és még erős is! :D Még a
végén ''befektetek'' egybe. Kőne egy kisebb vas Linuxnak :P

- cajós -


Kinek nem inge, ne vegye gatyára...

Útvonal

Fórumok  »  PC, mini PC, barebone, szerver  »  [Re:] AOpen XC Cube (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.