Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LordX


LordX
veterán

''...a DVI-kimenetes VP171b árát..'' (meg még 1-2x)

Mármint DVI-bementes, nem? Legalább is én még nem láttam olyan monitort, amiből kifelé jött volna a videojel :)

(#2) csudri


csudri
őstag

''a nagy víz túlpartján 149 dollár (kb. 30 000 Ft) az itt nálunk jó 40 %-kal több, ez van...''

Na ettől egyszerűen hányni tudnék!

edit: Csak kissé szalonképessebbé tettem a mondandómat. :C

[Szerkesztve]

(#3) Adi válasza csudri (#2) üzenetére


Adi
senior tag

Bizony, mi fizetünk azért, hogy ott olcsó legyen.

ldm start-reconf primary

(#4) rudi válasza LordX (#1) üzenetére


rudi
nagyúr

ÁÁÁÁ elb@sztam!!! pedig DE figyeltem hogy ne és mégis :O:O:O
Kiáltok, hogy javítsák! JAVÍTSÁTOK!!!

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#5) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

Hat a logitech internet navigator se az vhogy nekme nem tunik uj termeknek, hiszen mar vagy masfel evve aszt hasznalom, vagy az az ujdonsag hogy magyar kiosztasu????
En erre gondolok,: [L]http://logitech.hu/index.cfm/products/details/HU/HU,CRID=1,CONTENTID=5013[/L], monyuk az is igaz, hogy akkor nem 4800 ft volt hanem ha jol tevedek anagyker nettoja volt 10..
udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#6) gLes válasza rudi (#4) üzenetére


gLes
őstag

Nembaj rudi...megesik a legjobb családokban is :DDD

(#7) rudi válasza csudri (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért kicsit rátúloztam az árra. A 149 csak az NV által javasolt ár volt. Szinte logikus, hogy az elején még egy kis extraprofitot is le akarnak húzni a kártyáról. Megjegyzem, szerintem ezen a 42.000 körüli áron korrekt a sima 6600; gyorsabb mint a 9600XT, modernebb is, és ugyanannyiba kerül.

Persze amcsiknál az XFX $142-ért adja... Nézzetek itt árakat [L]http://www.pricewatch.com/[/L], adjátok be neki hogy 6600, van 156 dolláros is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) rudi válasza neduddki (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Tudtommal azért új mert magyar (legalábbis a forgalmazó így írta).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) Male


Male
nagyúr

A TwinMOS memóknál az EPIDA nem Elpida akart lenni?

(#10) neduddki válasza rudi (#8) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Na csak ra szantak magukat, pedig masfele eve hogy eskudozott asuport, hogy nem lesz honositott, most ideideznem legszivesebben aszt alevlet, de hat a nexus azuta mar leglabb 3* elszallt:- (((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#11) rudi válasza Male (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

de igen. Javítva.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) zsoltee10


zsoltee10
addikt

A CK10202A házikó mennyibe kerül? Csak azért kérdem, mert a forgalmazó árlistájában sem szerepel....

Egyébként szépen összeállított cikk lett, grat! :)

(#13) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A Gigabyte nem számít drága gyártónak?
Ha nem, akkor sztem a 6600-as ára 100%-osan rendben van, ugyanis visszaszámolva kb. 31K pénzre jön ki nettóban a kártya, ez pedig a 149 dollárnak megfelel. Az ÁFA sajnos ottvan, emiatt bukik az egész.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#14) rudi válasza zsoltee10 (#12) üzenetére


rudi
nagyúr

Ott van a cikkben a 44 000. Ebből leveszel 10% hasznot és 25% ÁFA-t és megvan a nagyker netto ár (32 000 Ft).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) rudi válasza fLeSs (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

Elvileg annak számít, de nem mindig. A 9600 Pro-juk már fél éve a legolcsóbb, de a 9600 XT-jük valamivel ennek a 6600-asnak az ára fölött van. Ha lesz Club3D az tuti olcsóbb lesz.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) fLeSs válasza rudi (#15) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha drágának számít, akkor a javasolt ártól való eltérés nem Magyarország hibája, hanem a Gigabyte-é. :) :P

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#17) Trak válasza neduddki (#5) üzenetére


Trak
addikt

Huuu, de régen várok egy magyar Internet Navigator SE-re:)
Remélem tényleg lesz:U
Bár azt kétlem, hogy 4800 ft-ért meg lehet majd venni. Az angol változat mostani ára nettó 7-8 ezer ft...

