Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Kedves cicabogár!

Ha már olyan kritikus vagy, nézd át az írásod, kérlek! Nem szégyen az, ha nagybetűvel kezded a mondatokat, és az írásjelek után kötelezően kihagysz egy "szóközt".
(Ez így förtelmes!) Nem bántásból, segítőleg. ;)

Rip and tear

(#2) cizoe


cizoe
őstag

atom "bebaszcsizva") táncikálok zárásig a barikkal.

eddig olvastam az írást. kösz :U

(#3) Wolverine válasza Zolaash (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

Enyhe kifejezés :U

cicabogár, tessék megtanulni helyesen írni, vagy legalább használni a Word beépített helyesírás-ellenőrzőjét :U Ilyenért buktatnak magyar érettségin.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4) Probiker


Probiker
aktív tag

Na, itt aztán a kockáknak írhatsz te ilyeneket, egyből bele kötnek a helyes írásba, abba még ....... :U

Ford Mondeo Tournier 2.0 16v Ghia. ABS,ASR... Röviden Ghia :)

(#5) Kokkantas válasza cizoe (#2) üzenetére


Kokkantas
aktív tag

A mai szleng...teccikérteni? Ez a "trendi"...

(#6) Retro11 válasza Wolverine (#3) üzenetére


Retro11
senior tag

Buktatnak? Maximum 15pont mínusz, oszt csók. Annyit vonhatnak le.

Amiket leírtál sajnos nem új dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#7) wiggen123 válasza cizoe (#2) üzenetére


wiggen123
aktív tag

Én a 3. sorig jutottam... A 2. kisbetű, pont, kisbetű kombináció betette a kaput. Remélem nem minden felnövekvő ifjú ilyen.

Sometimes you win, sometimes you learn.

(#8) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

Lehet síránkozni, de azt hiszem igencsak rosszul esne, ha egész este nem menne oda senki hozzád. :P
Egyébként meg "ti" (lányok) váltottátok ki a túlzott nyomulást. Manapság ha az ember nem ront ajtóstól a házba, hanem szép komótosan "udvarol", akkor már egyből beszari, tökölős, impotens, ugyebár.

"seggedbekúszós" projekt - ez tetszett :DDD és tényleg tök alap mindenütt. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) cizoe


cizoe
őstag

A ri/os 6ban remélem már csak hozzászólásban lehet smileykat tenni. :o

(#10) Dylen válasza cizoe (#2) üzenetére


Dylen
aktív tag

Én úgy értelmeztem, az idézőjel és a szmájli miatt, hogy ezeket ő sem használja, pont kifigurázásként írta. Amúgy én is hányok az ilyentől.

Az írás tartalmán egyébként jól szórakoztam:) a "kúszós" részeken főleg :D

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#11) legiaap


legiaap
nagyúr

Érdekes írás.
Egy tanács: Nem muszály szórakozó helyre járni és máris egy csomó problémától mented meg magad.
Amúgy én nem is járok már vagy 4 éve, mert eléggé lement a tendencia...már a béka segge alatt van zenei téren, árak terén, hangulat terén, felhozatal téren (csajok, pasik)...egyszóval minden téren.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#12) Tithian


Tithian
őstag

A nehezményezett ifjak elleni védekezés legjobb módszere az, ha máshová jársz szórakozni.
Mivel nem írtad, hová valósi vagy, feltételezem, hogy Budapesti, a szöveg felépítése és tartalma alapján pedig azt, hogy fiatal gimnazista lány, aki szeretné, hogy gyorsan, könnyeden teljen az idő. Ennek fényében egyrészt van lehetőség máshová menni, másrészt nem feltétlenül kell arra számítani, hogy egy-egy diszkóban komoly kortárs fiatalemberekre lehet bukkanni.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#13) engusz


engusz
veterán

Így szól a fiú a lányhoz egy buliban:
- Lefeküdnél velem 10.000 Ft-ért?
- Hülye vagy?! Nem! - válaszolt a lány.
- Kár, pedig jól jött volna pénz... - reagált a fiú.

:D:D:D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Cicuka: Meghívhatlak teázni? :)
Ott nem lehet hátulról közelíteni, kidobnak, ha rágyújtasz egy cigire és sört sem sűrűn adnak, amivel leöntselek.

