Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) danih


danih
addikt

Jó írás :C
Chopin-t (és a romanticizmust) azért szeretik a nebulók, mert itt már lehet bele pakolni érzést, szabadabban lehet interpretálni, és hát valljuk meg nem egy Bartók-grind :)
Itt lehet elkezdeni érezni is a zenét, és azt hogy b+ tudok zongorázni :)

(#2) celeron válasza danih (#1) üzenetére


celeron
senior tag

Kösz szépen! :)
Csak helyeselni tudok. :)

(#3) talmida


talmida
Közösségépítő

Gratulálok a sikereidhez! :C Köszönjük, hogy erről az oldaladról is megismerhettünk. :R Az én fiaim is nagyon szeretnek zongorázni. A nagyobbik klasszikus műveket, a kisebbik pedig mindenféle könnyebb műfajt játszik..A zongora-szoba a konyhánk mellett van, így mindig nagy élvezet a konyhai munka! :DDD

Én is tanultam zongorázni, ráadásul 6 éven át, :B de mivel túl kicsi kornban kezdtem el,(talán 5-6 évesen?), szerintem teljesen éretlenül, meg a tanárom se a legjobb volt, így inkább megútáltam, mint szerettem. :((( A szép zenét viszont szeretem. ;)

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

(#4) celeron válasza talmida (#3) üzenetére


celeron
senior tag

Köszönöm szépen! :D Az jó ha a fiaid maguktól ilyen muzikálisak :) Az én apám is mindig mondta, mivel nagy műkedvelő ő is, hogy de kár hogy nem a műhelyben van a zongora,úgy élvezhetné ő is... :D
Ha 6 évesen kezdted el az nagyon jó, úgy lehetett volna belőled nagy zongorista :D
Kár hogy abbahagytad :) Nem baj majd a fiaid bepótolják. :)

(#5) Kallstorm


Kallstorm
csendes tag

Nagyon szép írás, gratulálok. Mintha a számból vetted volna ki a szavakat... egészen meghatódtam. :B Egyetem miatt nincs sok időm a zongorára, éppen ezért az összes Chopin noktürnt feltettem a mobilomra - és szomorúan konstatáltam, hogy a korosztály nagy szemekkel néz rám, hogy az előbb még Metallica szólt a fülesből, most meg "valami sz.ság".. de hát: ízlések és pofonok.

Ha érdeklődsz valami iránt, legyél oly kedves és akkor is értesítsd az eladót, ha tárgytalanná válik az üzlet. Így megy ez.

(#6) celeron válasza Kallstorm (#5) üzenetére


celeron
senior tag

Örülök hogy tetszett. :DDD
Abban pedig hogy a fiatalság nem értékeli általában ezt a zenét, semmi szomorú nincs.. :D
Ha valakinek nem tetszik az azért van, mert egyrészt nem nyitott rá, másrészt meg botfüle van hozzá, így fel sem fogja a kis agyával hogy mi az a "zene". :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.