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#18) rudi válasza Trak (#17) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem a Logitech változtatott az árképzésén (talán az unióbeliség miatt?) mert ahonnan az ár van, ott a többi Logitech billentyűzet is kellemes árban van. Kíváncsi vagyok, lesz-e ennek hatása az MX-es egerek árára...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) maszat


maszat
senior tag

Az első oldalon a 2. és a 3. táblázat közötti szövegben:

Ebből a kis összevetésből látható, hogy manapság teljesítményben és árban sincs túl nagy különbség a két platform között között.

Elég lesz egy között is;]

(#20) rudi válasza maszat (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

THX! Javítottam

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) neduddki válasza rudi (#18) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Var kuldogeti meg a logitech-es hireket v. mas atvette???

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#22) rudi válasza neduddki (#21) üzenetére


rudi
nagyúr

Var? A forgalmazó partner nagykereskedőnktől jönnek a hírek, ezért van néha, hogy még az árlistájukon nincs rajta a termék, de mi már tudunk árat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) ptiboy


ptiboy
senior tag

tök jó az az új castec ház..
én csak azt nem értem h. egy ekkora házat az asztalra fölrakni elég gáz, meg én jobban szeretem ha földön van, szal miért az elejére és miért lentre kell az a kijelző :F

sokkal jobb lenne felül/elöl..
gondoljanak már azokra is akik nem az étkezőasztalom tartják a gépüket:DD

:)

(#24) neduddki válasza rudi (#22) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Akkor aruld am el nekem szerencstlen tudatlanank hogy ki most a mo-i foisten logi-bol???
Vagy ha jol retelmezem szavaid akkor a Ti partner nagzkerestol jon, aki az agyik kepviselo???

udv

neduddki

p.s. amugy ketten maris orrommel fogadtak a honositas tenyet, csak legyen is vhol fizikailag:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#25) Trak válasza ptiboy (#23) üzenetére


Trak
addikt

Nekem az asztalon van a 65 centi magas, 53 centi hosszú Chieftec házam:))

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#26) bujdyka


bujdyka
tag

Ha már a P4-es rendszereknél tartunk, lássunk egy izmos összeállítást:

De ha izmos összeállítást akarunk látni, akkor miért nem egy valóban izmosat láthatunk? Mert ugye változatlanul egy 3 GHz-es Prescottot vesztek, amit korábban a belépőszintű Athlon 64-hez hasonlítotok... :( Ez kicsit csúsztat...
Na, mind1, ha annak kellett kijönni, hogy ''ha már meleg, legalább nem sokkal drágább'', akkor kijött... :(

Úgy tanul a gyerek, ha kérdez...

(#27) Parci válasza bujdyka (#26) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

Muszáj volt ezt kihozni, tudod, hiszen az Intel támogatja a proci rovatunkat, meg eleve ilyen arcok vagyunk... :F

(komolyra fordítva a szót, a hozzászólás lényegi részét beépítjük a következő cikkbe, ha rudi úgy látja jónak)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#28) Loretto válasza csudri (#2) üzenetére


Loretto
veterán

ez van sajnos.

Soirée...

(#29) rudi válasza bujdyka (#26) üzenetére


rudi
nagyúr

Azért megnézném én azt az alkalmazást, amihez nem elég izmos az a konfig, amit összeraktam, és főleg a kiegyenlítettség tekintetében. A cuccok beválogatásánál ügyelni szoktam arra, hogy mindig megtaláljam az ésszerű és érdemes határát, vagyis nem adunk +20%-nyit azért, hogy a processzor 10%-kkal gyorsabb legyen. És biza a 3,2-es P4 kb 56.000 a 3 GHz-es pedig 44 000 - ergo éppen a ''fölöslegesen sok'' kategória. No meg tudjuk mi azért, hogy a 3-as P4 is megy annyit mint a 3.2-es.

Természetesen a fórum arra való, hogy megírjátok mi érdekelne és akkor arról gyűjtünk adatokat, olyan konfigot rakunk össze.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#30) rudi válasza rudi (#29) üzenetére


rudi
nagyúr

Ja még valami. Mivel nem éppen egy csúcsgazdag országban élünk, gazdaságos fejjel kell gondolkodnuk, vagyis a 60-70 forintos processzor nem alternatíva. Remélem ezt megérted és elfogadod. Lehetne azzal foglalkozi, hogy egymillióból összerakunk egy ERŐS konfigot, de hát ki engedhet meg magának egy olyat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) zsoltee10 válasza rudi (#29) üzenetére


zsoltee10
addikt

szvsz bőven izmosnak számít egy 3Ghz-es P4 konfig. +200Mhz nem ér meg egy átlagfelhasználónak +12e-t, szal korrekt a konfig amit összeraktál. :P

(#32) ptiboy válasza Trak (#25) üzenetére


ptiboy
senior tag

esetleg ismer valaki olyan házat aminek a tetején vannak a cuccok: kijelző, gombok, ledek
usb, hang kivezetés (nem feltétlen mind)
??????