Magyarul: Ha buliba mész, ez mind vele jár, amit leírtál. Ennek ellenére mégis ilyen helyekre jársz, ilyen társaságba. A te döntésed, viseld a következményeit, és ne reklamálj miattuk.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#15) Vladi válasza engusz (#13) üzenetére


Vladi
nagyúr

:DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) Zolaash válasza Probiker (#4) üzenetére


Zolaash
aktív tag

1. A helyesírásnak nem sok köze van a kockasághoz. Az alapműveltséghez annál inkább.
2. Hadd döntsem már el én, hogy hányok-e attól, ha valaki olyan khmm, hogy így ír.... :U

Az írás tartalmával kapcsolatban pedig FehérHolló leírt mindent... :Y

[ Szerkesztve ]

Rip and tear

(#17) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Ne bántsátok már a külalak miatt! Olyan, amilyen. A tartalom érthető.
Ti újonc korotokban is olyan alapossággal írtatok, mint most? (neduddki kivétel :P)

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#18) Tithian válasza FehérHolló (#17) üzenetére


Tithian
őstag

Dehát ez csak természetes.
Ahogy a fórumozás első számú szabálya is az, hogy nyíltan kritizáljunk másokat, ahol csak érjük őket.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#19) sasa311


sasa311
veterán

Én hímnemű ,vagyok :Y és azt szeretem hogha , :W egy lány tud írni!%/+

Különleges vagyok-e?

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#20) Dylen


Dylen
aktív tag

Én megtudom érteni a problémáját, és könnyű lerendezni annyival, hogy akkor ne járjon oda :U
Csak a saját példámból indulok ki. Nemtudom ő hol lakik, én kisvárosnak mondható helyen. Itt 2! darab szórakozóhely volt, ahol táncolni is lehetett. Az egyik diszkó (nagyon nem szeretem, 1x voltam elég volt), a másik egy kisebb hely, ahol számomra remek zenéket adtak, retró és mai zenék egyaránt. Nagyon bejött, igazi táncolós hely volt, de bezáratták. Sokat jártam oda barátnőkkel. És bizony ottvoltak a mögédkúszós alakok. Ilyenkor mit lehet tenni? Menjen az ember diszkóba, húdejó, vagy üljön otthon, remek. :U

Nemtudom a cikkírónál mi a helyzet, de ha kis helyen lakik, akkor nehéz megtenni, hogy menjen máshova...

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#21) Wolverine válasza FehérHolló (#17) üzenetére


Wolverine
félisten

Naná. Az utóbbi 10 évben több tízezer postot írtam több tucat fórumba; mindet maximálisan pontos helyesírással :U És most speciel nem vicceltem egyik nagyságrenddel sem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#22) VladimirR


VladimirR
nagyúr

1: _szemelyes_ blogba imho azt es ugy ir, amit es ahogy akar

2: cicabogar: megfordult mar a fejedben, hogy rossz helyre jarsz?

(#23) FlasH-BacK válasza legiaap (#11) üzenetére


FlasH-BacK
senior tag

Nekem is ez a meglátásom. Sajna egyre többen járnak le olyan helyekre, mint pl morrisons(ok), és egyre hígabb a társaság (agya). A zenéről nem is beszélve. Szóval tényleg az a megoldás, ha az ember táncolni akar normális társaságban, hogy más helyet keres. Persze sztem olyan hely, ahol elég pörgős a zene, de normális emberek vannak, és nem is túl drága, elég kevés van...

(#24) Ősember


Ősember
őstag

"táncikálok zárásig a barikkal" - ugye tudsz rola, hogy a bari az a birka? :F

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#25) bolondember válasza VladimirR (#22) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

1-van benne igazság, de akkor már inkább papírra, ott nem szólnak bele a többiek - esetleg letiltani a hsz-eket
2-fogadunk, h nem?

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) joghurt válasza Ősember (#24) üzenetére


joghurt
addikt

Van, aki farkasokkal táncol. Ő meg birkákkal. Ízlések és pofonok. :DDD

A tej élet, erő, egészség.

(#27) Mcray válasza joghurt (#26) üzenetére


Mcray
senior tag

A történet ismerős. Elég sokféle szerepben kipróbáltam magam. Amire legkevésbe vagyok büszke: Wigwamban kiöntöttük a pezsgőt a szutykos asztalra és onnan nyaltuk le, meg nyaltunk bele egymás szájába a leányzóval.

