Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

Az elitebook 16'' nagyon szimpi.

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Inteles Elitebookok nem is jönnek?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) ROBOTER válasza GeryFlash (#2) üzenetére


ROBOTER
addikt

Az Elitebook az utóbbi években szinte kizárólag integrált grafikás, kevés a kivétel. Ott pedig nagyot nyerhetnek a 6000-esekkel.

(#4) ROBOTER


ROBOTER
addikt

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Jézusom, HP meg az asztali gépeik nagyon gázak :Y
Embarrassingly Bad: HP Pavilion $1430 Prebuilt Gaming PC (TG01-1160XT Review)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) VivienR válasza GeryFlash (#2) üzenetére


VivienR
tag

De jönnek a 800-as széria G9-esei Alder Lake-es Evo platformon 16:10-es kijelző aránnyal, DDR5-el, csak nem reklámozták agyon. Már nagyon várom őket, mert majdnem belementem a G8-as szériába, de aztán elkezdtek jönni az procikról a pletykák, és inkább úgy gondoltam hogy várok. Kíváncsi leszek a tesztekre. Egy 840 G9-esre benevezek..

(#7) Tigerclaw válasza ROBOTER (#4) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Legalabb a 16 inches gepbe rakhattak volna nagyobb felbontasu paneleket opcioba.

[ Szerkesztve ]

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) ROBOTER válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


ROBOTER
addikt

Jogos

(#9) pechman8


pechman8
aktív tag

Én körülbelül 90 HP gépet tartok üzemben, laptop, ... VEGYESEN. Tapasztalatból írom: Az összeset fel kell rakni a teherautóra, visszavinni kínába leönteni a gyárkapuba! Rengeteget küzdök szervízbe küldéssel... a világ legrosszabbja!

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#10) GeryFlash válasza pechman8 (#9) üzenetére


GeryFlash
veterán

Milyen szeria pontosan? Nekem akik nagy vallalatnal dolgozo ismeros (Graphisoft) o tobbnyire dicserik (probook, elitebook, hp mini).

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#11) pechman8 válasza GeryFlash (#10) üzenetére


pechman8
aktív tag

40 db Prodesk ebből kétféle van. A 40 -ből 30 megjárta a szervízt 1 éven belül. A laptopok általában Probook-ok. De mást is utálok a HP-ban. A BIOS is kritikán aluli. Egyszerűen mi magunk közt csa "hisztis pics*nak" becézzük a HP-ket. De van 12 Fujitsu Lifebook is azokkal soha nem volt gond... Érdekes... Lenovo is van 10 azok is jobbak... Én lifebookot vennék... A HP meg inkább foglalkozzon valami mással, mondjuk hulladékmegsemmisítéssel...

Saját korlátaimból nem léphetek ki, mások adottságaiba nem léphetek be.

(#12) ROBOTER válasza pechman8 (#11) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nálunk 8. gen i5 Probookból van rengeteg, még nem láttam gondot velük, pedig igazi igáslónak vannak használva, irodáról-irodára hurcolva naponta 5x, kivetítés, home office és iroda felváltva stb. Én a billentyűzetén jobban tudok gépelni, mint a Precisionömén, pedig az 2,5x annyiba került. Igaz, csak nx10-es nagyságrendű kollégára látok rá.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.