Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cifu


Cifu
nagyúr

Tényleg kíváncsi lennék, hogy mennyit adnak el ezekből? Pár száz darabot talán?

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#2) #06658560 válasza Cifu (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

WS notiból elmehet éves szinten ezer feletti világszerte, ha nem tízezres. Meglepően sokat látok belőlük használatban- leginkább Dellt jelenleg, de már HP-t is láttam ilyet.

(#3) F34R válasza #06658560 (#2) üzenetére


F34R
nagyúr

Jo de egy Workstation Notebook-ban nincs mechanikus billentyuzet.

(#4) Reggie0


Reggie0
félisten

Egy WS gepben azert legyen pocokeger.

(#5) Armagedown


Armagedown
őstag

Nagyon tehetségesek az MSI mérnökei, hogy egy ilyen könnyű gépbe is hatékony, jó hűtést terveztek. :DD

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#6) Solten válasza Armagedown (#5) üzenetére


Solten
addikt

De meg mennyire azok :K Toluk van a 17.3-asom (i7+GTX 970m), nem sajnaltak belole a femet, vekony es pillekonnyu (~2kg).

Saor Alba

(#7) #06658560 válasza Reggie0 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

WS-ben? Minek?

(#8) htc07 válasza Reggie0 (#4) üzenetére


htc07
addikt

soha nem is hallottam hírből sem, hogy valaki a pöcökegeret használná, pedig nálunk thinkpad a standard, és kb. 2000-en vagyunk a cégnél.

(#9) Reggie0 válasza #06658560 (#7) üzenetére


Reggie0
félisten

Mert sokkal kenyelmesebb, mint egerrel/touchpaddal vacakolni, mivel rogton keznel van, stb..

(#8) htc07: Milyen kar. Nalatok nincsen feleves publikus jelentes arrol, hogy ki melyik gombot hanyszor nyomta le a gepen es a touchpadet hany km-en at simogatta? Lehet itt a hiba.

[ Szerkesztve ]

(#10) htc07 válasza Reggie0 (#9) üzenetére


htc07
addikt

tényleg érdekel a motiváció, nálunk mítosz számba megy az ilyen ember. :D szerintem kényelmetlen, de ugye embere válogatja.

[ Szerkesztve ]

(#11) Jonesy84 válasza htc07 (#10) üzenetére


Jonesy84
tag

Nálunk is kevesen használják, de aki használja az már nem akar újra touchpad-et használni. Nekem is időbe telt megszokni, de ha Thinkpad van a kezeim között azt használom, mert imádom. Sajnos a Latitudeomon kritikán aluli a pöcökegér így ott marad a tapipad.

(#12) macskea válasza Jonesy84 (#11) üzenetére


macskea
őstag

Már második Thinkpad-emet koptatom, de én nem tudtam megbarátkozni vele. Viszont van egy barátom, aki nem tud tőle elszakadni. Viszont másik ilyen emberrel még nem találkoztam. Ízlések és pofonok, de szerintem is rétegigény.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#13) Reggie0 válasza htc07 (#10) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet nem olyan popularis, mint a touchpad, mivel eleve nagyobb kezugyesseget igenyel. Viszont aki tudja hasznalni, annak kenyelmesebb minden szempontbol. Egyedul talan a gombbal allithato erzekenyseg hianyzik, ami esetleg egy CAD munkanal jol johet, bar ahhoz amugy is az asztal az igazi egerrel es 3d connexionnal.

(#14) #06658560 válasza Reggie0 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

CAD, grafikai munka stb., ami WS-t igényel milyen elvetemültnél zajlik pöcökegérrel? Na, minek WS-re pöcökegeret tenni?

(#15) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Megerőltették magukat a designerek.
Kicsit sem emlékeztet az ASUS megoldására formailag....

(#16) Reggie0 válasza #06658560 (#14) üzenetére


Reggie0
félisten

Pl. annal amelyik terepen van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.