Ezt hívják ma "bebaszcsizásnak" :Y :Y :Y

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#28) Lord Zero


Lord Zero
addikt

nem baszcsizom fel az agycsimat, nem baszcsizom fel az agycsimat, stbcsi
csak megcsapizott egy életérzi, amiből cukijó h kiradtam ugyan, de firifuri olvsizni így róla
igazi drámcsi

(ha farkasok közé keveredsz, üvölts együtt velük, jaja, így túléled)

nem, mindegy

(#29) cizoe válasza Lord Zero (#28) üzenetére


cizoe
őstag

a nap hsz-e... :DDD

(#30) VladimirR válasza Lord Zero (#28) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ugy erted, hogy korpa koze keveredtel? ;p (meghogy farkasok :] )

(#31) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

szerintem elég lenne ide eljönni hozzánk a kóóóóóóbááááááászzsír nevezetű vendéglátó egységbe és szerintem egyből rájönne,hogy nincs is olyan rossz helyzetben mint ahogy azt leírta.
pénteki öszkép atom részeg mindenki és full igénytelen :DDD
ja és be lehet baszcsizni :DDD

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#32) Hydra SR


Hydra SR
addikt

Sztem a leírt jelenségek nagyjából tényleg általánosak...EZEKEN A HELYEKEN! Nem kell odamenni, ha nem tetszik, ami ott van. Diszkóban ez van, a többségükben, legalábbis a mainstreamekben tutcsimutcsi (vááááúúúúú, üvöltök a farkasokkal :) Zero bakker ez nagy dumcsi volt, aranyköpcsi :) ). Szerintem a legnagyobb baromság úgy diszkózni, hogy te nem olyan vagy, mint az ottani közönség, még arra az estére sem. Kilógsz, nem érzed igazán jól magad, sok dolog zavar, sok embert tartasz hülyének. És igen, a legtöbb csaj azért megy, hogy bepasizzon. A legtöbb fiú meg hogy becsajozzon. Ebből élnek a diszkók. Ha te nem azért mész oda, furán fogod magad érezni. Buzibárba se megyek be csak mert jó a zene és kellemes helynek látszik, mert joggal mondhatják, hogy ha te nem vagy buzi és zavar, hogy mi meg igen akkor minek jöttél be, ide mi azért járunk mert azok vagyunk és egymás társaságát keressük. Igazuk lenne. Táncolni otthon is lehet, ha zavar a közönség. Házibulit is lehet szervezni ahova azt hívsz meg, akit szívesen látnál. Szerintem ez ennyi.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#33) cizoe


cizoe
őstag

ez olyan mint ha bemennék a kocsmába és kirohannék "fúúúj alkohol!!" :DDD

(#34) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

Összefoglalva: nah az ilyen szarságok miatt nem járok bulizni ilyen helyekre. :DD
Máshol sokkal értelmesebb egyedekkel lehet kapcsolatot teremteni. PL. Munkahely... :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#35) Lord Zero válasza VladimirR (#30) üzenetére


Lord Zero
addikt

nem én keveredtem
(a többi stimmt ;-]]])

nem, mindegy

(#36) Hydra SR válasza VladimirR (#30) üzenetére


Hydra SR
addikt

A korpa nem üvölt, optimális esetben legalábbis :)

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#37) Tidus


Tidus
addikt

Szóval akkor mi lenne neked a jó? Mert az nemderült ki az írásból! Mert csak véleményeztél, de a konkrét saját elvárásokról nem írtál!

[ Szerkesztve ]

(#38) ádyz


ádyz
addikt

Hat en ezen besza-behu. Ezen en mar tisztara besza-behu.

Lelkihurkam van. :DDD

Remelem lattatok ezt a showder klub reszt. :U

[ Szerkesztve ]

(#39) jorden06 válasza ádyz (#38) üzenetére


jorden06
senior tag

Az lelkiFurka, nem hurka :U De igen, láttuk :K

Nekem a legújabb amit hallottam, a "narimaripalimali" - narancs Pall Mall :DDD

(#40) Tidus válasza ádyz (#38) üzenetére


Tidus
addikt

Ő valószínűleg ezért a logout-ért regisztrált a hardveren! Ahogy elnézem!

[ Szerkesztve ]

(#41) finest


finest
őstag

Az már volt, h azért kezdik a fiúk hátulról, h ha nem megy, elkezdhessék elölről? :DDD

Szerintem, cicabogár, járjál templomba, sokkal kisebb a nyüzsi, a plébános bácsik meg amúgy is a ministráns fiúkra buknak, szal egy csomó dologtól védve lennél!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.