Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Bírom ezeket a képeket.. :D
Amúgy mikor lesz augusztusban olyan konferencia, amin bejelenthetnék?

(#2) kolosanyi válasza -Valinas- (#1) üzenetére


kolosanyi
veterán

Miért, teljesen jó kép ez. :D A konferencia meg nem téma. Csinálnak egyet...

(#3) jookomak


jookomak
őstag

A kínaiak már akkor gyártják a készüléket, mikor még az Apple sem tud róla.

(#4) #19617792 válasza jookomak (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

A kínaiak már akkor másolják, mikor még az eredeti designja sincs kész. :DDD

(#5) Angel1981 válasza -Valinas- (#1) üzenetére


Angel1981
veterán

Legalább élesebb, mint azok a képek, amik ilyen esetben ki szoktak szivárogni. :)

(#6) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Jövő áprilisban jön a 6os !! lesz benne SD tv tuner meg sd kártya bővítőhely meg ilyenek...
Az Applenél még tervben sem biztos ,hogy létezik ,de kínában már fejlesztik eszetlenül a 40 dolláros verziót :DDD

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#7) .bableWes


.bableWes
őstag

arra leszek majd kiváncsi, hogy a 3gs vagy a 4 árát mennyivel fogja lefelé nyomni..

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#8) (ÉN)közPONT válasza .bableWes (#7) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

20-25% ...3gs-t már baráti áron lehet kapni ,ahogy kijön az 5-ös a használt 4esek ára szerintem 80-100E között lesznek..

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#9) .bableWes válasza (ÉN)közPONT (#8) üzenetére


.bableWes
őstag

hát reméljük. majd elvállik aug.szept. környékén. de már várom

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#10) zsarkov


zsarkov
tag

Persze, Kínában kapható lesz. 320X240-es lesz a kijelzője, VGA kamerája lesz, ami alá 12 MegaPixel lesz írva, 2,5"-os lesz a kijelzője, és dualsimes lesz. Az áramellátásról egy Nokia akksi fog gondoskodni. :) :) :)

(#11) .bableWes válasza zsarkov (#10) üzenetére


.bableWes
őstag

és myphone-nak hivják :))

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#12) PierNight


PierNight
aktív tag

amúgy ezeket úgy tudom elképzelni, hogy valami noname alak beír egy fórumba, hogy igen én a china mobile-nál dolgozom és szeptemberben már meglehet vásárolni az iphonet a bemutató pedig augusztusban lesz. ezt pedig mindenki mint a szentírást elhiszi :D

amúgy persze, hogy lesz iphone szeptemberben ez nem is kérdés :)

(#13) Kashim válasza Angel1981 (#5) üzenetére


Kashim
őstag

Ez nem kiszivárogtatott kép, csak egy "művészkép" egy iPhone 4-esről. Pár Apple alkalmazotton kívül valószínűleg még senki sem tudja hogy fog kinézni a készülék.

(#14) .bableWes válasza PierNight (#12) üzenetére


.bableWes
őstag

azért szerintem ettöl többröl van szo :)

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Igazából ezen nincs mit meglepődni.Eddig is ilyen gyakorisággal jelentek meg szinte óraműpontossággal az almás mobilok :U

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#17) #19617792 válasza =Mentor= (#15) üzenetére


#19617792
törölt tag

Mert nem nokia címke van rajta...

(#18) tDr1v3r válasza #19617792 (#17) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Dehogyis, ilyeneket menő kiírni, látatlanul szarozni, ésatöbbi ésatöbbi...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#19) razzorr


razzorr
őstag

Üdv mindenkinek. Nos jó hírem van emberek,a tesóm barátjának az unokahuga ismer egy pizzafutárt,akinek a barátnőjének az apja kínában dolgozik egy mobiltelcsiket összerakó gyárban. És biztosra mondta hogy az iphone 5öt aug 1-én bejelejtik hivatalosan. Ára előre nem ismert,de az biztos,ismétlem biztos hogy andoid fog futni rajta és 3 kamerája lesz.
Azt is megtudta
hogy SJ nem lehet majd ott a belentésen mert a kiskutyája akkorra van előjegyezve veseműtétre, ami miatt Kínában fog tartózkodni. Egyébként a kémfotót is ő csinálta egy sgs2-vel! :-D

(#20) #19617792 válasza tDr1v3r (#18) üzenetére


#19617792
törölt tag

Nála ez betegség, bármi ami nem nokia, az nem lehet jó, bármi ami nem nokia és dicsérve van, akkor a mobilarena elvakult fanatikus az adott márka felé, bármi ami nokia és szidva van, akkor legnagyobb anti-nokia oldal a mobilarena, nem objektív, stb...

(#21) #16820480 válasza Kashim (#13) üzenetére


#16820480
törölt tag

egyébként még az is lehet, hogy tényleg valami ottani benfentes írt ki valami fórumra :D nem annyira elborult ötlet. a Meizu CEO-ja is rendszeresen írogat a cég fórumaira, áltlaában onnan van az összes előzetes információ (vagy valamelyik mérnöktől, aki szintén írogat) :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.