Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Yutani


Yutani
nagyúr

A Zen legyen veletek! ;)

#tarcsad

(#2) gyiku


gyiku
nagyúr

:C
Kapjatok el par youtube celebet is (linus,jay,paul,kyle,crit tv, stb stb) :K

hüllő

(#3) MongolZ válasza gyiku (#2) üzenetére


MongolZ
addikt

Hát, nem tudom, szvsz aki kíváncsi rájuk, az megnézi őket, a PH meg nem bulvárújság, hogy ilyenekkel foglalkozzon. Ilyenkor alig van idő végigrohanni az egészen, kár lenne ezek miatt lemaradni akármiről is.

(#4) zzola


zzola
félisten

Várjuk! :)

(#5) Levwi


Levwi
aktív tag

Lehet tudni, hogy az amd prezentációja mikor lesz? Már érdekelne az új jövevény ára :DD

Huawei P20 Pro Black

(#6) DithenS válasza gyiku (#2) üzenetére


DithenS
senior tag

Blikket olvasok? :O

(#7) fuvi válasza Levwi (#5) üzenetére


fuvi
senior tag

(#8) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Az amd részéről itt szó fog esni e Zen-ről meg a Vega-ról is?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#9) Levwi válasza tibaimp (#8) üzenetére


Levwi
aktív tag

Elméletileg igen. Legalábbis én úgy tudom most lesz véglegesen bejelentve a ryzen is meg a vega is. És remélhetőleg megtudjuk az árazásukat is. És remélem ezután kapnak majd az illetékesek tesztpéldányokat és olvashatunk majd független teszteket, hogy mit is tudnak valójában.

Huawei P20 Pro Black

(#10) tibaimp válasza Levwi (#9) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót. Az árral kapcsolatban én szkeptikus vagyok. Ha ezek a Ryzen-ek valóban olyan erősek lesznek mint az várható, akkor drágák is lesznek, az tuti, de ne legyen igazam. (pl.: lásd a Fury széria. Ok, hogy ott a HBM költséget ki kellett "termelni", de a Ryzen mögött is nagyon sok fejlesztési idő meg erőforrás van).

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#11) antikomcsi válasza tibaimp (#10) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Úgy volt, hogy itt kiderülnek a dolgok, de a neten keringő írásokból az látszik, hogy nem is olyan biztos. Valamit megint mondanak majd nyilván csak nem garantált, hogy mindenről lerántják a leplet. Megjelenés talán majd márciusban, az SR7 black ára pedig 500 dollár körül várható.

(#12) Wikoo válasza MongolZ (#3) üzenetére


Wikoo
aktív tag

+1

Békesség, boldogság! x)

(#13) tibaimp válasza antikomcsi (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Március, az komoly, ez akkor már a hanyadik halasztás. Nem tudtam erről, én januárt tudtam, de lehet, hogy Te tudod jól.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#14) antikomcsi válasza tibaimp (#13) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Nincs semmi hivatalos, a március is csak amolyan állítólag kiszivárgott neten keringő infó/pletyka.
Hétvégén talán már többet fogunk tudni.

(#15) TESCO-Zsömle válasza antikomcsi (#14) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Márciust az alaplapgyártók mondtak a Zen-es lapok tömeges szállítására, annak meg sok értelme nem volna procik nélkül.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#16) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Akkor ez lesz az igaz. Kösz.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#17) antikomcsi válasza TESCO-Zsömle (#15) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Mint ahogy fordítva sem. :)

(#18) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#16) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ne köszönd meg, mert ez se jelenti feltétlenül a processzorok eljöttét, ráadásul a startoló 8C/16T proc nem feltétlenül lesz jó játékokra. Renderelni és/vagy más sokszálas alkalmazásra az lesz, de 8 szál fölé ma még -tudtommal- egyedül az Ashes os the Singularity képes menni, az összes többi mainstream és/vagy AAA játék 4, néhágy esetben max 8 szálig skálázódik, sok más játék meg még mindig csak 1-2 szálon ketyeg.

Szóval nyugtával a napot, holtával a papot!

