Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8) .mf válasza t72killer (#6) üzenetére


.mf
veterán

"Fitneszbérlet/sherpa is jár ezek mellé? Mert ugye a kép csak akkor lesz igazán jobb, ha üvegben is követjük a szenzorméretet"

Bréking nyúz. A buszok nehezebbek, mint a városi kompaktok. Ki gondolta volna? ;]

"Személyszerint én az APS-c-t is letettem még a D7000-nél, de a gx80 se jön mindíg velem"

Wuss ;] 2 hónapig voltam Indiában, majd' minden nap jött velem a gép - a fotóstáskám egyszer poénból megmértem a reptéren, aszerint 4.5 kg volt :DDD
Ezek szerint neked nem olyan fontos a fotózás, hogy ezt a nehézséget (pun intended) bevállald érte. Pedig a m4/3 pehelykönnyű, annál már csak egy csúcskompakttal úszod meg könnyebben.

"nem ugyanennyi volt ez a váz 2évvel ezelőtt is:F?"

A váz önmagában - de most a váz+obi ennyi

Rusher: mint megbeszéltük pm-ben, ez tényleg csak nagyon extrém körülményeknél jön elő, amivel eleve kevesen találkoznak, és azok se szívesen teszik ki nekik a gépet (kivéve a hirtelen beáradó, beömlő víz - ilyen baleset bárhol előfordulhat). Tátrába, Fogarasokra, Hargitára én is tervezek még idén menni, s addig még valószínűleg a Sonyval - de voltam már ott nem-időjárásálló géppel és objektívvel is, és azok is gond nélkül túlélték (csak kicsit jobban kellett rájuk vigyázni, esőben lehetőleg nem elővenni, stb).

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.