:)

(#33) rudi válasza neduddki (#24) üzenetére


rudi
nagyúr

Hát szerintem nem olyan nagyon nehéz kideríteni, honnan lehet beszerezni. Adok pár tippet.

1. a főoldalon megtalálható partnereink hirdetőfelülete. Azokra ráklikkelsz és odajutsz az oldalukra, ahol mindig van terméklista. Ha ott van a Logitech akkor nyertél. Ha nincs, akkor a listájukban (árak nélkül általában regisztrálatlanul is megnézheted) kell megnézni. Ha ott sincs akkor esetleg lehet nekik írni (vagy telefonálni, hogy foglalkoznak-e Logitech cuccokkal.

2. belinkeltem a Logitech billentyűs tesztünket. Annak a végén (mint a legtöbb tesztnek) le van írva, hogy kitől kaptuk a cuccot. Rá kell menni a weboldalára és keresni mailcímet, telefonszámot bármit és kapcsolatba lépni.

3. A Logitech oldaláról kezdesz keresgélni partnerek felé.

4. kisker listákon nézel szét és megtudakolod melyik nagykertől van

Az első verzióval kb 5-6-perc alatt a Co-Run főoldalára érsz, ahol ott a billentyűzet

A második verzióval egy klikkeléssel a Komel oldalán vagy és ott vannak telefon és mailcímek

A harmadik verzióval 2 klikkelés és egy választás után egy magyar címnél tartasz.

A negyedikkel is megvan 2-3 perc alatt egy olyan kisker ahol vannak Logitech cuccok és őket kell megkérdezni (mellesleg Co-Run oldalán van kiskereskedői partnerlista is).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#34) rudi válasza ptiboy (#32) üzenetére


rudi
nagyúr

Én még nem láttam gyárilag ilyet, de egy jobb modder akármikor megcsinálja Neked. Coolermaster Stackeren eléggé fenn vannak a kezelőszervek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#35) ptiboy válasza rudi (#34) üzenetére


ptiboy
senior tag

másra nem bízunk ilyet, akkor inkább magam majd egyzser ha lesz időm/pénzem

egyébként jó az a coolermaster csak nekem felesleg ekkora ház...


[Szerkesztve]

:)

(#36) Akárki válasza Parci (#27) üzenetére


Akárki
újonc

A P4-re ilyen olcsó kisker árat nem találtam (ezt korlátozott ismereteim is okozhatják;]), viszont az AMD-t 4-7 ezerrel olcsóbban is lehet kapni. Tudom, hogy kalkulált árak szerepelnek a cikkben, de ha az árazonosság kihangsúlyozása a cél, akkor sztem érdemes több helyen utánanézni.

(#37) rudi válasza Akárki (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

A P4-ek az utóbbi időben elég sokat estek. A 3 GHz-es LGA775-ös 2-3 hete még 48 000 Ft fölött volt. A64-ből én csak 2-3000-rel olcsóbbat láttam kiskerben, ez lehet a kisebb haszonkulcs vagy a ngyobb tételes vásárlás miatt. A 7000-rel olcsóbb 3000+ az viszont érdekes, mert az már nagyker ár alatt van. Hol láttad?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#38) dabadab válasza ptiboy (#32) üzenetére


dabadab
titán

A cikkben is szereplo Casetek 1020 5A-nak a tetejen vannak az ''elolapi'' kivezetesek.

DRM is theft

(#39) Akárki válasza rudi (#37) üzenetére


Akárki
újonc

OEM változat, normál kisker ár bruttó 39-40 ezer (pl. Aqua, User's). Az olcsóbb ár előrendeléses, elvileg müxik bruttó 36 ezer alatt (de a céget nem reklámoznám, mert voltak rossz tapasztalataim - csak itt találtam Intelt bruttó 44 ezerért, igaz dobozos változat; máshol jóval drágábban adják, 47-48 ezerért).

(#40) rudi válasza Akárki (#39) üzenetére


rudi
nagyúr

Aha. Akkor ezek azok a ''hiszem ha látom'' esetek. Én is lazán előrendelek neked most egy 3500+-os A64-et a piaci ár alatt 10%-kkal. Egy hónap múlva szállítom, amikor már a mostani ártól 20%-kal olcsóbban is meg lehet majd venni :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#41) Obi-1 válasza ptiboy (#35) üzenetére


Obi-1
őstag

A CM Stacker csupa 5,25''-os helyből áll, ott szabadon eldöntheted, hogy az optikai meghajtót, vagy a kontroller-kijelzőt vagy USB kimenetet rakod legfelülre.

Only a Sith deals in absolutes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.