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#19) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Előszörre csak 1 db típus fog megjelenni, nem kevés az egy kicsit?

szerk: Az Intel egyszerre legalább 8-10 fajta cpu-t szokott kidobni, sőt volt hogy többet is. Ez így jó stratégia, mert mindenki megtalálhatja a neki és a pénztárcájának a megfelelőt. 1 fajta cpu az nem sok semmi, ennyire csak nem hülyék.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#20) TESCO-Zsömle válasza tibaimp (#19) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az Intel egy 20x akkora cég, mint az AMD, saját gyártósorokkal, melyek szinte csak őt szolgálják ki a piac legfejlettebb gyártástechnológiájával. Szerinted?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) antikomcsi válasza tibaimp (#19) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Pont azért szeretnék csak a "csúcs" ryzent árulni az első pár hónapban, hogy beszedjék a "türelmetlenség adót" is azoktól, akik nem tudnak várni. Nyilván a lehető legjobb bevételt szeretnék elérni az elején, és annak csak ez az egy módja van jelenlegi helyzetükben.

(#22) SkyS1gn válasza gyiku (#2) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Linust követem még ncix óta... már tényleg lepacsiznék vele egyszer :D

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#23) leviske válasza tibaimp (#10) üzenetére


leviske
veterán

Az AMD-nek jelenleg a GloFo-s szerződése miatt egy határig jobb, ha olcsóbban adja a procikat, mint az, hogy az Intel szintjére áraz be. Fix minimum mennyiségeket kell gyártatniuk és az alacsonyabb árakkal nagyobb valószínűséggel fut ki. Később még lesz bőven lehetőségük magasabb áron kiadni termékeket. Pláne, ha most visszatér a szorzózár.

(#13): TLB bug volt az első revízióban, a patch pedig csökkentette nagyon a teljesítményt. Viszont mivel (elméletileg!) nem rég már az órajeleket határozták meg, én már várnék konkrét specifikációkat.

Az AM4 lapok hiánya már aggasztóbb. Remélem nem annyi lesz belőlük a CES-en, mint amennyi eddig kiszivárgott.

(#19): A tesztek miatt okos lépés, ha először csak a két drágább, 8 magos jön ki. 4GHz alatti órajelekkel nem jönnének ki jól, ha a Kaby Lake lenne az ellenfél a Broadwell-E helyett.

(#18) TESCO-Zsömle: Azért a i7 6900K-t és a i7 5960X-et se kell félteni játékok alatt, függetlenül a sok 4szálas cucctól. 2016-ban eleve majdnem csak 8+ szálon futó játékok jelentek meg.

[ Szerkesztve ]

(#24) Kacsa75

Szervusztok Kedves Vezetők!
Én csak annyit szeretnék írni, hogy nagyon vigyázzatok magatokra.
Isten óvjon Benneteket!

Dombi Péter Bp.XXII.Ker.

(#25) tibaimp válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez mondjuk nagyon igaz....

antikomcsi: Neked is igazad van, mert én erre nem gondoltam, de tetszik a megfogalmazásod: "türelmetlenség adó" -- nagyon találó!

leviske: Igen a Glofo féle "szívatásról" hallottam, ezért nem válthatott bérgyártót sem, mert olyan büntetést kellett volna fizetnie...

Mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok mit hoznak ki, komolyan még szurkolok is nekik, pedig indig is Inteles voltam (a vga viszont szigorúan amd :) a gari után 2 nappal elfüstölt 8800GTX óta)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#26) VictorHUN


VictorHUN
aktív tag

remélem az 1400$os jegyet vettétek meg

David Icke: Ébred már az oroszlán

(#27) gyiku


gyiku
nagyúr

furcsa, hogy az kb az osszes hirnel sajto fotok vannak csak. mintha kint sem lennetek :DDD

hüllő

(#28) velizare


velizare
nagyúr

hdmi 2.1 bejelentve. 8k@60Hz, 4k@120Hz, új kábel spec (48G), dinamikus hdr, 48gbit/s sávszél, earc, játékmód változtatható frissítési rátával (alias freesync & co). visszafelé kompatibilis, a csatlakozók sem változnak, és az új kábel nem kell minden feautrehöz.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#29) Szomj4s


Szomj4s
tag

Ha esetleg el tudnátok jutni Nasokkal kapcsolatos helyekre, annak sokan örülnénk :)

(#30) gyiku válasza Szomj4s (#29) üzenetére


gyiku
nagyúr

egy direkt mikrofonnak jobban orulnenk :U

hüllő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.